Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

King Solomon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hızlı şarj olmuyor telefonum. Bu sorunla karşılaşan var mı? Normal şarj süresi 2 saatin üstüne çıkıyor.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Hızlı şarj olmuyor telefonum. Bu sorunla karşılaşan var mı? Normal şarj süresi 2 saatin üstüne çıkıyor.
Maksimum 1,30 saate şarj ediyorum kendi adaptörünü kullandığın halde böyleyse sorun var demektir şarja taktığında hızlı şarj ediliyor yazıyor mu ?

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Aynı problemi ne yazık ki bende yaşadım, servise verdim aciliyet belirterek 5 gün içerisinde garanti kapsamında soket değişimi yapıldı.Ayrıca yeni bir adaptör ve şarj kablosu verildi.

King Solomon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Servise vermem gerekiyor sanırım benim de, inşallah hızlıca yapılır. Telefonsuz kalmak istemiyorum.

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Aynı problemi ne yazık ki bende yaşadım, servise verdim aciliyet belirterek 5 gün içerisinde garanti kapsamında soket değişimi yapıldı.Ayrıca yeni bir adaptör ve şarj kablosu verildi.
Hocam sen öyle diyince bende baktım şimdi harbiden benimde hızlı şarj yazacağına kablo şarjı yazıyor 1 saat45 dk 1.50 dk da şarj ediyor servise verince garanti kapsamında dimi herşey ücret vermiyoruz

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Hocam sen öyle diyince bende baktım şimdi harbiden benimde hızlı şarj yazacağına kablo şarjı yazıyor 1 saat45 dk 1.50 dk da şarj ediyor servise verince garanti kapsamında dimi herşey ücret vermiyoruz
benimde 2 kere değişti daha servisten alalı bir kaç ay oldu yine başladı soket sıkıntısı çoğunlukla kablosuz şarj kullanmama rağmen gidiyor ne yaparsan yap

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
benimde 2 kere değişti daha servisten alalı bir kaç ay oldu yine başladı soket sıkıntısı çoğunlukla kablosuz şarj kullanmama rağmen gidiyor ne yaparsan yap
Bugün denedim adaptörü 2-3 defa fişe takıp cıkartırsanız hızlı şarj moduna geçiyor fakat buda can sıkıcı ileride hiç şarj olmama problemi olur mu siz yaşadınız mı ?

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Bu sabah gelen guncelleme ile gereksiz ar emoji ve belki isimize yarayacak super slow motion ozelligi geldi. henuz ikisini de deneme sansim olmadi..

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180917-110153_Software update.jpg
    Screenshot_20180917-110153_Software update.jpg
    88.2 KB · Görüntüleme: 439

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Bu sabah gelen guncelleme ile gereksiz ar emoji ve belki isimize yarayacak super slow motion ozelligi geldi. henuz ikisini de deneme sansim olmadi..
AR-Emoji ve Super slow motion un gelmesi süper olmuş ya Türkiye'ye de 1 2 haftaya gelir, bu arada kullandığınız temanın ismi nedir?

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
AR-Emoji ve Super slow motion un gelmesi süper olmuş ya Türkiye'ye de 1 2 haftaya gelir, bu arada kullandığınız temanın ismi nedir?

Temanin ismi : Eternity Ui.

Basit ve sevdigim bir tema

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180917-150306_Samsung Themes.jpg
    Screenshot_20180917-150306_Samsung Themes.jpg
    52.3 KB · Görüntüleme: 383

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Evet garanti kapsamında yapıldı her hangi bir ücret ödemedim

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Yeni güncelleme geldi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180918-112627_Software update.jpg
    Screenshot_20180918-112627_Software update.jpg
    67.7 KB · Görüntüleme: 384

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Evet az önce bende kurdum şimdi AR Emojiye bakalım bi

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Kusura bakmayın hocam cevap vermeye yeni fırsatım oldu sevindim çözdüğünüze :)

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Oluşturduğu emoji alakası yok. Bunları vereceğine ön ve arkaya portre koy sacma sapan güncelleştirmeler veriyor anca.

