Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Ems987

Üyecik
S9 kullananlara soruyorum ; aktif kullanımda ekran süresi nedir? Kafayı yicem :)

mydeli

Asistan
Herkese merhaba sorum olacakti s9+ kullanicisiyim 4 ay oldu sanirim alali bu bir sorunmu.bilmiyorum ama hizli sarjda tam doluma 1 saat 35 dakika diyor 3 4 kez denedim zaman tuttum ama tam dolum yaklasik 2 saati buluyor dedigi surede sarj tamamlanmiyor(hızlı şarjda) fikriniz varmi bu bir sorunmu yoksa normalmi

Herkese iyi forumlar S9 Plusumda normal hücresel açıkken gelen bildirimler wifiyi açtıktan sonra gelen bildirimler tekrar geliyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Ön kamerada selfie çektiğimde ailemide aliyorsam kadraja arkadaki kisiler puslu çıkıyor neden acaba odaklarsam duzeliyor

Arkadaşlar 1 haftadır sürekli Nem işareti sıkıntısı yaşıyorum....Hiçbir şekilde su vb bir şeye maruz kalmadı bunu da belirteyim...Şarj sıkıntısı da oluyor tabi bu işaret durdukça sarj yapılamıyor.Geçince de şarj aletine tepki vermiyor aç kapa yeniden başlat filan yapmak gerekiyor...Bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı ? Ttelefon krumasıı zaman alabilir diyor, kronik bir ıp sorunu yazılarını da okuddum canım sıkıldı...

Arkadaşlar 1 haftadır sürekli Nem işareti sıkıntısı yaşıyorum....Hiçbir şekilde su vb bir şeye maruz kalmadı bunu da belirteyim...Şarj sıkıntısı da oluyor tabi bu işaret durdukça sarj yapılamıyor.Geçince de şarj aletine tepki vermiyor aç kapa yeniden başlat filan yapmak gerekiyor...Bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı ? Ttelefon krumasıı zaman alabilir diyor, kronik bir ıp sorunu yazılarını da okuddum canım sıkıldı...

Samsungun sitesinde canlı destek var orayla bir görüş istersen, cihaz problemli olabilir

Evet öneriniz üzerine canlı destek ile görüştüm , ip68 sertifikasına özellikle değindim göndermemi talep ettiler yapacakları testlerle neye maruz kaldığını anlayabiliyorlarmış...İşin ilginç tarafı tavsiye üstüne 2 gece pirinç e yatırdım teli 🤭☺😊İlk günün sabahında işaret kayboldu ve 2 gündür nem işareti çıkmıyor , şarjda da sorun yaşamadım...Göndersem bi türlü göndermesem bi türlü😳