Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Sinan Tuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Riske girme servise götür resmen üretim hatası ücret isterlerse yaptırma ücret alacaklarına dair servis fişi işte tüketici haklarına şikayet et....

---- Mesajlar birleştirildi ----

servisi de bitti ilgilenilmez değil mi benimle?
Garanti yoksa kimse bakmaz

Son düzenleme:

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
ekranda yine amoled yanığı oldu arkadaşlar telefonu aldıktan 2-3 ay sonra olmuştu garantiden ekranı değişmiştiler aradan 8-9 ay geçti yine oldu bugün farkettim.

tüketici haklarından telefonun iadesini isteyebilir miyim?
İADE İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR NELERDİR

Sinan Tuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
servisi de bitti ilgilenilmez değil mi benimle?
Garanti yoksa
ekranda yine amoled yanığı oldu arkadaşlar telefonu aldıktan 2-3 ay sonra olmuştu garantiden ekranı değişmiştiler aradan 8-9 ay geçti yine oldu bugün farkettim.

tüketici haklarından telefonun iadesini isteyebilir miyim?
İADE İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR NELERDİR
Ilk servis fişi olması lazım servisden sorunun tekrarladığınız dair yazı, fatura garanti belgesi lazım sonra hakem heyetine dilekçe vereceksin.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Şimdiye kadar almış olduğum her Samsung telefonunda (Galaxy s2'den son "s" serisine kadar Note 3'den şu an kullandığım Note 8 modeline kadar birçok Samsung telefonu kullandım ve hepsinde karşılaştığım temel sorun ekranda bir süre sonra uygulama, klavye ve ekran saati gibi sık kullandığımız görüntülerin izleri gölgeleri belirmeye başlıyor. Beyaz ekranda daha da belirgin hale gelen bu izler can sıkıyor. Götürmüş olduğumuz servislerde ekranın değişmesi gerektiğini söylüyor ki bu kullanmakta olduğum cihaz 4 aylık bir cihaz. Servis buna ekran yanmasi diyor. Daha önce note 4 de aynı sorun oldu ve ekranı ücretsiz değiştirdiler. Ama şimdi ucret talep ediliyor. Bende hukuki yollara başvurdum.
Bende bu sebepten dolayı servise verdim ve ekranı değiştirdiler ama tabi ücretsiz değişim oldu sonuçta bu benim hatam değil ekranla birlikte çerçeve de değişti iyi oldu fakat bu sefer de jelatin yapışmıyor kenarlardan atıyor bende jelatinsiz kullanmaya karar verdim

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Bende bu sebepten dolayı servise verdim ve ekranı değiştirdiler ama tabi ücretsiz değişim oldu sonuçta bu benim hatam değil ekranla birlikte çerçeve de değişti iyi oldu fakat bu sefer de jelatin yapışmıyor kenarlardan atıyor bende jelatinsiz kullanmaya karar verdim
o zaman güzel kılıf bulmak zorundasın hocam...

ottoman1910

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 hafta önce Galaxy S8 alarak aranıza katıldım. İlk izlenimlerim gayet güzel kamera, şarj gibi fakat kullanırken önerebileceğiniz tavsiyeleriniz var mı farklı ayarlar gibi. Birde telefon kutudan Android 8.0 yüklü ve Haziran ayı güvenlik güncellemesi ile çıktı. Temmuz güncellemesi henüz daha gelmedi sanırım. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
1 hafta önce Galaxy S8 alarak aranıza katıldım. İlk izlenimlerim gayet güzel kamera, şarj gibi fakat kullanırken önerebileceğiniz tavsiyeleriniz var mı farklı ayarlar gibi. Birde telefon kutudan Android 8.0 yüklü ve Haziran ayı güvenlik güncellemesi ile çıktı. Temmuz güncellemesi henüz daha gelmedi sanırım. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Şarj için güç tasarrufunda kullanıp, parlaklığı düşürebilir, bunu önermem ama çözünürlüğü de düşürebilirsin. Kılıf almayı falan da unutma, nazar değer falan...

ottoman1910

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şarj için güç tasarrufunda kullanıp, parlaklığı düşürebilir, bunu önermem ama çözünürlüğü de düşürebilirsin. Kılıf almayı falan da unutma, nazar değer falan...
Şarjı 1 gün rahat gidiyo hocam. Şimdilik idare etmek için silikon bir kılıf aldım aliexpressten sipariş ettim gelene kadar onunla devam.

