Samsung not 5

Bu konuyu okuyanlar

gby40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar son 1 aydır telefonum sürekli kapanıp açılıyor dönüyordu en son bir hafta önce kapandı mavi ekran çıktı telefoncuda. Rod atmayı denedim ama olmadı hiç bir programı tel kabul etmiyor teknik servise göndereceğim neden olabilir ekranda Cihaz yazılımı güncellenirken bir hata oluştu. Akıllı anahtar pc yazılımında acil durum devir işlevini kullanın yazıyor

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
eyer yazılımdan dolayı diyorsan stock rom atmanı öneririm youtubede vardır bak zaten kolay dır diye tahmin ediyorum stock rom attıktan sonra en son güncellemyi yine yükleme derim en sondan bir önceki güncelleme kalsın şirketler en son güncellemeye herkesi yeni telefon almaya yöneltiyorlar telefon yavaşlıyor yani en azından lenovo öyle yapıyor

gby40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
eyer yazılımdan dolayı diyorsan stock rom atmanı öneririm youtubede vardır bak zaten kolay dır diye tahmin ediyorum stock rom attıktan sonra en son güncellemyi yine yükleme derim en sondan bir önceki güncelleme kalsın şirketler en son güncellemeye herkesi yeni telefon almaya yöneltiyorlar telefon yavaşlıyor yani en azından lenovo öyle yapıyor
Merhaba room atmayı telefoncu arkadaş denedi ama tel kabul etmiyor

gby40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
peki servis buna ne kadar ücret çıkarır

Son mesajlar