Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bu fotoğrafları Samsung Teknik Servisine gösterip ürününüzü oraya götürün yenisiyle değişimi yaptırın vakit geçmeden.
Samsung Mağazası daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadık biz buradan alıp servise gönderiyoruz sadece bir müşteri hizmetlerini arayın diyor, ben de aramadım kullanıyorum hala telefonu. Amazon üzerinden 22 Kasım'a kadar iade işlemi başlatabiliyorum, bu 2. telefon ilkini iade ettim 1 hafta telefonsuz kaldım, bunu da iade edersem yine bir o kadar daha telefonsuz kalacağım üstüne vize haftası falan geliyor ne yapsam bilemedim.

Kamerayı ışık kaynağına direkt tutmadığım sürece fotoğraflarda belli olmuyor. İki telefonda da aynı yerde aynı şekilde nokta vardı, acaba benden mi kaynaklanıyor sorun diye düşünüyorum ama ikisinde de telefonu kutusundan açıp kullanmaya başladıktan bir kaç gün sonra farkettim böyle bir şey olduğunu. Ben ne yaptığım zaman oluşur ki yani bilemiyorum.

Drangleic

Profesör
Samsung Mağazası daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadık biz buradan alıp servise gönderiyoruz sadece bir müşteri hizmetlerini arayın diyor, ben de aramadım kullanıyorum hala telefonu. Amazon üzerinden 22 Kasım'a kadar iade işlemi başlatabiliyorum, bu 2. telefon ilkini iade ettim 1 hafta telefonsuz kaldım, bunu da iade edersem yine bir o kadar daha telefonsuz kalacağım üstüne vize haftası falan geliyor ne yapsam bilemedim.

Kamerayı ışık kaynağına direkt tutmadığım sürece fotoğraflarda belli olmuyor. İki telefonda da aynı yerde aynı şekilde nokta vardı, acaba benden mi kaynaklanıyor sorun diye düşünüyorum ama ikisinde de telefonu kutusundan açıp kullanmaya başladıktan bir kaç gün sonra farkettim böyle bir şey olduğunu. Ben ne yaptığım zaman oluşur ki yani bilemiyorum.
Oluşan şekile dikkat ettimde ampulün şekli oluşmuş direk olarak ışık kaynağına tuttulduğunda bu tür yansımalar normal bence.

Oluşan şekile dikkat ettimde ampulün şekli oluşmuş direk olarak ışık kaynağına tuttulduğunda bu tür yansımalar normal bence.
Ön kamera yuvasının önünde ufak bir damlacık var, oraya ışık yansıdığında oluşuyor o şekil o damladan sekme yaptığında. Bana aşırı mantıksız geliyor bu olay, ışığın altında fotoğraf çekinsem o yuvarlaklık direk suratımda üçüncü gözmüş gibi çıkacak. Nasıl normal olabilir? 5 yıllık Xperia Z telefonumda olmuyor böyle bir olay.

Drangleic

Profesör
Ön kamera yuvasının önünde ufak bir damlacık var, oraya ışık yansıdığında oluşuyor o şekil o damladan sekme yaptığında. Bana aşırı mantıksız geliyor bu olay, ışığın altında fotoğraf çekinsem o yuvarlaklık direk suratımda üçüncü gözmüş gibi çıkacak. Nasıl normal olabilir? 5 yıllık Xperia Z telefonumda olmuyor böyle bir olay.
S8 kullanıyorum ben az önce konrol ettim o damlacık gibi dediğin şey bende de mevcut ve hem arka hem ön kamerayı denedim doğrudan ışığa tuttuğumda ışık kaynağının bir silüetini yansıtıyor bana normal geliyor ama emin olmak için birazdan G6 ile deniyeceğim birde.

S8 kullanıyorum ben az önce konrol ettim o damlacık gibi dediğin şey bende de mevcut ve hem arka hem ön kamerayı denedim doğrudan ışığa tuttuğumda ışık kaynağının bir silüetini yansıtıyor bana normal geliyor ama emin olmak için birazdan G6 ile deniyeceğim birde.
Ben de şimdi farkettim arka kamerada da aynı olay var ama ön kamerada olduğu kadar belirgin değil. Şimdi çektim bunu mesela. Üçüncü göz gibi çıkıyor.