Misty Day

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S8 almayı planlıyorum ancak birçok şikayet ve sorun görüyorum. Ben birkaç sene kullanmak istiyorum ama görüntü kalitesi de iyi olsun istiyorum. Kamerası çok iyi bu nedenle S8 istiyorum. Napmalıyım çok kararsızım :ı

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
S8 almayı planlıyorum ancak birçok şikayet ve sorun görüyorum. Ben birkaç sene kullanmak istiyorum ama görüntü kalitesi de iyi olsun istiyorum. Kamerası çok iyi bu nedenle S8 istiyorum. Napmalıyım çok kararsızım :ı
Bircok sikayetin olmadığı telefon var mı?
Yok. Teknolojide ne kadar reddetmek istesenizde biraz sans onemli. Sorunsuz bir sekilde kullaniyorum. Bence donanimi tatmin eder sizi. Ben sarj konusu hakkinda bir sey demeyecegim. Pek takmam cunku prizde falan oyun oynarım. 10 binlik hizli sarj eden powerbank var genelde hep yanimda.
Geri kalan konulari yorumlayacaksam. Uygulamalar evet hata verebiliyor
Telefon arada hata verebiliyor. Ben de suan bir-iki gb alan bos ve geldiğinden beri bir kere sıfırladım ilk aylarında sonra hic sifirlamadim ve alalı 16 falan oldu.
Kamera olsun,ekran olsun,arayuz islevselligi olsun beni tatmin ediyor.

Misty Day

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bircok sikayetin olmadığı telefon var mı?
Yok. Teknolojide ne kadar reddetmek istesenizde biraz sans onemli. Sorunsuz bir sekilde kullaniyorum. Bence donanimi tatmin eder sizi. Ben sarj konusu hakkinda bir sey demeyecegim. Pek takmam cunku prizde falan oyun oynarım. 10 binlik hizli sarj eden powerbank var genelde hep yanimda.
Geri kalan konulari yorumlayacaksam. Uygulamalar evet hata verebiliyor
Telefon arada hata verebiliyor. Ben de suan bir-iki gb alan bos ve geldiğinden beri bir kere sıfırladım ilk aylarında sonra hic sifirlamadim ve alalı 16 falan oldu.
Kamera olsun,ekran olsun,arayuz islevselligi olsun beni tatmin ediyor.
Beni korkutan ekran sorunları.. Ekranda klavye görünmesi ve odaklama sorunsalı.. Bunları yaşamadınız değil mi? Bir de ben telefonu yere düşürebilen bir insanım keşke az daha sağlam olsaydı :')

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Beni korkutan ekran sorunları.. Ekranda klavye görünmesi ve odaklama sorunsalı.. Bunları yaşamadınız değil mi? Bir de ben telefonu yere düşürebilen bir insanım keşke az daha sağlam olsaydı :')
Cihazı en son parlaklıkta kullanmazsanız ekran yanması ihtimali en aza iner. Ekran yanmasının temel nedeni çok yüksek parlaklık.

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Cihazı alalım 14 ay oldu ve çok şükür hala ilk aldığım gün gibi ayrıca aldığımdan beri hiç sıfırlamadım cihazı hala stabil ve gayet başarılı bir şekilde çalışıyor pek sık kullanım yapmıyorum ama android tarafında developer olduğum için son zamanlarda cihazda sürekli test için app ler deniyorum ve ona rağmen şarj konusunda beni üzmüyor galiba birazda kullanımla alakalı temiz kullandığınız sürece cihazın hicbir üzücü durumu yok

Misty Day

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazı alalım 14 ay oldu ve çok şükür hala ilk aldığım gün gibi ayrıca aldığımdan beri hiç sıfırlamadım cihazı hala stabil ve gayet başarılı bir şekilde çalışıyor pek sık kullanım yapmıyorum ama android tarafında developer olduğum için son zamanlarda cihazda sürekli test için app ler deniyorum ve ona rağmen şarj konusunda beni üzmüyor galiba birazda kullanımla alakalı temiz kullandığınız sürece cihazın hicbir üzücü durumu yok
Bunu gördüğüme sevindim ben de yakında alacağım. Endişelerim var ama haklısınız kullanım şekli önemli tabii

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Ekran koruyucu ve kap takarsınız. Ekranı son parlaklıkta kullanmak gozleriniz icin zararlı gereken yerde kırmızı sınıra geçmeden kullanın yeterli olacaktır.

F10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bnde bir s8 aldımda bana kullanıpta memnun kaldığınız kılıf ve ekran koruyucusunu yazar mısınız ?

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
bnde bir s8 aldımda bana kullanıpta memnun kaldığınız kılıf ve ekran koruyucusunu yazar mısınız ?

kılıf spigen ekran koruyucu ne alırsan al olmuyor kalkıyor hava yada toz alıyor dinlemeyip alıyorlar paraları boşa gidiyor simdiden uyarayımda karar sizin :D

Misty Day

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen ekranı nasıl koruyacağız büyük sıkıntı :D

Umay16umay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bugunlerde 6s ten s8!e gecmeyi dusunuyorum ama fikir verir misiniz

Umay16umay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
S8 de ekran yanmasi instagram hikaye oyunlarda kasma gibi sikayetler var bu sorunlar cogu telefonda var mi yoksa teknoloji şansı mı? Ha bu arada herhangi markanın fanboyu değilim samsung da kullandım s3-s4-s5-s6-s7 biraz sık değiştim karşılaştığım sorun telefonun kendi kendine reset atması oldu bir de oyunda aşırı ısınma

Son mesajlar