Samsung Modelleri İçin Root Konuları

Bu konuyu okuyanlar

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tümünün böyle düzenli olarak tek konu altında toplanmış olması iyi olmuş..

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
yeni bir konu açıp seninkini silsem mi :p :D
MCMCS.gif

Demeyeceğim tabii ki :)

Aynen bunu uygularım :)

UOT3fyT.gif

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Birde beni tehdit ediyor korkuyorum :( Bunu görevden alın görevini kötü amaçlar için kullanıyor :devil2:

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Demeyeceğim tabii ki :)

Aynen bunu uygularım :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Birde beni tehdit ediyor korkuyorum :( Bunu görevden alın görevini kötü amaçlar için kullanıyor :devil2:

mutlu edersin bizi :p :D kimse görmeden 2 ceza verip banlayayım mı seni :devil: :cool:

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
mutlu edersin bizi :p :D kimse görmeden 2 ceza verip banlayayım mı seni :devil: :cool:
Hişt Moderatör Adayı orda seni ne şekilde atacağım vardı yanlış anlamışsın :D Benim babam hakim benim özgürlüğümü kısıtladığın için attırırım içeriye sürünürsün bak :D

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Hişt Moderatör Adayı orda seni ne şekilde atacağım vardı yanlış anlamışsın :D Benim babam hakim benim özgürlüğümü kısıtladığın için attırırım içeriye sürünürsün bak :D

benim eniştem polis :D

Snipertr

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
konusuna bu kadar sahip cikan bi baskasi yoktur forumda @lordarcual .. mod olsan s3 ile alakali baska hic konu actirmazdin :)

bu konu guzel oldu iyi dusunulmus. hem diger markalar icinde var aynisi. tesekkurler @REDFOKS

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende ithalatcı firma olanından s3 almak istiyorum ama kafamdaki soru işareti orijinali arasında fark oluyormuş örneğin kamerası 8 megapixel ama ithalatcı firma olanında bunun çözünürlüğü daha düşük oluyormuş. yardım edersenin sevinirim çünkü orijinali ile arasında çok fiyat farkı yok.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
konusuna bu kadar sahip cikan bi baskasi yoktur forumda @lordarcual .. mod olsan s3 ile alakali baska hic konu actirmazdin :)

bu konu guzel oldu iyi dusunulmus. hem diger markalar icinde var aynisi. tesekkurler @REDFOKS

Gerekli ne yapalım :) Doğrudur :) Konu çöplüğü oluyor arkadaş :) Böle olması güzel olmuş aslında yaşlılık hiç çekilmiyor arkadaş :) çok güldüm ben artık gidim :)

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar bende ithalatcı firma olanından s3 almak istiyorum ama kafamdaki soru işareti orijinali arasında fark oluyormuş örneğin kamerası 8 megapixel ama ithalatcı firma olanında bunun çözünürlüğü daha düşük oluyormuş. yardım edersenin sevinirim çünkü orijinali ile arasında çok fiyat farkı yok.
Telefon aynı telefon bi' değişiklik olmaz normal şartlarda. Garanti olayında farklılık olur.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323

eğer çözünürlük veya kalitede düşüklük varsa o zaten çakma demektir. [MENTION=325419]nikney[/MENTION]'in dediği gibi, garanti şartları dışında bir fark asla olmaması lazım. birileri seni kekleyip çakma malını orijinal diye kakalıyor olabilir, dikkat yeğenim.