Samsung S8'imin şarjı hızlı bitiyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
76
Merhabalar. Yine bir sorun beni buldu. Samsung S8 sahibiyim ve mutlu mesut kullanıyordum. Markette "Fluid Simulator" adlı bir uygulama gördüm, hoşuma gitti indirdim.
Gayet zevkli bir uygulamaydı isteyenler bakabilir. Daha sonra bir şey fark ettim; şarjım hızlı bitiyordu. Telefonumdan sildim bu uygulamayı ve o şekilde kullanmaya devam ettim. Ama yok, gene aynı hızda bitiyordu silmiş olmama rağmen. Telefonuma format attım. Evet baya baya format attım. Ve öyle denedim. Ama gene hızlı bitiyor gibiydi. Facebook bile sildim. 3 dakikada %1 şarj gidiyor instagramda. Ekran kapalıyken de 20dk da falan %1 gidiyor. Normal mi?

Dobby

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Ekran kapalıyı bilmem ama benim iPhone 8 plus 4 dk %1 alıyor ama bende o şarj yüzdesinede bağlı

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Merhabalar. Yine bir sorun beni buldu. Samsung S8 sahibiyim ve mutlu mesut kullanıyordum. Markette "Fluid Simulator" adlı bir uygulama gördüm, hoşuma gitti indirdim.
Gayet zevkli bir uygulamaydı isteyenler bakabilir. Daha sonra bir şey fark ettim; şarjım hızlı bitiyordu. Telefonumdan sildim bu uygulamayı ve o şekilde kullanmaya devam ettim. Ama yok, gene aynı hızda bitiyordu silmiş olmama rağmen. Telefonuma format attım. Evet baya baya format attım. Ve öyle denedim. Ama gene hızlı bitiyor gibiydi. Facebook bile sildim. 3 dakikada %1 şarj gidiyor instagramda. Ekran kapalıyken de 20dk da falan %1 gidiyor. Normal mi?

Bataryayı çok düşürmemeye gayret edin. Birde isterseniz kullanmadığınız uygulamaları devre dışı bırakın. Yanlız google uygulamalarına dokunmayın sorun olabilir hepsi bir birine senkronize :)
Ekran ışığını düşük tutun ve çözünürlük düşürmede varsa kullanın tavsiyem.

Gizli biri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende a7 2018 kullanıyorum şarzım 5saat dayanıyor aceba ne kadar dayanması gerekirdi bu telefonu kullanan varmı bide aceba bataryam zarar görmüş olabilir mi

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Şarzını bilemem de şarjının en az 1 günü çıkarması lazım .

emrejan6363

Asistan
Reaksiyon puanı
105
iphone8 plus (11 aylık) mı s10e (0) mi kamera ve işlemci olarak

Reaksiyon puanı
76
Şöyle diyim 10dk lık bir telefon konuşmasından sonra %3 gitmiş oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an bir nyan cat 10 hours test yapmış bulunmaktayım. Parlaklık %40 iken videoyu açtığımdan 5 dakika 23 saniye sonunda 95'ten 94'e geldi.

Ben Iphone 6 satıp aldım bu telefonu. Samsung cidden canımı sıkmadı değil

Son düzenleme:

Gizli biri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Şu an bir nyan cat 10 hours test yapmış bulunmaktayım. Parlaklık %40 iken videoyu açtığımdan 5 dakika 23 saniye sonunda 95'ten 94'e geldi.

YANİ 1 SAATTE %10 BİTİYOR ÖYLE Mİ

YANİ 1 SAATTE %10 BİTİYOR ÖYLE Mİ

Merhabalar arkadaşlar a7 2018 sahibiyim daha teli alalı bir kaç ay oldu ilk aldığimda batryası normaldi ekran süresi 7 saat olarak alıyordum şimdi 5 saat olarak alıyorum sizce bu normal mi bu teli kullanan varsa onlar ekran süresini kaç saat olarak alıyor aceba yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Helal olsun bende 2 yıldır bu cihaz var bir kere bu değerlere ulaştıgımı hatırlamıyorum siz nasıl yapıyorsunuz
Ekstra bir şey yapmıyorum aslında parlaklık genelde kısık oluyor onun dışında her şey normal 1 sene oldu benim de.

Gizli biri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arladaşlar a7 2018 kullqnıyorumilk aldığımda ekran süresini 7 saat alıyordum simdi 5 saat olarak alıyorum sizce bu normal mi bu telefonu kullanan varsa onlar ekran süresini kaç saat olarak alıyor bana yardımcı olursanız sevinirim