Samsung Modelleri İçin Root Konuları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Snipertr

Profesör
konusuna bu kadar sahip cikan bi baskasi yoktur forumda @lordarcual .. mod olsan s3 ile alakali baska hic konu actirmazdin :)

bu konu guzel oldu iyi dusunulmus. hem diger markalar icinde var aynisi. tesekkurler @REDFOKS

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende ithalatcı firma olanından s3 almak istiyorum ama kafamdaki soru işareti orijinali arasında fark oluyormuş örneğin kamerası 8 megapixel ama ithalatcı firma olanında bunun çözünürlüğü daha düşük oluyormuş. yardım edersenin sevinirim çünkü orijinali ile arasında çok fiyat farkı yok.

konusuna bu kadar sahip cikan bi baskasi yoktur forumda @lordarcual .. mod olsan s3 ile alakali baska hic konu actirmazdin :)

bu konu guzel oldu iyi dusunulmus. hem diger markalar icinde var aynisi. tesekkurler @REDFOKS
Gerekli ne yapalım :) Doğrudur :) Konu çöplüğü oluyor arkadaş :) Böle olması güzel olmuş aslında yaşlılık hiç çekilmiyor arkadaş :) çok güldüm ben artık gidim :)

nikney

Profesör
arkadaşlar bende ithalatcı firma olanından s3 almak istiyorum ama kafamdaki soru işareti orijinali arasında fark oluyormuş örneğin kamerası 8 megapixel ama ithalatcı firma olanında bunun çözünürlüğü daha düşük oluyormuş. yardım edersenin sevinirim çünkü orijinali ile arasında çok fiyat farkı yok.
Telefon aynı telefon bi' değişiklik olmaz normal şartlarda. Garanti olayında farklılık olur.

eğer çözünürlük veya kalitede düşüklük varsa o zaten çakma demektir. nikney'in dediği gibi, garanti şartları dışında bir fark asla olmaması lazım. birileri seni kekleyip çakma malını orijinal diye kakalıyor olabilir, dikkat yeğenim.

MgMk

Üyecik
teşekkürler güzel olmuş stock rom için galiba custom a uymaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende galaxy s plus var yurt dışından gelme buna nasıl guncelleme yapabılırım

stat counter