Samsung Note 8 mi? iPhone 8 Plus mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Gönlünden geçeni al iki telefonda seni üzmez dediklerini göz önüne aldığımda ben Iphone8 Plus tavsiye ederim

Note 8 aldım ancak pil çok dayanıksız. Beklerken bile pil bitiveriyor. Android yazılımların pili çabuk bitirdiğini öğrendim. Eşimde Iphone 7 plus var. 24 saat boyunca şarj etmesine gerek kalmıyor. Neredeyse 2 kat daha uzun süre kullanıyor. Ios yazılımından dolayı olabilir. Ancak pil benim açımından en önemli konulardan biri.
Parlaklığı azaltmak ve gifli ekran koruyularını devre dışı bırakmak dışında pil süresini uzatma konusunda tavsiye rica ederim.
S9 pluslardaki pil ömrü nasıl?

Tttunahan

Profesör
Note 8 aldım ancak pil çok dayanıksız. Beklerken bile pil bitiveriyor. Android yazılımların pili çabuk bitirdiğini öğrendim. Eşimde Iphone 7 plus var. 24 saat boyunca şarj etmesine gerek kalmıyor. Neredeyse 2 kat daha uzun süre kullanıyor. Ios yazılımından dolayı olabilir. Ancak pil benim açımından en önemli konulardan biri.
Parlaklığı azaltmak ve gifli ekran koruyularını devre dışı bırakmak dışında pil süresini uzatma konusunda tavsiye rica ederim.
S9 pluslardaki pil ömrü nasıl?
Note 8 in pili o kadarda dayanaksız değil aslında sadece 4.5 g yi açtığım zaman çok gidiyor bütün telefonlarda olan bişey bu 4.5 g su gibi şarj tüketiyo eğer wi-fi kullanırsam günü rahat rahat çıkarıyorum s7 edge den geçtim note 8 bekleme modunda daha az şarj tüketiyo pilide s7 edge göre daha iyi gidiyor.S9 plus ın pili bi tık daha iyi olabilir ama çok bi fark beklememek lazım.

ilk başta ios ya da android bir işletim sistemi seç bence ios seç çünlü her şey basit ve anlaşılır tabi androidteki gibi özgür dehilsin ios ta ama ioa daha iyi ve bu yüzden iphone 8 plus almalısın ve android teki ara sıra giren takılmalar ios ta yok

stat counter