Samsung Tv Fabrika Ayarlarına Geri Dönme

Bu konuyu okuyanlar

umitkaragoz1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsun televizyonumun ayarları bozuldu. Bizim cocuk kumandayı karıştırırken birden tv ekran kenarında smart yazisi belirdi ama yok oldu birden bir sure sonra ve görüntü bozuldu. Sanki kızıllastı. Eski fabrika ayarlarına tv yi nasil getirebilirim arkadaslar. Hangi menü tuslarini kullanmaliyim fabrika ayarları menusune ulaşmak için.

Kumanda

d06f0ccfd92dc36608d729e27b3b4f2e.jpg

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kumandada menü tuşuna basıp çıkan ekrandan fabrika ayarlarına don seçeneğini bulup sıfırlama yapabilirsiniz.

umitkaragoz1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
öyle bir seçenek yok işde.çıkmıyor. bende onu arıyorum. ama aradım taradım bulamadım.

kornoloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Modele bağlı olarak kumandadan "EXIT" tuşuna 15 sn. kadar basılı tutunca "fabrika ayarlarına dönülsün mü?" diye soruyor.

ilhamisahanlg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
selam

televizyon kapalı iken info - menü - mute tuşlarına basıp televizyonu açma tuşuna basıyorsun ve linkteki videodaki gibi LinkShrink.net - Earn money sharing shrinked links! reset atma işlemini tamamlıyorsun fabrika ayarınında fabrika ayarına dönüyor :) ama videodakinden farklı bir bölmeye girme televizyonun ayarlarını bozduğunda ne servis kabul eder ne garanti kapsamına girer yeni televizyon almak zorunda kalabilirsin.