Samsung Tablet Kulananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Galaxy tab 10.1 2014 new edition kullanıyorum, başka bir siteden aldığım bilgiler ve yazılımlar sayesinde telefon özelliğini ve tüm özellikleri ile birlikte açtım, çok memnunum tabletimden hem telefon olarak kullanımı hemde işim dolasıyısı ile tablet olarak kullanımı çok hoş.
Diger tableti de yazayim bari:)
Note 8 N5100 3g telefon ozelligi acik.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Note 10.1 n8005 var daha önce ipad vardı yeğenim elimden alınca spen için samsung aldım. aldığıma alacağıma pişman oldum taplaet kusunda apple gerçekten 1 numara.

bugun samsung tab 4 aldım ılk tabletım hayatımda bakalım nasılmıs, ıpad alcaktım para yetmedı..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iyi çalişmalar note 10.1 2014 edition tablet aldim ama tablet işlemcinin olduğu bölgede aşiri isiniyordu.
Servise gönderdim isinma yok dediler ben israr edince yenisini gönderdiler oda isiniyordu bu seferde vatan bilg
yenisini verdi ve evet buda isiniyordu. Sonra sorunun sd karti takinca yaşandiğini keşfettim. Sd kart takilinca
tablet hemen isinmaya başliyor ve 5 dk gibi bir sürede rahatsiz edici boyutlara ulaşiyor. Bunu sandisk kingston
ve toshiba markali sd kartlarla denedim hepsinde ayni sorunu gördüm. Işin daha ilginci vatan bilgisayardaki
samsungun diğer teşhir ürünlerindede denedim onlardada sorun ayni denediğim modeller
tab4 10.1 pro 8.4 note pro12.2 bunlar. Lenovanin ve lg nin tabletlerinde denediğimde onlarda sorun
olmadiğini gördüm. Note 10.1 in ilk modelindede sorun yok. Samsunga durumu anlattim ilk defa sizden duyuyoruz
dediler. Bende cpu temp uygulamasini tabletlere tek tek yükleyerek karti taktiğim anda isi artişinin olduğunu
bir videoya çektim ve samsung servisinin mailine yolladim. Sizlerin bir kullanici olarak bu noktadaki görüşünüz nedir?
şuan tableti iade ettim para iadesi yapacaklar. Ama benim tablete ihtiyacim var ve note serisinden başka birşey düşünmüyorum.

Bende geçenlerde Tab S 10.5" aldım. Gayet hoş bir cihaz. tek sorun saatlerce şarj olmaması. 12-13 saatte anca %100 doluyor. Sizce bu normal mi ?

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Bende geçenlerde Tab S 10.5" aldım. Gayet hoş bir cihaz. tek sorun saatlerce şarj olmaması. 12-13 saatte anca %100 doluyor. Sizce bu normal mi ?
Sarj aleti kac amper? Ve pili ne kadar mah? Bu ikisini soylersen normal olup olmadığını söyleyebilirim

Samsung Tab 3'de ekran parlaklığı %5 ve altında değişmiyor. Onu nasıl normal şarjı %6 ve üstünde olduğu gibi ayarlanabilir duruma getirebilirim?

Samsung galaxy note 10.1 var ve android sürümü 4.1.2 bunu nasıl güncellerim daha üst sürümlere

Samsung Galaxy N8000 tabletime yeni yazılım atmak istiyorum. jelly Bean 4.2.2 mi yoksa Kit Kat 4.4.2 mi atmak daha doğru olur ? Kit Kat 4.4.2 atan var mı ? varsa videosunu nasıl bulabilirim ?
Teşekkürler.

Galaxy Tab 10.1 İngilizce kullanıyorum. Soruna gelirsek;

~ Nasıl Türkçe dili yaparım ? (dil kısmında Türkçe yok)

~ Wifi'a bağlı olduğu halde değilmiş gibi davranıyor, Google hesabını bağlayamıyorum bu yüzden ama internete girebiliyorum. Farklı hesaplar denedim. Bağlantı yok diyor vs. Nasıl hesabı bağlayacağım ?

~ Bir de mesela örnek twitter'a gireceğim, karşıma site güvensiz diyor, Biliyorum giriş yap diyorum, tıklamıyor, o sarı sayfayı geçmiyor, küçük bir uyarı kutusunda ise devam et ve geri dön diyor, ikisine de basıyorum tekrar tekrar aynı kutucukları çıkartıyor.

Kendi bilgisayarımda hiçbir sorun yok, tablette neden böyle yapıyor, yardımcı olun lütfen.

Tab 4 7.0 alıyım diyorum hafıza kartı takıldığında indirilen uygulamalar oraya yüklenir mi ?

merhaba arkdaşlar yurt dışından tablet getirtmeyi düşünüyorumda bu tabletleri telefon gibi işletmen kayıt ettirmen gerekiyor mu?? bilgisi olan var mı?

Lazzz

Rektör
merhaba arkdaşlar yurt dışından tablet getirtmeyi düşünüyorumda bu tabletleri telefon gibi işletmen kayıt ettirmen gerekiyor mu?? bilgisi olan var mı?
3g li ise kayıt gerekir. 3g siz ise kayıtsız kullanırsın.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tab 4 7.0 alıyım diyorum hafıza kartı takıldığında indirilen uygulamalar oraya yüklenir mi ?
Hepsi yüklenmez root gerektirir.