Samsung J7 Pro Mürekkep Akıntısı / Mor Leke Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba arkadaşlar j7 pro cihazım hiçbir darbe almamasına rağmen mor leke çıkmaya başladı sonrasında ekranın farklı bölgelerine dağıldı. Eminim ki bu sorunu yaşayanlar vardır. Cihazımı başarı teknik servise gönderdim kullanıcı hatası dediler. Samsung müşteri hizmetlerini aradım tekrar inceleyeceğiz dediler ve yine kullanıcı hatası dediler. ayrıca telefonu gönderirken sadece belli bir kısmında mor leke vardı, cihazım servisten geldikten sonra ekrana görüntü bile gelmiyor. Tüketici heyetine gitmeyi düşünüyorum sonuç alabilir miyim ? Ve taksitle almıştım 3 taksit daha var para iadesi talep edebilir miyim ? Cevaplayan , yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

Logithx

Profesör
Telefonun dış yüzeyinde darbe ezik çizik varsa kullanıcı hatası der çıkarlar eğer yoksa garantinin yapması gerekiyor yapmıyorlarsa tüketici heyetine başvurabilirsiniz..

Cihazım da çizik bile yoktu fakat teknik servis iç ekran darbe almış , baskı görmüş diyerek işin içinden çıkmaya çalıştı. Bugün tüketici heyetine belgeleri teslim etmeye gideceğim.