Sanırsam laptoba elektrik gitmiyor?

Bu konuyu okuyanlar

Kaiten00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi bayramlar abilerim dün gece bilgisayarı şarjdan çıkarıp açık bıraktım sabah şarjı bittiği için kapanmıştı sanırsam laptobu şarja taktım fakat alttaki bildirim ışıkları yanmadı bilgisayar da açılmadı.Laptop asus un pili çıkmayan bir modeli birkaç video izledim usbleri ve pili çıkarıp 15sn power tuşuna basıp 15 dakika bekleyince açılıyormuş fakat bende pil çıkmıyor dediğim gibi.Anakart kaynaklı olmasından korkuyorum inşallah öyle değildir

Reaksiyon puanı
40
dostum artık öyle eskisi gibi bataryaları dışarıya koymuyorlar.Kapağı açıp söküyorsun.Bizim buradan sana vereceğimiz tavsiye sarj cihazının çalıştığından emin ol.Onun dışındaki batarya sağlamlığı veya anakart güç testlerini sen yapamazsın. Garanti varsa garanti yoksa güvenilir servis şart.

Kaiten00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dostum artık öyle eskisi gibi bataryaları dışarıya koymuyorlar.Kapağı açıp söküyorsun.Bizim buradan sana vereceğimiz tavsiye sarj cihazının çalıştığından emin ol.Onun dışındaki batarya sağlamlığı veya anakart güç testlerini sen yapamazsın. Garanti varsa garanti yoksa güvenilir servis şart.

Peki anakart sorunuysa bana ne kadara patlar tamiri?

Reaksiyon puanı
16,118
anakart arızası değil pilleri kritik seviyeye düşünce kapanmış güvenlik içinservise ver çalıştırsınlar.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Adaptörün çalıştığına emin isen servise gönder.