Samsungcular neden bu kadar iPhone a öfkeli ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

iPhone'cular iPhone'u dünyanın açık ara en iyi telefon modeli ilan ettiği için.
Halbuki Apple'ın her sene çıkardığı 2-3 çöpten ibaret iPhone'lar.
6100 TL Türkiye'de ve yurt dışında 1000 dolar olan cihazı satıp zaten fahiş fiyatla sattığı maliyeti 10 dolar bile etmeyecek şarj aletini kutuya koymayıp 50 dolara sattığı için. Basit basit dönüştürücüleri 50-60 TL'ye sattığı için(hoş bunu samsungda yapıyor fakat her amiralinin içinde çıkıyor bunlar)
Çöpos işletim sisteminin sürekli güncelleme aldığını savunanların bunların hata düzeltme güncellemesi olduğunu ve bir hatayı düzeltip 5 tane hatayı getirdiğini söylemediği için. :D :D

iPhone'cular iPhone'u dünyanın açık ara en iyi telefon modeli ilan ettiği için.
Halbuki Apple'ın her sene çıkardığı 2-3 çöpten ibaret iPhone'lar.
6100 TL Türkiye'de ve yurt dışında 1000 dolar olan cihazı satıp zaten fahiş fiyatla sattığı maliyeti 10 dolar bile etmeyecek şarj aletini kutuya koymayıp 50 dolara sattığı için. Basit basit dönüştürücüleri 50-60 TL'ye sattığı için(hoş bunu samsungda yapıyor fakat her amiralinin içinde çıkıyor bunlar)
Çöpos işletim sisteminin sürekli güncelleme aldığını savunanların bunların hata düzeltme güncellemesi olduğunu ve bir hatayı düzeltip 5 tane hatayı getirdiğini söylemediği için. :D:D
İşte biz buna bağnazlık diyoruz.

Neymiş bağnazlık? Apple sitesinden alışveriş yapan birinin X'i tam anlamıyla hızlı şarj etmesi için 200-300 TL daha ödemesi gerekiyor. 6100 TL vermişim daha neden para veriyorum enayi miyim ben?
Bu konuya söyleyecek bir şeyim yok. O benim de canımı sokan bir konu ve haklısınız. Ancak iphonelar çöp mü? İos “çöpos” mu? Yurt dışında 1000 dolar olan telefonun 6100tl ye satılması appleın suçu mu yoksa dolar/tr farkının fazla olması ve yüksek vergiler mi?

Tttunahan

Profesör
Bu konuya söyleyecek bir şeyim yok. O benim de canımı sokan bir konu ve haklısınız. Ancak iphonelar çöp mü? İos “çöpos” mu? Yurt dışında 1000 dolar olan telefonun 6100tl ye satılması appleın suçu mu yoksa dolar/tr farkının fazla olması ve yüksek vergiler mi?
Aynı doları aynı vergiyi samsungta yiyor yurtdışında 920 dolardan satışa sunulan note 8 ülkemizde 5000 tlden satışa sunulmuştu iphone x 1000 dolar ülkemizde 6100 tl aradaki 80 doların karşılığı 1100 tl mi? hiç sanmıyorum s9 plusta aynı şekilde bu iki cihazda iphone x ten ucuz olmasına rağmen iphone x ten daha iyi telefonlar özellikle s9 plus açık ara önde al sana Apple Türkiyenin fiyat şişirmesi ve dolandırıcılığı.

naruto13

Üyecik
Yasaklı
Hocam neresi basit binlerce lira verdiğin telefonun markasını da bil bi zahmet
bilmiyorum kardeşim varmı ? ama bilmemem başkasının gelipde aşağılama amacı ile laf söylemesini gerektirmez. işi gücü yok pusuda bekliyor ironi demek için.buda facede instagramda felan moda oldu he . iyi bi b*k öğrenmişler her geçene ironi .başka laf bulun be kardeşim sinirlendirdiniz ..

