Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Normal şarj aleti yoktu bende. Hızlı şarjı dakikada tam %1 arttırıyor sadece 96-97’den sonrası 10 dakikada falan doluyor. Yani ortalama 1 saat 45 dakika falan 0-100.

Merhaba. S9 plus kullanıyorum.Son 3 gündür beni arayanlar telefonumun ulaşılamadığını, 6 veya 7. aramada ulaşabildiklerini söylüyorlar.Bugün Türk Telekom'u aradım, hattımda bir sorun olmadığını söylediler. Bir de telefon ile kablosuz ağlara bağlandığımda internet sık sık kopuyor ve geri geliyor. Bu tip sorunlar yaşayan var mı ve bu neden olur sizce?

Son düzenleyen moderatör:
Merhaba. S9 plus kullanıyorum.Son 3 gündür beni arayanlar telefonumun ulaşılamadığını, 6 veya 7. aramada ulaşabildiklerini söylüyorlar.Bugün Türk Telekom'u aradım, hattımda bir sorun olmadığını söylediler. Bir de telefon ile kablosuz ağlara bağlandığımda internet sık sık kopuyor ve geri geliyor. Bu tip sorunlar yaşayan var mı ve bu neden olur sizce?
Sorun Türk Telekom da ben özellikle denemesini yaptım, TÜRK TELEKOM'un çekmediği yerde TURKCELL çekiyor.
Telefonda bir sorun yok.

Arkadaşlar yaklaşık 5 gün önce hepsiburadadan s9+ satın aldım yukarıda bir arkadaş da bahsetmiş benim telefonumda arkasında jeletin yoktu, geri kalan herşey normaldi. fakat telefonum hızlı şarj olmuyor. 30 dakikada %28 doluyor. ayarlardan kablosuz hızlı şarj aktif olmasına rağmen hızlı şarj olmuyor. nasıl bir çözüm bulacağım bilmiyorum.

Arkadaşlar yaklaşık 5 gün önce hepsiburadadan s9+ satın aldım yukarıda bir arkadaş da bahsetmiş benim telefonumda arkasında jeletin yoktu, geri kalan herşey normaldi. fakat telefonum hızlı şarj olmuyor. 30 dakikada %28 doluyor. ayarlardan kablosuz hızlı şarj aktif olmasına rağmen hızlı şarj olmuyor. nasıl bir çözüm bulacağım bilmiyorum.
Adaptörle alakalı bi durum olabilir mi acaba

Merhaba telefon genel anlamda kaç saatte tam şarja ulaşıyor 1 saat 40 dakika gibi bir sürede %100 şarja ulaşıyorsa bir problem yok demektir.Zaten tam şarja yaklaşık 1 saat 18 dk vs falan filan diye ana ekranda ileti görülüyor.

Arkadaşlar merhabalar cihaz yaklasik 1 aydie elimde gayet memnunum sadece yoğun kullanimda şarjı yetmiyor haricinde sıkıntı yok olamazda mükemmel bir cihaz gercekten. Birde s7 edge deki gibi edge ekrandan haberler bildirimler vs ekran kilitleyken neden görülmüyor bu cihazda yok sanirim

Arkadaşlar ekrandaki şu simge ne anlama geliyor ne yaptıysam gideremedim lütfen kusuruma bakmayın ilk defa android kullaniyorum ve teknolojiyle pek aram yok yardim ederseniz cok sevirim

Ekli dosyalar

Arkadaşlar Selamunaleyküm bende aranıza katılmak istiyorum ama mate 10 proyla bu cihaz arasında kaldım şarjı çabuk bitiyor diyorlar s9 plusın şu an elimde 6s var günde iki kere şarj ediyorum s9 plusta bu durumu yaşarmıyım yorum yaparsanız sevinirim teşekkürler

Arkadaşlar Selamunaleyküm bende aranıza katılmak istiyorum ama mate 10 proyla bu cihaz arasında kaldım şarjı çabuk bitiyor diyorlar s9 plusın şu an elimde 6s var günde iki kere şarj ediyorum s9 plusta bu durumu yaşarmıyım yorum yaparsanız sevinirim teşekkürler
Mate 10 pro s9 plusın tırnağı olamaz s9 plus normal bi kullanımda günü çıkaracaktır

Death Mark

Fury
Yönetici
Moderatör
Hayır yaşamazsın günde tek şarj yeterli gelir.