Ekli dosyalar

mydeli

Asistan
Kontrol ettim bendede var kamerayi acip dogrudan ampule dogru cevirdiginizde damlacik gibi bisy geliyor ekrana ışığın yansıması bu yani sorun değil

Arkadaşlar,whatsapp gruplardakii bazı resimleri silmiştim,farkettimki galeridende silinmiş. Çöp kutusuna baktım boş görünüyor,sildigim resimleri nerede bulabilirim? Yoksa hepsini kaybettimmi;(

Drangleic

Profesör
Arkadaşlar,whatsapp gruplardakii bazı resimleri silmiştim,farkettimki galeridende silinmiş. Çöp kutusuna baktım boş görünüyor,sildigim resimleri nerede bulabilirim? Yoksa hepsini kaybettimmi;(
Oradan silersen cihazdanda silmiş oluyorsun ama google drive yedeği en son ne zaman ona bir bak eğer resimleri silmeden önceyse yedeği geri yükleyerek geri getirme ihtimaşlin olabilir.

En son 5 kaşım yazıyor ama alan dolu fazla yedeklenmiyor diye uyarı geliyor.Alan boşalsın diye gereksiz resimleri dilek istemistim, ssoonra farkettim diğer önemli resimleride sildiğimi

Telefonun şarjı 1 gün yetiyormu ve beklemede pil eksiltiyormu diye sormucam samsung'ta normal bu durum. Telefonu alalı 6 ay oldu satma durumuna geldim. Kulllananlarında görüşlerini alabilirmiyim.

Telefonun şarjı 1 gün yetiyormu ve beklemede pil eksiltiyormu diye sormucam samsung'ta normal bu durum. Telefonu alalı 6 ay oldu satma durumuna geldim. Kulllananlarında görüşlerini alabilirmiyim.
Eylül ayında aldım. Batarya kapasitesine göre çok iyi iş çıkarıyor. Huawei tarafında çok kaliteli ve daha büyük kapasiteli batarya kullanıldığı için daha iyi sonuç verebilir. Ben çalışan bir insanım. Sabah 07.40'ta şarjdan çıkarıyorum. Akşam 7'den sonra neredeyse elimden düşmüyor ve buna rağmen saat 11'de yatağa geçtiğimde rahatlıkla %30 civarı şarj kalmış oluyor.

Şikayet edebileceğim tek tarafı orijinal kapaklı kılıfları çok pahalı :D

Beklemede şarj gidiyor ancak bende gün sonunda % 30 - 40 gibi bir şarj kalıyor internetim hep açık sürekli olarak ingilizce öğrenme uygulamaları sosyal medya vs. kullanıyorum.

Merhaba herkese.led view case kullanan varmı aramızda? Ben ürünü yeni aldım ama kapağı nasıl anlatayım hani yapışır şekilde kapanmiyor.e bu şekilde tlfonu düşursem koruyamaz.ve urun orjinal 300 küsür tl ödedim.boyle olması normal mi?resim eklemek istedim ama yapamadım galiba
Abla almakla hata yapmışsın bende aldım aynısından 500 tlye ve telefonum düşünce direk kırıldı telefon yere düşünce kapağı açılıyor ve ekran kırılıyor şanslıysan kırılmaz benim kırıldı bana 2000 tl zararı oldu

Arkadaslar düşük ışıkta portre modundan şikayetciyim mate 10 pro bile daha net çekiyor dusuk isikta normal cekimde ustune yok ama portre modu bence kötü

arkadaşlar selamün aleyküm. s9+ la note 9 arasında kaldım. arada ki fiyat farkını note 9 a vermeye değer mi? kamera işlemci batarya vs?

arkadaşlar selamün aleyküm. s9+ la note 9 arasında kaldım. arada ki fiyat farkını note 9 a vermeye değer mi? kamera işlemci batarya vs?
Aynı özellikler, Note 9'da + olarak batarya kapasitesi, ekran kalemi ve bi tık daha büyük ekranı var. Bunlar aradığın şey değilse vermeye değmez bence.

kesınlıkle deger batarya olarak cok farkettırıyor kamera olarak cok fark yok ancak kalemı olsun daha buyuk ekranı olsun daha az ısınma gıbı ozellıkleı olsun deger

Batarya 2 gune yakin gidiyor kameralar ayni donanimlar ayni ama note9 da sivi karbon sogutma var bu sogutma s9+ da ki sogutmanin 2 katindan fazlaydi sanirim tasarimsal olarak koseli s9+ yuvarlak hatlı şahsen ben olsam s10 cikciak 1 2 ay icersinde onu beklerim beklemicekseniz note9 alin islemci sogutması koseli tasarimi spen kalemi ve 4000 lik batarya si buyuk etkenler bence ayrica ekranlar zaten ikisininde en iyi ekranlar ama note9 bir tik daha onde ayrıca 128 gb

stat counter