Tttunahan

Profesör
bilmiyorum kardeşim varmı ? ama bilmemem başkasının gelipde aşağılama amacı ile laf söylemesini gerektirmez. işi gücü yok pusuda bekliyor ironi demek için.buda facede instagramda felan moda oldu he . iyi bi b*k öğrenmişler her geçene ironi .başka laf bulun be kardeşim sinirlendirdiniz ..
Sen iphone x kullanıyodun sanırım o yüzden bu kadar öfkelendin sen hava olsun diyemi x kullanıyosun yoksa ihtiyaç olduğu içinmi x kullanıyosun yanlış değilsem geçenlerde note 8 e geçmeye çalışıyodun noldu iphone hevesi bittimi?

naruto13

Üyecik
Yasaklı
Sen iphone x kullanıyodun sanırım o yüzden bu kadar öfkelendin sen hava olsun diyemi x kullanıyosun yoksa ihtiyaç olduğu içinmi x kullanıyosun yanlış değilsem geçenlerde note 8 e geçmeye çalışıyodun noldu iphone hevesi bittimi?
Ben note 8 e geçmeye çalışmadım geçmeye çalışsam bana note 8 bulun derdim .nerenden dinledin? Evet hava olsun diye kullanıyorum itirazın mı var ?

Tttunahan

Profesör
Ben note 8 e geçmeye çalışmadım geçmeye çalışsam bana note 8 bulun derdim .nerenden dinledin? Evet hava olsun diye kullanıyorum itirazın mı var ?
Yok ne itirazım olacak geçen kafede biri gözüme x i tutup duruyodu aklı sıra hava atacak bende çaktım gözüne note 8 i havasını aldım artık apple mapple umrumda değil bana hava atana bende hava atarım bi telefon sizdemi var👏👏🤟

Elbruz46

Rektör
Yasaklı
Yok ne itirazım olacak geçen kafede biri gözüme x i tutup duruyodu aklı sıra hava atacak bende çaktım gözüne note 8 i havasını aldım artık apple mapple umrumda değil bana hava atana bende hava atarım bi telefon sizdemi var👏👏🤟
Siz nasıl bir cemaatsiniz 😁
Kafede birbirini tanımayan insanlar birbirlerine telefon gösterip hava atıyorsunuz 😁

Tttunahan

Profesör
Kafede birbirini tanımayan insanlar birbirlerine telefon gösterip hava atıyorsunuz 😁
Bana yapılanın aynısını bende yaparım sen x im var diye hava atarsan bende note 8 im var diye hava atarım durduk yere kimseye aa bak benim note 8 im var demedim dememde😏😉😀😂👎🙄👏👊☺👊

Aynı doları aynı vergiyi samsungta yiyor yurtdışında 920 dolardan satışa sunulan note 8 ülkemizde 5000 tlden satışa sunulmuştu iphone x 1000 dolar ülkemizde 6100 tl aradaki 80 doların karşılığı 1100 tl mi? hiç sanmıyorum s9 plusta aynı şekilde bu iki cihazda iphone x ten ucuz olmasına rağmen iphone x ten daha iyi telefonlar özellikle s9 plus açık ara önde al sana Apple Türkiyenin fiyat şişirmesi ve dolandırıcılığı.
İşte burada sallıyorsun. Resmen ya bilgisizsin ya da bilerek yalan söylüyorsun. Ve bence sadece diyaframı açılıp kapanıyor diye s9 iyi falan değil. Açık ara hiç değil.

D64D7919-21F7-45E1-A6D8-4948B1DBCC51.png

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aşağılık kompleksi dostum. Yapacak bir şey yok. Psikolojik bir durum

İsteyen bana hava atsın gram umrumda olmaz :D
Ya bu hava atılacak bir şey mi hem. Ne insanlar var kaç yıllık telefonlarını kullanıyorlar.

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
İşte burada sallıyorsun. Resmen ya bilgisizsin ya da bilerek yalan söylüyorsun. Ve bence sadece diyaframı açılıp kapanıyor diye s9 iyi falan değil. Açık ara hiç değil.

Ekli dosyayı görüntüle 44569
Bence sen bilgisizsin note 8 in amerika çıkış fiyatı 920 dolar iphone x in 1000 dolar iyi bi araştırma yap bakalım note 8 kaç dolardan piyasaya giriş yapmış.Sadece diyafram değişkenliği değil ekran batarya kamara video fotoğraf işlevsellik gibi konularda s9 plus aaaçıık ara önde hem s9 plusın kutusundan bedavaya çıkan hızlı şarj kablosunu bedavaya kullanabiliyosun apple gibi soygun yapmıyo adamlar.

Ekli dosyayı görüntüle 44570

Ekli dosyayı görüntüle 44569

---- Mesajlar birleştirildi ----[/Q Ekli dosyayı görüntüle 44570 UOTE]

Ekli dosyayı görüntüle 44571

Son düzenleme: