samsung s4 i9500 cihaz için gerekli dosyaların indirme bağlantıları hakkında

Bu konuyu okuyanlar

osmanturkq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Samsung s4 i9500 cihazım var
Buna uygun gerekli programların indirme linklerini paylaşır mısınız ? sizi uğraştırmak istemezdim ama internetten araştırdım yanlış dosya indirince telefon tuğla oluyormuş. Yanlış yapmak istemiyorum.
Root
Odin
Cwm
CyanogenMod Rom 12
Gapps
Stockrom

Başka indirmem gereken dosya var mı ?
Twrp ile Cwm arasında ne fark var ?

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Yok gibi gözüküyor. Cwm eski kaldı herkes twrp kullanıyor ve twrp daha kullanışlı.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar Samsung s4 i9500 cihazım var
Buna uygun gerekli programların indirme linklerini paylaşır mısınız ? sizi uğraştırmak istemezdim ama internetten araştırdım yanlış dosya indirince telefon tuğla oluyormuş. Yanlış yapmak istemiyorum.
Root
Odin
Cwm
CyanogenMod Rom 12
Gapps
Stockrom

Başka indirmem gereken dosya var mı ?
Twrp ile Cwm arasında ne fark var ?
odini herhangi bir yerdin indirirsin sürüm numaralarına bak en son sürümü indir cyanogen un sitesinden indirirsin rom 12 yi stock romu sammobile dan yazılım bölümünden indir uygun olanı,birde samsung telefon sürücülerini indirmen lazım onuda netten son sürümü bul cwm mod stock androide yakın bazı yerlerde aynı arayüz twrp dediğin galiba samsungun stockrom olması lazım bence 9500 model exynos oldugu için stabil çalışmıyor kardeş kurma orjinal haliyle devam et bende s4 vardı düne kadar root attım tüm gereksiz samsung uygulamalarını kaldırdım baya rahatladı telefon benim yaptıgım gibi yap kullan ugraşma stabil değil romlar hadi kolay gelsin....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Twrp, recovery ekranının dokunmatik olanı. Cwm de ise ses tuşları ile kontrol ediyorsun. Twrp daha yeni daha kullanışlı tıpkı pclerdeki uefi bios gibi.

Erol.k

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Twrp, recovery ekranının dokunmatik olanı. Cwm de ise ses tuşları ile kontrol ediyorsun. Twrp daha yeni daha kullanışlı tıpkı pclerdeki uefi bios gibi.