Samsung s4 9500 - lenovo k5 plus hangisinin kamerası daha iyidir

Bu konuyu okuyanlar

_yolcu_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung s4 9500 - lenovo k5 plus hangisinin kamerası daha iyidir nedenleriyle açıklayabilir misiz

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
S4 cok eskide kaldi. Kamerasi,bataryasi cok yetersiz. Kesinlikle k5

Reaksiyon puanı
628
S4 cok eskide kaldi. Kamerasi,bataryasi cok yetersiz. Kesinlikle k5
Bence kamera açısından Samsung daha iyi çünkü Lenovo K5 düşük kalitede kamera sensörleri kullanıyor. Bir sitede kapalı alandaki çekim kalitesi için çekilmiş kamera örneğini görmüştüm. Benim Yoga Tablet 8"im gibi çekmişti.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Bence kamera açısından Samsung daha iyi çünkü Lenovo K5 düşük kalitede kamera sensörleri kullanıyor. Bir sitede kapalı alandaki çekim kalitesi için çekilmiş kamera örneğini görmüştüm. Benim Yoga Tablet 8"im gibi çekmişti.
6-7 ay once s4 kullaniyordum. Lenovonun kamerasi her turlu daha iyi. S4 te odak bozulmasin diye elimi bile titretmemeye calisiyodum bi fotografi en az 3 4 kere cekiyodum arkadasimda vardi oda bu hafta ip7ye gecti sarji gitmiyordu onun da. Ama 2 mizinkide kullanilmayacak derecede kasmiyordu. Yinede bence k5 daha mantikli.

Kalemsizyazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
26sında S4e gelen güncellemeden sonra fotoğraf kalitesi çok düştü 240p çekiyor fotoğrafları , bu güncellemeyi yapan herkeste oldu ve haliyle bende de :/

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
S4 güncelliğini yitirmiş durumda k5 alın bence

_yolcu_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google fotoğraflarda kalite sorunu yok ordan bak fotoğraflara galeri sorunlu
Kuzenimde s4 var telefona güncelleme gelmesine rağmen 4.3 sürümüyle kullanıyor. Bildiğim en son 5.0 Lollipop güncellemesini aldı s4 . Peki ne değişti. Kamerada sorun var diyince merak ettim. Bi sorun çıkar mı. Güncelledikten sonra tekrar eski sürüme dönmek mümkün mü. Ben de beğeniyorum Dokunmatiği kuvetli k5 biraz geç algılıyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kuzenimde s4 var telefona güncelleme gelmesine rağmen 4.3 sürümüyle kullanıyor. Bildiğim en son 5.0 Lollipop güncellemesini aldı s4 . Peki ne değişti. Kamerada sorun var diyince merak ettim. Bi sorun çıkar mı. Güncelledikten sonra tekrar eski sürüme dönmek mümkün mü. Ben de beğeniyorum Dokunmatiği kuvetli k5 biraz geç algılıyor.
S4e tam olarak ne olduğunu bilmiyorum S4 kullanmıyorum birinden duymuştum. S4 kullanıcılarına sorsan daha iyi bunları.
Geri dönme meselesine gelince onu da romla halletmen lazımda orjinal rom bulabilecek misin orası sıkıntı

_yolcu_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
26sında S4e gelen güncellemeden sonra fotoğraf kalitesi çok düştü 240p çekiyor fotoğrafları , bu güncellemeyi yapan herkeste oldu ve haliyle bende de :/
S4 ün 4.3 sürümünden sonra gelen güncellemelerle ne değişti. Şu anda 4.3 kullanıyoruz güncelleme yapmamızı tavsiye eder misiniz

Kalemsizyazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
S4 ün 4.3 sürümünden sonra gelen güncellemelerle ne değişti. Şu anda 4.3 kullanıyoruz güncelleme yapmamızı tavsiye eder misiniz

Performansta ya da başka bir özellikte elle tutulur bir değişiklik gözlemedim, (Lollipop geldiğinde de bu 400 mblık güncelleme geldiğinde de) sadece bu son güncelleme de galeriyi bozmuşlar fotoğrafları tost makinesiyle çekilmiş gibi yapıyor, bende google fotoğraflar indirdim arkadaşın önerisiyle, orda çektiğin fotoğrafları orjinal haliyle gösteriyor.

_yolcu_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Performansta ya da başka bir özellikte elle tutulur bir değişiklik gözlemedim, (Lollipop geldiğinde de bu 400 mblık güncelleme geldiğinde de) sadece bu son güncelleme de galeriyi bozmuşlar fotoğrafları tost makinesiyle çekilmiş gibi yapıyor, bende google fotoğraflar indirdim arkadaşın önerisiyle, orda çektiğin fotoğrafları orjinal haliyle gösteriyor.
Bugün güncelleme yaptım 4.4.2 kitkat a yükseltti ardından 2 ayrı ek kurulum diye güncelleme geldi onları da yükledim tekrar bir tane daha geldi henüz onu yüklemedim. Kotam azaldı bi kaç gün sonra yükliycem. Merak ediyorum Lollipop sürümüne geçmek için daha çok mu ek kurulum yüklememiz gerekiyo

ozelharekatt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
94
S4 eski diye yeni telefonlar daha mı iyi oluyor arkadaşlar ? Samsungun bir ağırlığı var tabi burada :) Ama her ne kadar eski bir model olsada s4, k5 den iyi :)