Samsung Galaxy Tab E T562 Root Varmı?

Bu konuyu okuyanlar

Himmetbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamun aleyküm arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi samsung galaxy tab e t562 root nasıl yapılıyor netten çok araştırdım fakat dosyalarını bulamadım

Root yapma yöntemini bilen varmı yada bu cihazlarda root olmuyormu

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Digerleri icin var ama sizdeki model icin yok. Buyuk ihtimal t561 ile aynidir. İyi arastirmak lazim.

Himmetbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilmiyorum ya t560 ve t561 için var fakat t562 için yok

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Neden root dusunuyorsunuz? Sizi idare ediyor ve sorun cikarmiyorsa gerek yok aslinda.

Himmetbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya tabketin hafızasındaki sisteme baglı olmayan uygulamarı lin2sd uygulamasıyla sd karta tasıycam örn whatsapp oyun gibi ama root gerekiyor ona benzer rootsuz uygulamada yok veya ben bulamadım

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Ya tabketin hafızasındaki sisteme baglı olmayan uygulamarı lin2sd uygulamasıyla sd karta tasıycam örn whatsapp oyun gibi ama root gerekiyor ona benzer rootsuz uygulamada yok veya ben bulamadım

Root olmadan zaten buna izin veren uygulamalari tasiyabiliyorsunuz. Whatsapp izin vermiyor hatta tasimaniz sizin zarariniza bile olabiliyor. Bendeki oyunlari tasidim mesela.

Himmetbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynen ama bazı uygulamalardada izin verse sorun kalmıcak. Google playdan araştırdım taşıyan uygulamaları ama hepsine root izini gerekiyormuş

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Auto root sayfasında sm t560 için var root dosyası fakat güvenipte indirmedim Benim modelim sm t 562 o kadar az bilgi var ki internette insan deli oluyor ne modelmiş arkadaş dedirtiyor Samsung Türkiye den Tansu beye Twittırdan yazdım amerikadaki modeller lolıpop almış tı o dönemler şimdi androıd 8 gelmek üzere bana aynen şöyle yazdı Amerikada varsa Türkiyede de olacak aradan neredeyse sene geçti tık yok hala Samsung insanı pişman ediyor özellikle Türk kullanıcıları hiç umursamıyorlar

Himmetbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynen ya umursamıyorlar bir türlü t562nin root dosyasını bulamadım t560 ve t561 için var ama t562 yok belki dediğin gibi t560 ve t561 root dosyası oluyordur t562yle ama risk var belki ilerde netten birileri yapar deneme felan diye bakıyorum yapanda yok

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
T561 root dosyasını uyguladım tablet yükleme ekranında dondu kaldı iginç olan şey tabletim T560 olarak gözüküyor :) stock rom attıktan sonra bu sefer 560 dosyasını deniycem :) bozulursa bundan sonra ıpad alcam

Emirrdjdhdgdhdj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Knk biraz geç yazıyorumda tablet çalıştımı bide yükleme ekranında donduktan sonra naptın

Son mesajlar