Samsung S2 Portable HDD 640GB HX-MU064DA/G4 Taşınabilir Harddisk Çalışmayı Reddediyor

Bu konuyu okuyanlar

kelime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Bir adet Samsung S2 Portable HDD 640GB HX-MU064DA/G4 aletim var.
Alındığında içine bir miktar film attım,
daha sonra bir kaç kez girerken tanımadı, sorunlar cikti filan....
tanımadıdan kastedilen,
donanım ekle kaldır da E: sürücüsü olarak var,
aygıt yöneticisinde disk sürücüde de gözukuyor.

fakat arızasız calisirken samsung diye yazarken arıza basladiktan sonra bilgisayarım da E:
diye surucu olarak var, hdd yi acmaya calisirken: disk bicimlendir diye bir ibare cikartiyor, onu sectigimde ise bilgiler silenecek disk bicimlendirilecek deniyor,
tabii gonlum razi degil filmleri silmeye bir daha bulamam aynilari vs.

neyse bugun tekrar bir sansimi deneyim dedim taktim usb girislerine hatta hub var iste fanı, masa lambasini bagladigim onda da denedim ,uzerindeki mavi isik devamli yanıyor ve hic bir cevap vermiyor.

fakat gectigimiz gunlerde amerikadan laptoplari beraber aldigim arkadasimin bilgisayarinda actik ve sorunsuz calisti aksam bende kaput.

benim toshiba e105 serisi laptop amerikadan alindi acaba elektriksel mi sikinti dedim ama arkadasimda calisti.

win7 kurdum home basic kullaniyorum bir yillik guncellestirmeler de yuklu ,bazi guvenlikle ilgili genuine olayi icin bazi yuklemeler yok sadece.

Lutfen bir fikir verin nasil calistiracam bu aleti ,ekstra soracaklariniz varsa da cevaplayayim.

herkese simdiden tesekkur ederim.