Samsung marka telefonların en kötü yanlarını tartışıyoruz!

Samsung marka telefonlar genel itibari ile seviliyolar mı?

• Kullanılan toplam oy
    20

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Almayı düşünenlerin en çok sordukları soru bu oluyor. Kullananlar ne diyor bakalım, bir başvuru kaynağı olabilirse çok kişi faydalanır...

nikel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bir tanesini kırdım yere atarak. Eskiden ericsson motorola nokia vardı ne güzeldi. Şimdi? Huawei, IPhone, LG. Playstore, uygulamalar, wi-fi bağlantısı, mobil veri, arkaplan hizmetleri, sosyal yardımlaşma sosyal ağlar. Başımıza taş yağacak!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlık ileti, dürt, hit & run.

Son düzenleme:

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Telefonu 2 sene hiç sorunsuz kullandım. Telefon yağ gibi kayıyordu. 2 yıldan sonra aniden çöktü. :(

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Benim en çok olmasını istediğim özellik kişisel temamı oluşturup telefona kaydetmekti.Yani resimleri saati renkleri kopyala yapıştı şeklinde yapmaktı.Htc bu konuda en çok hoşuma giden telefondu.10 yıl sonra mecburiyetten tekrar Samsung'a döndüm.Şimdi m20 kullanıyorum.Xioami yi sar değeri yüzünden bıraktım.Samsung bu konuda iyi.Her telefonun bir eksiği var.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Android genelinde olduğunu gibi güncelleme sıkıntısı olabilir belki ama donanımsal olarak bence en iyi markadır Samsung.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Ben 10 Yıldır Samsung Kullanıcısıyım Ve Sorun Yasamadım Batarya Konusunda Yasadım Onu Hllettıler Ve Babamada Samsung Almayı Dusunuyorum

çözüm bul

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Samsung'u kullanırken Android dışı bir işletim sistemi kullanıyor gibi geliyor. Birkaç yıl önce bi "Note" bi de "S" serisi vardı daha iyiydi o zamanlar.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Tek eksiği 2 yıl büyük güncelleme vermesi.Bence en az 3 yıl büyük güncelleme gelsin. Tek samsung değil çoğu android telefonlarda böyle

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Arka plan veri tüketimi stock romla berbat (pilin hakkını vermiyor)...
Kamera renkleri geliştirilmesi lazım
Piyasayı elinde tutarken insanları amolede mahkum etmesi
Optimizasyon sıkıntıları exynoss için
Onca ux geliştirmesi vs var iken cihazlarında uygulamaların kontrol alanını yönetmeye izin verecek bir sistem kurmaya çalışmaması, evet arkadaşlar kabullenin huawei bir dahakine sağlam gelecek ve bu uyuşuk teknolojiyi küçük küçük veren samsungu alaşağı edecek... ben çinlileri bu konuda başarılı buluyorum.
Yaygın servis ağı var ama nitelik artışı çok düşük.

Pardon birde 5000tl aşağısı cihazları ölsün pis fakirler modunda şimdi s10e diyenler olur ama ciddi bir rakibi olsa veya huawei ban yemese yüzüne bakılmaz o minik bataryalının.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Bence Samsung J Serisi alınmaz. Yazılım güncellemeleri ile telefonun değişik yerlerinde kasma donma sorunlarına neden oluyor. Kendi fiyat segmentindeki telefonlara göre de kamera ve oyun performansı düşük. 2 büyük yazılım güncellemesi alması da cabası. Ayrıca kamerası çok cansız.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Arka plan veri tüketimi stock romla berbat (pilin hakkını vermiyor)...
Kamera renkleri geliştirilmesi lazım
Piyasayı elinde tutarken insanları amolede mahkum etmesi
Optimizasyon sıkıntıları exynoss için
Onca ux geliştirmesi vs var iken cihazlarında uygulamaların kontrol alanını yönetmeye izin verecek bir sistem kurmaya çalışmaması, evet arkadaşlar kabullenin huawei bir dahakine sağlam gelecek ve bu uyuşuk teknolojiyi küçük küçük veren samsungu alaşağı edecek... ben çinlileri bu konuda başarılı buluyorum.
Yaygın servis ağı var ama nitelik artışı çok düşük.

Pardon birde 5000tl aşağısı cihazları ölsün pis fakirler modunda şimdi s10e diyenler olur ama ciddi bir rakibi olsa veya huawei ban yemese yüzüne bakılmaz o minik bataryalının.
Samsung nefretin genlerden mi geliyor ? Kabul etsen de etmesen de Android'in ve camianın en iyisi. Ayrıca hangi model Samsung kullandın da bu kadar çok eleştiriyorsun ? Onca senelik kullanıcıyım dediklerim hayatımızı hiç etkilemedi, boş yapıyorsun.

