Samsung galaxy watch iphone ile tam uyumlu mu

Bu konuyu okuyanlar

Ytkocak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya bu ios desteği filan geldi dediler apple watchdan ziyade bence galaxy watchın tasarımı daha güzel bende almayı düşünüyorumda aldıktan sonra iPhone ile kullanırken sıkıntı olurmu veya bir uyumsuzluk

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
baya bi özelliğini kullanamıyorsun diye biliyorum ben. apple watch alman daha mantıklı olur tam anlamıyla kullanabilmen için.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Ya bu ios desteği filan geldi dediler apple watchdan ziyade bence galaxy watchın tasarımı daha güzel bende almayı düşünüyorumda aldıktan sonra iPhone ile kullanırken sıkıntı olurmu veya bir uyumsuzluk
İphone la çalışıyor ama androiddeki gibi kusursuz degil iphone için en iyi saat şuan Apple Watch

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
İphone ile uyumlu.
İphone üzerinden saat arayüzü yükleyip değiştirebiliyorsun
İphone’a gelen tüm bildirimler saatten görünüyor.
İphone’a gelen mesaj ve whatsaap mesajlarını okuyabiliyorsun. Cevaplayamıyorsun.
Whatsapp mesajlarında resim varsa göremiyorsun.
Telefona arama geldiğinde saatten görüp cevaplayabiliyorsun ya da reddedebiliyorsun.
Telefondaki müziklerini saatten kontrol edebiliyorsun istersen telefonun hoporlöründen istersen saatin hoporlöründen dinleyebiliyorsun.
Spotify gibi uygulamaları saatten yönetebiliyorsun.
Sağlık uygulamalarını kullanabiliyorsun. Adım ölçer nabız ölçer vs.

Ytkocak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya apple watch kullanıyorum zaten ama galaxy watch tasarım acısından daha güzel bir saat airpodsumuda bağlarken sıkıntı yaşamazsam bence ideal hani aramaları görüyorsun mesajları görüyorsun cevaplamak içinde bir zahmet telefonu çıkarırım

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Ya apple watch kullanıyorum zaten ama galaxy watch tasarım acısından daha güzel bir saat airpodsumuda bağlarken sıkıntı yaşamazsam bence ideal hani aramaları görüyorsun mesajları görüyorsun cevaplamak içinde bir zahmet telefonu çıkarırım

Ben 4 aydır kullanıyorum gayet memnunum, ios olduğu için bir iki özellik kırpılmış ama benim için çokta fark etmedi... Tavsiye ederim.

bygeo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba bende iphone kullanıcısıyım saat almayı düşünüyorum galaxy watch 4 telefonla konuşma vs oluyor dimi bide sizce eksik olan taraf neler var bana yardımcı olurmusunuz ona göre almak istiyorum apple watch görüntü hoşuma gitmiyor sizce galaxy watch 4 almalımıyım sorun yada eksik gördüğünüz özellikle yanları varmı?uyum durumu nedir şuanda teşekkür ederim