Samsung Tablet Kulananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

KNSLGR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar 2012 yılında N8000 modelini almıştım şimdi 4.4.2 yüklü fakat artık şarjı hem çabuk bitmeye başladı hem de çok geç doluyor. Aynı modelden olup da bu sorunu yaşayan var mı?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bende eski bir tablet var: note 10.1 ilk çıkanı 3G modeli. Kassa da donsa da onla ilkleri yaşadım. Şu anda kardeşim kullanıyor. Çok memnunmuş:D

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Pazartesi günü Galaxy Tab E 3G + wifi li modelini aldım gayet memnunum tek eksisi dahili hafıza 8gb performansı ve pili beni şimdilik sevindirdi

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Bende eski bir tablet var: note 10.1 ilk çıkanı 3G modeli. Kassa da donsa da onla ilkleri yaşadım. Şu anda kardeşim kullanıyor. Çok memnunmuş:D
O ilkleri bilirim nasıl hissetdirdiğini ne günlerdi yav :) ilk iPhone um 3GS ilk tabletim iPad mini ilk nesil ios 6.0.1 li ikisinide çok özlüyorum hala :(

Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar 500-800 lira arasi tablet alicamda onerebileceginiz buyuk ekranli. Bataryasi iyi giden performansli bir cihaz var mi ilgilenirseniz sevinirim

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Dostum performansi nasil uygulamalarda oyunlarda gunluk kullanimda falan bi de ekran cozunurliugu ?
Ben memnunum kasma falan yok gayet akıcı oynatıyor pili harika uygulamalar için pil optımızasyonu var ufak bı ayrıntı vereyım opyımızasyon hakkında facebook yada twıtter dan bıldırım almak ıcın optımızasyondan devre dısını işaretlıyceksınız radıo fılan arka planda çalısması ıçın devre dısı olacak grafıkli oyunlardan yukledım gayet ıyı tablet gelıstırıcı seceneklerınden GPU görüntülemeyi zorlayı seçtim dahada akıcı oldu arayüz ve programlar ( google earth yüklemeyin bende durduk yere pil tüketmeye başladı hemen kadırdım tabletten)

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Galaxy Tab E SM-T562 için lolıpop yükleyebilen varsa bana yardımcı olsun Arkadaşlar Amerıka versıyonlarında lolıpop romları mevcutmuş Yada CM mod 13 yukleyenler varsa bana yardım etsın fikir versın bı zahmet

kemalcakmak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar dün tabs2 t813 aldım. Bu tabletin tabs2 t810 ile arasındaki fark nedir. samsung garantili 1650 tl ye aldım görüşleriniz nedir? aradaki farkı bulamadım.

Reaksiyon puanı
0
Merhabalar gençler,
İsme aldanmayın yukarıdaki reklamdan aldım...
Şu an itibariyle Yeni üye olduğum için nereye nasıl yazacağımı bilmediğimden burası denk geldi lütfen sonuna kadar okuyun
Benim güvenlikle alakalı sormam gereken bir soru var cevabı acil lazım bana yardımcı olabilecek bir yetkili varsa yazsın lütfen konu şu..ben iPad imden blog sayfama giriş yaptım ve yazımı yazdıktan sonra resim ekle ye tıklayınca seçenekler arasında telefondan ekle de vardı. Ben Samsung tel.den önceden girdiğim için bloğa ondaki resimleri gösterecek sandım ama tel.im bozulduğu için onu 10 gün önce sıfırlayıp kapattım kaldırdım.yani teldeki resimlere nasıl ulaşabilirdi üstelik ulaştığı benim telimdeki resimler değil kardeşimin Samsung tabletinden çektiği onun resimleri. Yani kendi iPad'imden gmail hesabıma girince kardeşimin tabletindesin resimleri görüyorum(kardeşim benim mail adresimle playstorea giriş yapıyor hep) üstelik o resimler şuna kardeşimin tabletinde yok altı ay önce çektiğimiz ve sonra sildiğimiz resimler..hem neden tablet adı altından değil de telefon adı altından çıkıyor bu resimler ben anlamadım..zahmet olmazsa bi yeşillendirin

Ercan Ozkiric

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung kullanıcılar sorum size:
Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition mı yoksa Samsung Galaxy Tab S 10.5 mi?
Teşekkürler... :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Tarih 22/06/2017. 2 tabletten hangisi. Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition yada Samsung Galaxy Tab S 10.5.
Yardımlarınıza teşekkürler.
Tarih 22/06/2017. 2 tabletten hangisi. Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition yada Samsung Galaxy Tab S 10.5.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Hiç biri güncel yeni model tabletlerine bak derim.

Ercan Ozkiric

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan itibariyle alabiliceklerim bunlar ve 2 si arasında karar vermem lazım. Teşekkürler.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Samsung tab a 6.0 2016 kullanıcısıyım. Android sürüm güncelleme çok kötü yeni sürüm gelmiyor –
Hafıza 8gb ve çok az pek yeterli olmuyor

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
android sürümü 6.0 olmadığı için hafıza kartım olmasına rağmen en fazla tek tük dosyaları bir de oyunları atabiliyorum. hafıza birleştiremiyorum yani...
Resimleri ve müzikleri falan atarsanız o zaman çok az da olsa faydalı olabilir

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Resimleri ve müzikleri falan atarsanız o zaman çok az da olsa faydalı olabilir
denemiştim önceden tüm fotoğrafları yanlışlıkla silmiştim. ama tüm fotoğraflarımı youtube'ya video şeklimde yedeklemiştim. fotoğraflarımı screenshot çekerek geri aldım...
zaten tüm fotoğraflar ve dosyalar en fazla 40 mb yapıyor bu benim için önemli değil ki. siz demişsiniz zaten çok az faydalı olabilir diye.
neyse öneriniz için yine de teşekkür ederim :)

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Samsung tab a 6.0 2016 kullanıcısıyım. Android sürüm güncelleme çok kötü yeni sürüm gelmiyor –
Hafıza 8gb ve çok az pek yeterli olmuyor

samsung tabletlerine gereken önemi vermiyor güncelleme çok az modeline gönderiyor ve çok uzun sürüyor bir dahaki tablet alışımda kesinlikle ipad alacağım.

call your mama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Galaxy tab 10.1 kullanıyorum çok da memnunum.hiç sorun çıkartmadı şimdiye kadar.

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Amerika daki Tab E 9.6 lara Androıd 7 güncellemesi geldi Samsung Tan Tansu Yeğene mesaj yazdım 1 yıl oldu yazalı güncelleme verecek misiniz diye o zaman Androıd 6 vermişlerdi tablete Amerika da Amerika veriyorsa bizde vericez dedi ama tırt malesef hep laf

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
En iyi tablet apple samsung hiç güncelleme almıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

tab 4 7.0 inç

Son düzenleme: