Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Umarım korur;) Burayı yeni keşfettim tecrübeli değilim.Netten araştırıp almıştım.evet mıknatıs yok kapakta,sevemedim birde kılıfı.. tşk ederim.Peki ne tavsiye edersiniz?Ben ekranın korunmasını istiyorum zira çok dikkatsiz bir tlfn kullanicisiyim bunu bari bi süre kullanayim istiyorum:)

Umarım korur;) Burayı yeni keşfettim tecrübeli değilim.Netten araştırıp almıştım.evet mıknatıs yok kapakta,sevemedim birde kılıfı.. tşk ederim.Peki ne tavsiye edersiniz?Ben ekranın korunmasını istiyorum zira çok dikkatsiz bir tlfn kullanicisiyim bunu bari bi süre kullanayim istiyorum:)
Ben genelde kapaklı kılıf tercih etmiyorum onun için tavsiye edebileceğim bir kılıf yok, ama kapaksız tercih ederseniz Spigen'in internet sitesinden telefon modelinize uygun kılıflar bakabilirsiniz.

Ekranı korumak için de spigen'in sert ekran kaplamalarını tercih edebilirsiniz (yumuşak ekran kaplamaları düşmeye karşı ekranı korumaz).

Ekran koruma camı için diğer alternatifleri burada kullanan arkadaşlar varsa söyleyeceklerdir diye umuyorum, çünkü piyasada ekran koruyucu cam/film çok ama kimisi yan kıvrımları kapatmıyor kimisi de kılıfla birlikte kullanılamıyor...

Death Mark

Madness
Yönetici
Moderatör
Telefonu cok dusuruyosaniz zirh kilif alin şıkligini ve kavisi kapatmasin cizilmeden korusun yeter diyosaniz baseus super slim kilifi var hem cok ince hem kenardaki kavisi kapatmiyor ona bakin derim

Telefonu cok dusuruyosaniz zirh kilif alin şıkligini ve kavisi kapatmasin cizilmeden korusun yeter diyosaniz baseus super slim kilifi var hem cok ince hem kenardaki kavisi kapatmiyor ona bakin derim

Onlarada bakayım,kendimin dusurmesinden öte genelde çocukların elinde oluyor.ister istemez çizilme düşme oluyor haliyle..