Samsung kendini ezik hissediyor olmalı...

Bu konuyu okuyanlar

Xyler

Asistan
Reaksiyon puanı
19
SamFung ana sayfasında s9 ve s9+ önsipariş programı kapsamında cihaz değişim kampanyasını duyurmuş. Fiyatlara bakmaz olaydım. Adamlar kendilerini İphone karşısında küçük düşerebilmek adına daha sağlam bir reklam yapamazlardı diye düşünüyorum. İphone 8 Plusa 3750 TL değer biçerken Note 8'e 2600 TL değer biçmiş. Bir firma kendi amiral gemisini ancak bu şekilde ezebilir. Onca yıllık SamFung kullanıcısıyım onların yerine ben utandım. Şimdi elimdeki Note 8'i biran önce elden çıkarıp iphone geçmek için sabırsızlanıyorum.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
SamFung ana sayfasında s9 ve s9+ önsipariş programı kapsamında cihaz değişim kampanyasını duyurmuş. Fiyatlara bakmaz olaydım. Adamlar kendilerini İphone karşısında küçük düşerebilmek adına daha sağlam bir reklam yapamazlardı diye düşünüyorum. İphone 8 Plusa 3750 TL değer biçerken Note 8'e 2600 TL değer biçmiş. Bir firma kendi amiral gemisini ancak bu şekilde ezebilir. Onca yıllık SamFung kullanıcısıyım onların yerine ben utandım. Şimdi elimdeki Note 8'i biran önce elden çıkarıp iphone geçmek için sabırsızlanıyorum.

Samsung kullanıcısı olacaksın, bunun hiç mi değeri yok? Geleceğe yatırım yapıyor adamlar... Bide piyasa fiyatları arasında iphone daha kazık o yüzden iphone sahibide fazla zarar etmemiş olacak...

Tavrına gelirsek, masaya koymalık telefon peşinde gezenlerdensen zaten yanlış telefon almışsın X al koy masaya eminim iyi etiket olur sana!

Xyler

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Samsung kullanıcısı olacaksın, bunun hiç mi değeri yok? Geleceğe yatırım yapıyor adamlar... Bide piyasa fiyatları arasında iphone daha kazık o yüzden iphone sahibide fazla zarar etmemiş olacak...

Tavrına gelirsek, masaya koymalık telefon peşinde gezenlerdensen zaten yanlış telefon almışsın X al koy masaya eminim iyi etiket olur sana!
Niyetim gösteriş olsa Allaha şükür 2 tane ipne x alıp masaya koyacak bütçem var zaten. Note 8 ile iphone8 plus satış fiyatları birbirine yakınken neden samsung kendi cihazına iphone dan düşük değer biçmiş diye eleştiriyorum siz ise masa-musa muhabbetine giriyorsunuz. Note8 iphone X den bile daha iyi bir cihaz buna ben kanaat getirip cihaza para verirken samsung benim gibi düşünmediğinden olacak ki daha düşük segment iphone cihaza kendi cihazından daha yüksek değer biçmiş. nasıl oluyorda samsunga hak verebiliyorsunuz inanın anlamış değilim...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Piyasada daha pahalı olan Note 8 geri alınırken samsung nezdinde neden bu kadar ucuz diyor tiner mi çekmiş bunlar diyor aklınız almıyor mu?

Xyler

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Sen telefonlara fiyatına göre mi iyi diyorsun? Neden ucuz olduğuyla ile ilgili hiçbir yokken saçma bir fikir ortaya koyup huzur bozucu ortam oluşturmayı bırak
hiçbir ne yokken anlayamadım?
fiyatına göre iyi yada kötü olduğunu iddaa ettiğim kısım nerde? ben note 8 iphen X den daha iyi olduğunu buna rağmen neden İp8 plus dan daha düşük değer biçtiklerini sorguluyorum. Huzur bozucu ortam derken? herhangibir üye ile tartışmak için mi bu başlığı açtığı mı düşünüyorsunuz?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Piyasada daha pahalı olan Note 8 geri alınırken samsung nezdinde neden bu kadar ucuz diyor tiner mi çekmiş bunlar diyor aklınız almıyor mu?

Allah razı olsun. meramımı anlayan biri çıktı...

Son düzenleme:

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
hiçbir ne yokken anlayamadım?
fiyatına göre iyi yada kötü olduğunu iddaa ettiğim kısım nerde? ben note 8 iphen X den daha iyi olduğunu buna rağmen neden İp8 plus dan daha düşük değer biçtiklerini sorguluyorum. Huzur bozucu ortam derken? herhangibir üye ile tartışmak için mi bu başlığı açtığı mı düşünüyorsunuz?

Allah razı olsun. meramımı anlayan biri çıktı...
Ucuz olması seni rahatsız mı ediyor? buradaki herkes fiyatların düşmesini umut etmeye çalışırken
Ha neden beklentinin altında ucuzmu çünkü kullanılan ekran panelinde dağlar kadar bir geliştirme yok dikkat edersen halada bazı özellikler aynı buna İp68 sertifikası kullanılan corning gorilla glass 5, Bluetooth 5.0 gibi kullanılan bazı özellikler geliştirilmeye gerek duyulmadı son teknolojiyi barındırıyor yenilik olmadığı fazla bir masraf söz konusu olmadı.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Adamlar daha çok satabilmek için fiyatı düşürmüş. İnşaallah öyle kalırda biz de birer tane alırız. Seninkisi "Fiyatı düşük, ben kullanmam onu" İyi kazıklayanı tercih ediyorsun. Ben de soruyorum "Aklından zorun mu var" diye. Ayfon XXXX'i 500 liraya satsınlar, ben düşünmeden alırım. Ama sen iyi olabilir ama benim için çok ucuz der almazsın.

Ortada hakaret yok, soru var.

Son düzenleme:

Xyler

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Vatan bilgisayar suanki fiyatlar;
Note 8: 5000 Tl
Iphone 8 plus : 4500 TL

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Samsung piyasada olan en pahalı telefonuna iphone 8 plustan daha az değer biçmiş saçmalamış, senin en güncel telefonunu alacak insana da değişim kampanyasında en yüksek fiyatı ver bi zahmet.

Xyler

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Samsung piyasada olan en pahalı telefonuna iphone 8 plustan daha az değer biçmiş saçmalamış, senin en güncel telefonunu alacak insana da değişim kampanyasında en yüksek fiyatı ver bi zahmet.
Miktar ne olursa olsun iphone 8 plus ile note 8 e ayni yada yaklasik deger bicmis olsa anlarim ama arada 1150 Tl fark var. Bu samsung kullanicisini ezmekten baska birsey degil

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Miktar ne olursa olsun iphone 8 plus ile note 8 e ayni yada yaklasik deger bicmis olsa anlarim ama arada 1150 Tl fark var. Bu samsung kullanicisini ezmekten baska birsey degil
Yalnız Apple geçen sene 3 farklı model duyurduğu için resmi satış fiyatı ucuz bu iphone 8 lerin o dediğin note 8 samsung'un bir amiral gemisi Apple'ın amiral gemisi bazı teknik özellikleriyle diğer modellerden en iyisi iphone 8 ailesi olsaydı şuan onun fiyatı 5000TL'nin altında olmazdı