Samsung note 3 galerimdeki resimler yok oldu

Bu konuyu okuyanlar

rifki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar

Note 3 telefonumda ki kendi çektiğim fotoğraflar yok oldu fakat
Diğer fotoğraflar ve videolar duruyor.

Ayarlarına duvar kağıdı resimleri için galeri değilde fotoğraflara giriyorum orada görüyorum

Neden olduğunu anlayamadım

Ilgilenirseniz sewinirim.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Cihazdaki home tuşunun sol tarafındaki menü tuşuna basıyorsun sonra orada gösterilecek resimler e tıklıyorsun çıkan pencerede hepsi mi işaretliyorsun sorunun düzeliyor.

rifki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galerinin içindeki hepsi albümler videolar vs seçeneklerini soruyorsan onunla alakası yok malesef

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
hafıza kartını pc ye bağlayıp klasörlerini kontrol edebilir misin?

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Galeride gösterilenler gibi bişey vardı galiba orlarda kamera yı da seçmen gerekli

AdkATR

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kendi kendine kaybolması imkansız. usb ile tak pcye bir kontrol et bence.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorunu bende yaşadım pcde gözüküyor ama telefonda gözükmüyor neden acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galerideki görünenler kayboldu benim de. Dosyalardan bakınca var, bilgisayarda bakınca da var ama galeride görünmüyor. Nasıl olacak :crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede oldu arkadaslar s5 kullanıyorum bi çara bulmak lazım dosyalarımda resimlerim ve diğer herseyim duruyor ama galerimde gözükmüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun 3 gün önce bende de oldu.Lütfen acil yardım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar galerimde hiç bir fotoğraf görünmüyor fakat pcye bağladığımda veya dosyalardan baktığımda fotolar mevcut acil yardımınızı bekliyorum lütfennn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende LGG3 te de oldu dün. galeride son birkaç foto var. geri kalan bir arşiv kayıp. ama dosya yoneticisinden ve pcden bakınca var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayninsey bende de varrr note 3 galeride ve muzik calarda telefon hafizasindaki seyler gozukmuyor ama dosyalarima girdigimde gozukuyor yardimci olabilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar konu cok basit. Ayarlardan telefon ayarlari program yineticisine girip ayarlari aciyorsunuz. Ordaki tum mediayi galeride ac i tikliyosunuz. Sorun cozulmus oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar sabahin 5inde bole bi sorunla karsilastim koskoca google da cozumu sadece siz vermissiniz ama beceremedim iste. Biraz daha acabilirmisiniz. Birden dosyalarima giden koca galeri nasi geri galeri sekmesinde gorunucek :(((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nolursunuz daha aciklayici bi yardim edermisinizzz cunku sorun net bi sekilde burda var sadece. Galeride oge yok ama butun resimler klasor klasor dosyalarim da bu nasil duzelicekkkk :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar benmde ayni sorunum var klasörde gózukuyor fakat galeride gozükmuyor lollipop uygulmasi guncelledim ondan sonra oldu ne olduysa lütfen yardim tüm fotograglarim galeride gorunsün istiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorunu ikşnci kez yaşıyorum note 4 te birden kamera fotoğrafları galeriden yok oluyor. Yeni çektikleriniz sıfırdan klasörleniyor. Ama dosya yöneticisinde eski fotoğraflarla birlikte klasörlenmiş olduğunu görebiliyorsunuz.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Galeride gösterilecek albümler ayarları var oralardan kapatmasıniz muhtemelen.

XYARGICX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
NOTE3
Dosyalardan girince her fotoğraf görünüyor, ancak galeriden girince, galeri bazı klasörleri ve içindekileri görmüyor. Acaba bu problemi yaşayanlar, PicsArt isimli fotoğraf düzenleme programını kullandı mı diye merak ediyorum. Çünkü bu iki sefer geldi başıma, ikisinde de PicsArt'ı yükleyip, onda fotoğraf düzenledikten sonra kaydet seçeneğinde klasör ayarlarını, indirilenler varsayılanını otomatik olarak kendisi olarak ayarladıktan sonra başladı bu problem sanki. Emin olmak için sizler de kullandınız mı diye sormak istedim.

S

SDN Okuruuu

SDN Okuru
merhaba bende yaklasik 6 aydır galeride resimlerimi göremiyordum. cok arastirdim sonunda buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. dosylarima girip ayarlari aciyorsunuz oradanda gizli dosyalari goster diyorsunuz. ardindan dosyalarınizda bulunan hepsi klasorunu acip orada bulunan .nomedia vs vs bos dosyalar var beyaz gozuken onları silin. ardindan tekrar gizli dosyalari kapatip telefonu yeniden baslatin. ve düzelecek :)

Kilyoslu1i

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba bende yaklasik 6 aydır galeride resimlerimi göremiyordum. cok arastirdim sonunda buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. dosylarima girip ayarlari aciyorsunuz oradanda gizli dosyalari goster diyorsunuz. ardindan dosyalarınizda bulunan hepsi klasorunu acip orada bulunan .nomedia vs vs bos dosyalar var beyaz gozuken onları silin. ardindan tekrar gizli dosyalari kapatip telefonu yeniden baslatin. ve düzelecek :)

Aynen dedikleri doğru. Benim Galeri de öğe yok diyordu bu şekilde düzeldi.

furgen_6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefon google photo ile senkron ise o da yapıyor olabilir. Bende de oldu aynı durum, google fotodan yedeklerini geri telefona aldım.