Samsung Gear S3 Frontier ve Level U Bluetooth kulaklık aldım

Bu konuyu okuyanlar

Arslanturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar.

Dün akşam hepsiburada.com 'dan Samsung Gear S3 Frontier ve Level U Bluetooth kulaklık aldım. Şu an kargoya verilmiş. Yarın gelir diye düşünüyorum.

Alırken ne olur ne olmaz diye tereddüt ettim; ama bunları almakta karar kıldım.

Acaba Frontier mi yoksa Sports modeli mi daha iyi? Bu konuda fikir vermenizi rica ederim.

Kulaklık hakkındaki düşünceleriniz nedir?

İçinizde bunları kullanan varsa fikrinizi belirtiniz lütfen.

Saygılar...

Arslanturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Evet, sport modeline göre frontier modeli daha iyi gözüküyor. Bilgi için teşekkür ederim.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Evet, sport modeline göre frontier modeli daha iyi gözüküyor. Bilgi için teşekkür ederim.
Rica ederim. Hayırlı olsun. Cihazınızı test ettikten sonra izlenimlerinizi buraya eklerseniz almayı düşünenler için bence iyi bir rehber olur.

Arslanturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ürünler gelmiş. Hastanede yattığım için deneyemedim. Cuma akşamı İnşAllah.

Arslanturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Hayırlı olsun.. umarım yakın zamanda iyileşirsiniz geçmiş olsun...
Merhaba ürünleri bugün denedim, kutudan çıkanlar eksik mi geldi anlamadım.
Saatin kutusundan saate takılı kayışlar çıktı. Ekstra olarak sadece bir tane uzun kayış var. Normalde böyle mi olması gerekiyor? Yani ekstra bir tane de kısa takacağı olan kayış olması gerekmiyor mu?
Kulaklıkta ise anlamadığım bir durum var. Kulaklık nasıl şarj olacak? İçinden kablo vesaire çıkmadı. Sadece iki tane kulak ucu takacağı çıktı.
Saatte svoice Türkçe ses desteği yok.

Son düzenleme:

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Merhaba ürünleri bugün denedim, kutudan çıkanlar eksik mi geldi anlamadım.
Saatin kutusundan saate takılı kayışlar çıktı. Ekstra olarak sadece bir tane uzun kayış var. Normalde böyle mi olması gerekiyor? Yani ekstra bir tane de kısa takacağı olan kayış olması gerekmiyor mu?
Kulaklıkta ise anlamadığım bir durum var. Kulaklık nasıl şarj olacak? İçinden kablo vesaire çıkmadı. Sadece iki tane kulak ucu takacağı çıktı.
Saatte svoice Türkçe ses desteği yok.
Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın.
kayışın tokalı kısmı ne alırsanız alın aynı uzunluktadır, kutudan 1 tane çıkması normaldir.
kulaklığın üstünde micro usb girişi olmalı normal bir samsung şarj kablosu(micro usb olmasına dikkat edin) ile şarj edilebilir.
s voice türkçe desteği hiçbir cihazda bulunmuyor.

Arslanturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın.
kayışın tokalı kısmı ne alırsanız alın aynı uzunluktadır, kutudan 1 tane çıkması normaldir.
kulaklığın üstünde micro usb girişi olmalı normal bir samsung şarj kablosu(micro usb olmasına dikkat edin) ile şarj edilebilir.
s voice türkçe desteği hiçbir cihazda bulunmuyor.
Daha sonra internetten kutu açılışı videoları izleyerek doğru geldiğini anladım. Bilgi için teşekkür ederim. Şu likte belirttim durum hakkında yorum yapar mısın? https://forum.shiftdelete.net/threads/gear-s3-frontier-yurumesem-bile-adim-sayiyor.560672/

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070