Samsung Smart Tv Youtube Uygulaması Silinmiş

Bu konuyu okuyanlar

HELİKOPTERBOCEGİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Televizyonu 2014 senesinde aldık 3500 tl gibi bi fiyata her üründe olduğu gibi ilk 1 ayı her özelliği ini kullanarak geçti gerek 3d videolar gerek youtube uygulaması vb. şeylerle daha sonra heves kaçmaya başladı artık smart hub özelliğini kullanmamaya başladık dün toplanıp bi film izlicekken youtube uygulamasının televizyonda olmadığını gördüm uygulama mağazasındada olmadığını gördüm bu sorunu yaşayan varmı çözümü nedir?

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
bu sorunu bende yaşadım fakat araştırmama rağmen hâlâ bir çözümünü bulmuş değilim..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
uygulama mağzasında yoksa samsung silmiş onu uzaktan güncelleme ile uçurmuş...

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Samsung da eski modellerde Youtube uygulaması kaldırılıyor diye biliyorum. Bi arkadaşımda da olmuştu.
Telefonu ekrana yansıtarak devam edeceksin artık. Ya da android tv box alarak sorunu kökünden çözebilirsin.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Bende 2014 model LG 49UB850V var. Youtube ve Netflix uygulamaları duruyor.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Samsung u bu yüzden hiç sevmiyorum. Eski model (tv, tel ve diğer) ürünlerin fişini hemen çekiyor. Yeni ürünlerine de desteği zar zor veriyor. Samsung un yazılım desteği çok zayıf. Bu yüzden hem telefonu hem de smart tv mi LG marka aldım ve şimdilik gayet memnunum. Aynı marka olduğundan senkronda da hiç sıkıntı çekmiyorum.

izmir_35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
2012 model ES700 modeli var bende de 1 Temmuz 2017’den beri YouTube desteği kaldırıldı ayrıca beraberinde Spotify desteği de gitmiştir altı üstü bir akıllı tv yazılım desteği bu kadar zor olmamalı

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Vestel 32 Pf7070b bende netflix diye YouTube açıyor( daha doğrusu açamıyor ).

Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar tekrar yüklenebiliyor. bende de lg 49ub850 v var. Netflixi silmiştim sonra lg storda baktım uygulama yok. Çözüm olarak ayarlardan başlangıç ayarlarına döndürdüm(anlatimi youtubeye yükledim) Sonra lg storda Netflix uygulaması vardı. Yükledim çalışıyor. Fakat kanal listem gitti tekrar kanal aramaları ile uğraştım ama birçok kanal cikmadi ya da cı modülü yok hatası aldım. Sonra hazır kanal listesi buldum onu yükledim. Biraz kendime göre ayar yaptım. Nasıl yapılacağını youtubede fetih1453 kanalımda faydalı olur diye anlattım.link aşağıda ??

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Samsung u bu yüzden hiç sevmiyorum. Eski model (tv, tel ve diğer) ürünlerin fişini hemen çekiyor. Yeni ürünlerine de desteği zar zor veriyor. Samsung un yazılım desteği çok zayıf. Bu yüzden hem telefonu hem de smart tv mi LG marka aldım ve şimdilik gayet memnunum. Aynı marka olduğundan senkronda da hiç sıkıntı çekmiyorum.
o zaman burada oluyo ki samsung'un desteği microsoft'tan bile beter. Windows 8'e sadece 4 yıl destek verip 8.1'e 10 yıl destek veriyordu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

şu tv'yi atıp adamakıllı bi tv alacam
smart tv yarım yamalak
dahili wifi yok (ben ethernet'le girdim)
yeni sürüm (tv'ler) daha iyi
youtube bile açılmıyor

Son düzenleme:

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
Hocam çare raspberry pi diyenler oluyor :D