Samsung S8+ Mı almalıyım Asus Zenfone 5Z mi

Bu konuyu okuyanlar

antepligenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar konu başlıgında belırttıgım gıbı ıkı telefon arasında kaldım ama servis ve yedek parça tedarigi açısından cevablarsanız sevınırım

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Asusun yetkili servis durumunu çok iyi bilmiyorum.Ama s8+ dan çok çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.Bir ara alacaktım o ara zamlandı vazgeçtim.

antepligenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
200 tl fazla ver asus al dıyosun ozaman

antepligenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
teşekkürler cevab için sağolun

---- Mesajlar birleştirildi ----

Peki son bi soru sorucagım ekran yanması Kronikmi samsung lar da iki üç yorumda gördüm de

birde 3000 ile 3500 arası telefon ne önerirsiniz şuan güncel ve tr garantili

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
teşekkürler cevab için sağolun

Peki son bi soru sorucagım ekran yanması Kronikmi samsung lar da iki üç yorumda gördüm de

birde 3000 ile 3500 arası telefon ne önerirsiniz şuan güncel ve tr garantili
Amoled ekranlı her telefonda olabilecek bi durum samsunga has bişey değil,ekran parlaklığını fulleyip uzun süre aynı yere bakarsan sıkıntı olabilir

antepligenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ekran parlaklıgını ben otamatikde kullanıyorum pek bi sorun olmaz o halde

son olarak 3000 ile 3500 arası telefon önerileriniz nelerdir

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Meizu 16, LG G7, Zenfone 5Z bu fiyatlara alınacak 3 telefon. En uygun fiyatlı cihaz Meizu 16 3200 TL fiyatı ile kapılır. G7 ile 5Znin videosu daha iyi 4k ve 1080pde 60 FPS seçeneği sunuyorlar stabilizasyonlar da daha iyi meizunun ise kamera donanımı gece için daha elverişli ekrandan parmak izi okuma g7 ile birlikte iyi ses çipi fiyat Avantajı

antepligenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ithalatcı garantiye güvenemiyorum samsung s8+ ile zenfone 5z ikisinden birisini kesin alıcam artık biraz bekleme kararı aldım

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
S8+'mıı?!? Nayır kıyaslama bence ikisini zenfone 5z alınır.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
5z nin gözle görülür işlemci avantajı var s8 plusa karşı başka elle tutulur neyi var çok merak ediyorum, herkes s8 plus ı gömme yoluna gitmiş

antepligenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yani arada ahımlı şahımlı fiyat farkıda yok aslında z5 banada mantıklı geliyor

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
5z nin gözle görülür işlemci avantajı var s8 plusa karşı başka elle tutulur neyi var çok merak ediyorum, herkes s8 plus ı gömme yoluna gitmiş

Haklısın sadece arada kamera+ses+ekran kalitesi+işlemci farkı var ki ilk aklıma gelen bunlar ve s8 ekranlarında bazılarında sorun çıkmış ayrıca bir sene daha fazla güncel 5z.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Haklısın sadece arada kamera+ses+ekran kalitesi+işlemci farkı var ki ilk aklıma gelen bunlar ve s8 ekranlarında bazılarında sorun çıkmış ayrıca bir sene daha fazla güncel 5z.
Ben o kadar parayı asusa gömmezdim gider g7 alır onu kullanırım daha iyi,düşük ışıkta ve videoda s8 plus alır,amoled ekranın olası sorunları bu s8 e has bi durum değil, dediğim gibi "gözle görülür "işlemci avantajından başka elle tutulur neyi var şu 5z nin gider g7 alırım en azından dolu dolu bi arayüz kullanmış olurum

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ben o kadar parayı asusa gömmezdim gider g7 alır onu kullanırım daha iyi,düşük ışıkta ve videoda s8 plus alır,amoled ekranın olası sorunları bu s8 e has bi durum değil, dediğim gibi "gözle görülür "işlemci avantajından başka elle tutulur neyi var şu 5z nin gider g7 alırım en azından dolu dolu bi arayüz kullanmış olurum

Hocam doğru diyorsun g7 daha iyi ama avrupada bazı kullanıcılar bootloop sorunu yaşamış artık bölgesel olarak yaşanan bir güncelleme kazasımı ne yani sonuçta güven sarsıcı bir durum(malum forumda ana konusunda gördüm). Ayrıca gece çekimi öyle bir fark yok varsa bile küçük bir tıktır. Ayrıca kaliteli bir ips varsa ki onu asus sunuyor amoled'e bakılmaz sonuçta riskleri var doğru renk verme var. Birde işlemcinin elle tutulur farkı yok demeniz yanlış arada ciddi bir gpu gücü farkı ve bu fark uzun vadede kendini gösterir adamlar harika bir cihaz yapmış kabul etmek lazım sd845+ fullhd ekranla artı hiress var. :)))

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
İşlemci kısmında büyük bir fark var. Hele hele gpuda... Pubg gibi oyunlarda bile bu farkı farkedebiliyorsun ve pubg bazı oyunlara göre ağır bile sayılmaz.

Ama evet,5z mükemmel bir cihaz diyemem. Ama fiyatına göre de fena sayılmaz