Son düzenleme:

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Ar emoji s8 e tam anlamıyla gelmemiş. Sadece bir emoji oluşturuyor. S9 da ise siz konuşurken o emojide canlı olarak konuşuyor ve sizin hareketlerinizi yapıyor. Ar emoji hiç gelmeseymiş daha iyiymiş.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Ar emoji s8 e tam anlamıyla gelmemiş. Sadece bir emoji oluşturuyor. S9 da ise siz konuşurken o emojide canlı olarak konuşuyor ve sizin hareketlerinizi yapıyor. Ar emoji hiç gelmeseymiş daha iyiymiş.
Aynen öyle s9 la s8 arasında ıris ve yüz tarama donanım olarak fark yok aynı donanım s9 yüz ve ıris birlikte kullanmayı yazilimla yapıyor bunu s8e güncelleme ile verebilir ama yapmıyor

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Home tuşuna basarak ekran kilitleme özelliği istiyordum geliyormuş iyi oldu bu :) ama ekran görüntüleri koyu tema ile çekilmiş sanırım ondan arayüz gözüme pek iyi gelmedi stock hali bu değildir umarım.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Biz oreo aldiktan 5 ay sonra s7 oreo aldı şimdi s9 pie alcak bize 5-6 ay sonra gelir.

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Home tuşuna basarak ekran kilitleme özelliği istiyordum geliyormuş iyi oldu bu :) ama ekran görüntüleri koyu tema ile çekilmiş sanırım ondan arayüz gözüme pek iyi gelmedi stock hali bu değildir umarım.
Pie da iki tema özelliği var fark ettiyseniz aşağıda hem light hemde dark tema ile çekilmiş ekran görüntüleri var ayrı tema özelliğinin geldiği de gösterilmiş

---- Mesajlar birleştirildi ----

Biz oreo aldiktan 5 ay sonra s7 oreo aldı şimdi s9 pie alcak bize 5-6 ay sonra gelir.
Bu üzücü bir durum ama sonuçta alacağız bu yönden bakalım :) ayrıca Samsung güncelleme konusunda baya hızlanmaya başladı bu sefer güncellemeler daha erken verebilir s9 serisi ile s8 serisi arasında o kadar uçuk bir fark yok optimizasyon süreci daha hızlı olacaktır s7 serisi ile s8 serisi arasında baya bir fark vardı.

Son düzenleme:

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Yeni gelen güncellemeyle farkettiğim şahane bir özelliği söyliyim, yüz tanıma gece çok iyi çalışıyor. Normalde gece açmazdı fakat gece otomatik parlaklığı yükseltip yüzüğünü her türlü tanıyor.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Yeni gelen güncellemeyle farkettiğim şahane bir özelliği söyliyim, yüz tanıma gece çok iyi çalışıyor. Normalde gece açmazdı fakat gece otomatik parlaklığı yükseltip yüzüğünü her türlü tanıyor.
Denedim suan ama ıris tarama roket gibi yine geçememiş onu :D

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Android Pie ile ilgili video gelmiş ben nedense hiç beğenmedim :D

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
videodaki gece modu galiba
Evet gece modu beyaz temaya geçiş yapıyor ama bir çeşit hata olduğu için geçiş yapmadığını belirtiyor zaten daha ilk beta final sürüme kadar elbet geliştirilecektir umarım bu siyah tonlarda kalmaz arama, mesajlaşma ve ayarlar bölümü bu şekilde pek iyi durmuyor

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Şu iPhone daki gibi ekranın altından çekince çıkan panel sizcede biraz gereksiz olmamış mı ? Zaten üstteki bildirim paneli gayet yeterli wifi, hücresel, flash filan bunları zaten rahat konrol edebiliyoduk biraz yapmak için yapmışlar bence onun dışında kilit ekranı eskiden daha iyi gözüküyordu ama yeni haliyle daha işlevsel olmuş. Sanal tuşların eski hali daha iyiydi bide.

Son mesajlar