SanDisk Class 10 64GB Hafıza Kartım Bozuldu!

Bu konuyu okuyanlar

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Yaklaşık 2 yıl önce Bimeks'ten Sandisk 64GB Class10 hafıza kartı almıştım ve genelde SanDisk ürünleri kullanırım hep hiç sorun çıkartmazlar ama ne olduysa hafıza kartımı biçimlendiremedim, üzerine veri yazamadım ama veri okuyabiliyorum içine girebiliyorum.
Bilgisayar üzerinden komut satırından bazı şeyler denedim ama olmadı. SanDisk ürünlerinin 10 yıl garantisi bulunuyor ancak ürünün faturasını bulamadım garanti için bir sıkıntı çıkar mı? Eğer mağaza kayıtlarında faturam gözükürse problem olmaz diye düşünüyorum. SanDisk ile iletişime geçtim değişim isteyeceğim.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Yapacak bir şey yok. Aslında Sandisk en kaliteli bellek üreticilerinden birisi. Büyük ihtimalle kontrolcü çip arızalanmış onada yapacak bir şey yok.

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Neyse ki SanDisk'in genişletilmiş 10 yıl garantisi var ve müşteri desteği çok iyi. SanDisk Türkiye ile görüştüm durumu merkeze bildirdiler onay aldıklarında da geri dönüş sağlayıp arızalı kartı depolarına kargolayacağım onlar da bana kuryeyle yeni bir hafıza kartı gönderecekler.

Eğer SanDisk ürünleriyle sorun yaşarsanız en kısa sürede değişiminizi gerçekleştirirler.

Reaksiyon puanı
16,118
teknos'dan aldıysan götür teknoasiste değiştirsinler fatura yoksa ambalajını götür.

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
teknos'dan aldıysan götür teknoasiste değiştirsinler fatura yoksa ambalajını götür.
Gerek yok ben SanDisk Türkiye ile çözdüm hafıza kartının arkasında bir seri numarası var onu istiyorlar sadece ve 2 gün içerisinde onay verecekler bende hafıza kartını kargolayacağım 7-10 iş günü içerisinde bana kurye aracılığıyla yeni hafıza kartı gönderecekler.