Samsung Tablet Kulananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Samsung tab a 6.0 2016 kullanıcısıyım. Android sürüm güncelleme çok kötü yeni sürüm gelmiyor –
Hafıza 8gb ve çok az pek yeterli olmuyor

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
android sürümü 6.0 olmadığı için hafıza kartım olmasına rağmen en fazla tek tük dosyaları bir de oyunları atabiliyorum. hafıza birleştiremiyorum yani...
Resimleri ve müzikleri falan atarsanız o zaman çok az da olsa faydalı olabilir

Resimleri ve müzikleri falan atarsanız o zaman çok az da olsa faydalı olabilir
denemiştim önceden tüm fotoğrafları yanlışlıkla silmiştim. ama tüm fotoğraflarımı youtube'ya video şeklimde yedeklemiştim. fotoğraflarımı screenshot çekerek geri aldım...
zaten tüm fotoğraflar ve dosyalar en fazla 40 mb yapıyor bu benim için önemli değil ki. siz demişsiniz zaten çok az faydalı olabilir diye.
neyse öneriniz için yine de teşekkür ederim :)

eo93

Asistan
Samsung tab a 6.0 2016 kullanıcısıyım. Android sürüm güncelleme çok kötü yeni sürüm gelmiyor –
Hafıza 8gb ve çok az pek yeterli olmuyor
samsung tabletlerine gereken önemi vermiyor güncelleme çok az modeline gönderiyor ve çok uzun sürüyor bir dahaki tablet alışımda kesinlikle ipad alacağım.

barbo

Üyecik
Amerika daki Tab E 9.6 lara Androıd 7 güncellemesi geldi Samsung Tan Tansu Yeğene mesaj yazdım 1 yıl oldu yazalı güncelleme verecek misiniz diye o zaman Androıd 6 vermişlerdi tablete Amerika da Amerika veriyorsa bizde vericez dedi ama tırt malesef hep laf

En iyi tablet apple samsung hiç güncelleme almıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

tab 4 7.0 inç

Son düzenleme:
Samsung sim kart girişi olmayan tablrtlerde cep telefon üzerinden veya 3g cihaz ile internette baglanilir mi? Her hangi bir kısıtlamaları var mı?

Samsung sim kart girişi olmayan tablrtlerde cep telefon üzerinden veya 3g cihaz ile internette baglanilir mi? Her hangi bir kısıtlamaları var mı?
Hat girişi olmayan tabletlerde 3g,4g kullanamazsın. 3g 4g yi yani mobil veriyi tabletin şebekeden çekiyo şebeke olmadan alamazsın ama eğer telefondan hücresel verini paylaşıma açarsan wifi yolu ile bağlanıp kullanabilirsin.

denemiştim önceden tüm fotoğrafları yanlışlıkla silmiştim. ama tüm fotoğraflarımı youtube'ya video şeklimde yedeklemiştim. fotoğraflarımı screenshot çekerek geri aldım...
zaten tüm fotoğraflar ve dosyalar en fazla 40 mb yapıyor bu benim için önemli değil ki. siz demişsiniz zaten çok az faydalı olabilir diye.
neyse öneriniz için yine de teşekkür ederim :)
Konu ile alakasız ama avatara bittim troll papağanlar geliyor aklıma hey Allahım :)

Son düzenleme:
Hat girişi olmayan tabletlerde 3g,4g kullanamazsın. 3g 4g yi yani mobil veriyi tabletin şebekeden çekiyo şebeke olmadan alamazsın ama eğer telefondan hücresel verini paylaşıma açarsan wifi yolu ile bağlanıp kullanabilirsin.

Konu ile alakasız ama avatara bittim troll papağanlar geliyor aklıma hey Allahım :)
Teşekkür ederim

Amerika daki Tab E 9.6 lara Androıd 7 güncellemesi geldi Samsung Tan Tansu Yeğene mesaj yazdım 1 yıl oldu yazalı güncelleme verecek misiniz diye o zaman Androıd 6 vermişlerdi tablete Amerika da Amerika veriyorsa bizde vericez dedi ama tırt malesef hep laf
bizim tab e 9.6 lar hala 4.4.4

Merhaba samsung 10.1 tableti tamamiyle kapandı açamadım. Içindeki kabloları çıkarıp yeniden takdim şarj edebildim . Ama sonra tamamiyle şarji bittti yeniden şarj etmeye çalıştım olmadi .Yeni batarya aldim yinede acilmadi sadj etmeye caliaiyorum nafile ekran devamli siyah .Sorun nerede olabilir