Samsung Wave Flash Player

Bu konuyu okuyanlar

serkan459

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba telefonum samsung wave den internette indirmede sorun yaşıyorum flash player lazım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Samsung Wave 8500 modelinde Flash Lite 3.1 kullanıyor.

Bu da kısıtlı özelliklerden faydalandırıldığınız anlama gelir.

Yetkililer Flash Player 10.1 versiyonunu sene sonuna doğru yayınlayacaklar.

Tabi daha erken bir çözüm bulunursa daha iyi olur.

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
wawe genel olarak nasıl ? açıkcası nokia n8 bekliyorum ama fiyatı çok uçuk olursa wawe almayı düşünüyorum.

serkan459

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Wave 8500 modelinde Flash Lite 3.1 kullanıyor.

Bu da kısıtlı özelliklerden faydalandırıldığınız anlama gelir.

Yetkililer Flash Player 10.1 versiyonunu sene sonuna doğru yayınlayacaklar.

Tabi daha erken bir çözüm bulunursa daha iyi olur.

çok teşekkürler inşallah yayınlanır

---------- saat 15:44 eklendi ---------- önceki mesaj saat 15:41 eklenmişti ----------

wawe genel olarak nasıl ? açıkcası nokia n8 bekliyorum ama fiyatı çok uçuk olursa wawe almayı düşünüyorum.

ben çok memnunum şu ana kadar tek sorunu flash player olarak görülüyo o da inşallah çözülür ayrıca samsung apps de yüzlerce oyun uygulama telefona bağımlılık yaratıyo ayrıca super amoled ekranıyla filmler gerçekten müthiş video çekme kalitesi tartışılmaz şiddetle tavsiye ediyorum

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Dün demo yaptırdım, video kalitesi ve resim kalitesi mükemmel. Ama fiyatı hala çok fazla.

GezgiNn61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun görüntü gerçekten mükemmel. Flasha erkenden bir çözüm bulsalar çok iyi olacak.

serkan459

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
film izlerken altyazı da türkçe karakterlerde sorun oluşuyor bunu düzeltebilmek mümkün mü?

errhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
altyazılardaki tükçe karakterleri tanımaması türkiyede kullanılan rom la ilgiliymiş ve sanırım kısa süre içinde düzeltilecekmiş.. telefon güncellemeriyle halledılebılecek bi sorunmuş.. internetten edindiğim bilgilere göre..

limerick

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
bugunlerde bende dusunuyorum. samsung wave veya htc wildfire almayi. ikisininde kamerasinin flash i var. birisi bada kullaniyor digeri android . Sanirim wildfire daha iyi gibi

unicorn13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım wildfire'ı inceledin mi sen hiç?Araştırdın mı?Yok böyle ucuz bir telefon..Tamam marka olarak HTC iyi güzelde,ekranı görsen var ya dehşet kötü.Renk kalitesi olarak diyorum.Ekrandaki pixeller gözle görülebilecek kadar yani..internette gezinme hızı da oldukça yavaş.Flash siteleri çok zor açıyor..Bende kafaya takmıştım alıcaktım hatta sonra baya araştırdım,yok yok sakın bulaşma bence....

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Fiyat olarak aynı ikiside 999 TL bu şartlar altında N8 almanız daha mantıklı olacaktır

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
N8 in kamera konusunda Samsung Wave ve diğer telefonlara bariz bir üstünlüğü var. Orta segment dijital fotoğraf makinelerine yakın foto ve video çekebiliyor. En iyi kameralı telefon diyebiliriz şu an için.

Yalnızzzz. Onun haricindeki tüm özelliklerde Samsung Wave üstün. Hız, kullanım kolaylığı, ekran (Super Amoled) , İşletim sistemi vs. Samsung Wave, N8 den bir kaç gömlek üstün.

Tek aklıma takılan nokta Samsung Wave in bir süre sonra kasasında oluşan renk solması iddiası. Alan arkadaşlarım yaklaşık 4 aydr kullanıyor bir problem olmadı ama, internetteki bu iddia kafa karıştırıyor.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Birde ben süper amoled ekranlarda yanma meydana geldiğini duydum,bu konu hakkında sizler bişiy duydunuzmu acaba.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
N8 in kamera konusunda Samsung Wave ve diğer telefonlara bariz bir üstünlüğü var. Orta segment dijital fotoğraf makinelerine yakın foto ve video çekebiliyor. En iyi kameralı telefon diyebiliriz şu an için.

Yalnızzzz. Onun haricindeki tüm özelliklerde Samsung Wave üstün. Hız, kullanım kolaylığı, ekran (Super Amoled) , İşletim sistemi vs. Samsung Wave, N8 den bir kaç gömlek üstün.

Tek aklıma takılan nokta Samsung Wave in bir süre sonra kasasında oluşan renk solması iddiası. Alan arkadaşlarım yaklaşık 4 aydr kullanıyor bir problem olmadı ama, internetteki bu iddia kafa karıştırıyor.
İki işletim sistemini de kullanıp öyle mi karar verdiniz acaba N8den üstün olduğuna?

unicorn13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende Samsung Wave almayı düşünüyorum ama forumlarda o kadar çok sorunlarından bahsedilmişki anlatamam..Yok pil ömrü 1 günü geçmiyor,yok çok mesaj yazdım işlemci yandı,yok cebimde telefon kapanıyor,yok kendi kendine reset atıyor.ya neler neler anlatamam...Acayip soğudum cihazdan..Ne alacağımı şaşırdım yemin ederim...tavsiyesi olan?

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Nokia N8...
O sorunları ben de gördüm.

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Ben bir Samsung kullanıcısı olarak (Omnia2) Samsung'dan tiksindim artık çok sorunlu telefonlar, patronumda da omnia 1 var oda 3-4 kere servise verdi telefonunu ki ben en sonunda telefonumu iade ettim paramı geri alıyorum. Birde Wave'in OS'si Bada ile Symbianı kıyaslamak bence hata...

unicorn13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha önce ilk çıktığı zamanlar Samsung D900i almıştım 660TL vermiştim..O kadar çok övmüştülerki,dünyanın en ince telefonu falan..Kullanmaya başladım bir sürü sorunu ortaya çıktı.Zaten o cihazdan sonra Samsung'tan soğudum.

Samsung Wave evet çok iyi telefon,işlemcisi,hızı,ekran parlaklığı mükemmel ama daha piyasaya yeni çıkmasına rağmen sorunlarıda aldı başını gidiyor.Uygulama yüklemek zaten çok kısıtlı..Zamanla programlar artıcak diyorlar ama bu telefonun üzerine ne telefonlar çıkar o zamana kadar kim bilir...Yine bir piyasa aldatmacası olarak görüyorum ben bu telefonu...

Yanılıyor olabilirim ama samsung bende hiç ama hiç iyi bir izlenim bırakmadı şu zamana kadar....
bilmiyorum düşüncelerim bunlar...Elimde para var ne alacağımı bilmiyorum şaka gibi..

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
hiçbirşey mükemmel değildir arkdşlar :) kusursuz telefon bulamazsınız. bende blackberry bold 9000 kullanıyordum.bi gün kapağını açarken aniden tel kapandı ve bidaha açılmadı. servise gitti bakalım büyük ihtimalle garantiden çıkarırlar kullanıcı hatası die ve olan bana olur. nokia da bazı kapanma sıkıntısı var die okudum. bana sorarsanz blackberry torch 9800 alın keyfinize bakın :D

ekinda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Video çekimleri ve fotoğraf kalitesi süper.
Navigasyon zayıf