Samsung Modelleri İçin Root Konuları

Bu konuyu okuyanlar

mR.Donsuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
galaxy wonder icin surum yukseltme acill !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar benim telefonum yurtdışından gelme ve farklı bir telefonun imei numarası üzerine kayıt ettirilmiştir. Telefonun ayarlar bölümünden güncelleme yapamıyorum “cihazınızın sistemi yetkisiz yolla değiştirildi” diyor. Ben sammobile sitesinden Rom indirerek kursam odin ile acaba kayıtlı olan imei numarası silinirmi, şuan telefonumda 6.0.1 var ancak gece kendi kendine şarjı bitiyor telefonun. Aslında merak ettiğim ben ordan rom atarsam imei silinir mi. EFS yedegi alırsam rom attığımda tekrar geri gelir mi ?

ÖZCAN ÖKTEM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bi arkadaşımda s8 var başka bi ülkeden almış ama telefonu türkçe ve ingilizce arasında kalmış buna nasıl root atılıyor

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Samsungun en güzel yanı bu işte. Root atma custom rom atma çok basit. İstediğin her şeyi yapabiliyorsun. Ocak ayına kadar Samsung kullanıcısıydım. Tek eksisi diğer android telefonlarda sunlan SD kartı dahili hafıza yapma özelliğinin olmamasıydı :(