Bence Samsung J Serisi alınmaz. Yazılım güncellemeleri ile telefonun değişik yerlerinde kasma donma sorunlarına neden oluyor. Kendi fiyat segmentindeki telefonlara göre de kamera ve oyun performansı düşük. 2 büyük yazılım güncellemesi alması da cabası.
Bence bunu Samsung da fark ettiği için J serisini sonlardırdı.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Samsung nefretin genlerden mi geliyor ? Kabul etsen de etmesen de Android'in ve camianın en iyisi. Ayrıca hangi model Samsung kullandın da bu kadar çok eleştiriyorsun ? Onca senelik kullanıcıyım dediklerim hayatımızı hiç etkilemedi, boş yapıyorsun.

Bence bunu Samsung da fark ettiği için J serisini sonlardırdı.

Samsung'un biraz eski bir modelini kullanıyorum ama şuda var bunca zamandır bir bu birde öteki forumları takip ederim gördüğüm başlıca sorunları söyledim malzeme kalitesi olarakda beğenmiyorum bu arada :) iphone 6/8 serisi veya oneplus'ın önceden yaptığı gibi şekli şemali güzel performanslı metal kasa tasarımlı güzel cihazıda yok, samsung nefreti demişsin ama samsung ile ilgili şikayet konusunu şeyhe zikir & şükran mevzusuna çevirmişsiniz. :p Bu konu benim konum gardaş çekil aradan... :D

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Samsung'un biraz eski bir modelini kullanıyorum ama şuda var bunca zamandır bir bu birde öteki forumları takip ederim gördüğüm başlıca sorunları söyledim malzeme kalitesi olarakda beğenmiyorum bu arada :) iphone 6/8 serisi veya oneplus'ın önceden yaptığı gibi şekli şemali güzel performanslı metal kasa tasarımlı güzel cihazıda yok, samsung nefreti demişsin ama samsung ile ilgili şikayet konusunu şeyhe zikir & şükran mevzusuna çevirmişsiniz. :p Bu konu benim konum gardaş çekil aradan... :D
Şahsi fikrin saygı duyarım da samsung'un tasarımı yıllardır her firma tarafından takip edilen ve ilklere oynar bununda aklından çıkarma ?
Ayrıca bu kadar iphone öven biri olarak senin iphone kullandığını sanırdım demek ki yaptığın hiç bir yorum deneyime dayanmıyor :)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Şahsi fikrin saygı duyarım da samsung'un tasarımı yıllardır her firma tarafından takip edilen ve ilklere oynar bununda aklından çıkarma ?
Ayrıca bu kadar iphone öven biri olarak senin iphone kullandığını sanırdım demek ki yaptığın hiç bir yorum deneyime dayanmıyor :)

İphone'da daha önce kullandım çevremde full iphone ve samsung kullanılıyor. Ayrıca ben tasarımı kast etmedim ben kendi fikirlerimide yansıtmayı severim çünkü bu konuda kendi düşüncelerimde var, mesela metal kasalı sağlamlığa yönelik bir performanslı cihaz yok samsungta onu kast ettim. S8/s9 serisini tasarım olarak övdümde geçmişte ama şu var telefon düştüğü zaman hemen kırılmamalı... samsung bunun aksi yönde gidiyor en narin kırılgan cihazları yapıyor ve bu hiç kullanıcı dostu bir yaklaşım gibide gelmiyor.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
Tasarımları çok güzel ama kendileri tam bir balon.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Samsung un j ve a serisi (2019 serisi dışında) en rezalet telefonları.

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Bugün m20 lere pie yazılımı verilmeye başlanmıştır.Ben şahsen yazılımı beğendim.Telefona yakıştı.

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Ben geçen aya kadar s3 mini ve neo gt-ı8200q kullanıyordum çok sorun yoktu benim amacım zaten pubg felan oynamak değil telefonda sonra annemin telefonu bozulduydu onların telefonları ile ben ilgilenirim hadi yeni telefon alayım telefonumu anneme verdim casper via a3 aldım

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ben geçen aya kadar s3 mini ve neo gt-ı8200q kullanıyordum çok sorun yoktu benim amacım zaten pubg felan oynamak değil telefonda sonra annemin telefonu bozulduydu onların telefonları ile ben ilgilenirim hadi yeni telefon alayım telefonumu anneme verdim casper via a3 aldım
Anneler baştacıdır diyoruz ama hep bizim eski telefonları veriyoruz :D Bu iş biraz garip! (Kendim de dahil)