Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bu s9 da intelligent scan adlı bir özellik var. İris taramayı ve yüz taramayı aynı anda çalıştırıp daha hızlı kilit açıyor. S8 de yapabilirmiyiz bu özelliği romla falan? Bilrn yazarsa sevinirim.

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu s9 da intelligent scan adlı bir özellik var. İris taramayı ve yüz taramayı aynı anda çalıştırıp daha hızlı kilit açıyor. S8 de yapabilirmiyiz bu özelliği romla falan? Bilrn yazarsa sevinirim.
donanımsal olarak s8 serisi o özeliği destekliyor yakın zamanda bir güncelleme ile özelliği verebilirler

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
son guncellemeden sonra uygulama cokmesi yasiyorum guncelleme sonrasi sifirladim da telefonu baska yasayan var mi acaba ???

Kahraman Yıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar 7 plusum vardı satıp s8 plus aldım fakat kamerası çok berbat geldi bana 7 plus 2 katı iyi çekiyor gibiydi acaba benim telefon da mi birşey var

---- Mesajlar birleştirildi ----

S8 plus ghost screen var ne yapmalıyım.

Son düzenleme:

aco.lak.6102

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Orjinal olmayan şarj aletiyle hızlı şarj yapılmıyor mu? Bunun bir yolu yok mu?

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar s8'i dün şarja taktım cihaz şarj alıyordu fakat kısa bir süre sonra telefona baktığımda cihaz şarj almayı kesmişti. Farklı adaptörler ve kablolar denedim fakat cihaz sıradan bir samsung adaptörü ile şarj alıyor.Kendi orjinal hızlı şarj adaptörü ile şarj olmuyor.Kısacası cihaz normal olarak şarj alıyor fakat hızlı şarj almıyor sizce sebebi ne olabilir.Bu arada cihazın kendi orjinal adaptörü samsung note 2 yi normal olarak şarj ediyor.Daha önce böyle bir durum ile karşılaşan oldu mu. İşlerimden dolayı telefonsuz kalmak gibi bir durumum söz konusu değil samsung servisine götürmeyi düşünüyorum sizce nasıl bir işlem yaparlar.Değişim talebinde bulunsam acil olarak değişimi yapılır mı. Son olarak servise götürdüğümde garanti belgesi haricinde fatura veya cihazın kutusu gibi her hangi bir şey isterler mi?

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Arkadaşlar 7 plusum vardı satıp s8 plus aldım fakat kamerası çok berbat geldi bana 7 plus 2 katı iyi çekiyor gibiydi acaba benim telefon da mi birşey var

---- Mesajlar birleştirildi ----

S8 plus ghost screen var ne yapmalıyım.
Arka kamera bariz 7 plustan daha iyi fakat bende iphoneden s8 e geçince sanki ön kamera kötü cekiyo sandım kamera cok net cektiği için bütün yüzdeki pürüzler vs ortaya çıkıyor by yüzden kötü çekiyor gibi gözüküyor buna alışması biraz zaman gerektiriyor

Enes kaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung 8+ BIXBY a tıkladım ekran yaklaşık 30 saniye boyunca dondu ve hiç bir tuş çalışmadı ardından ekranda sararmalar olmaya başladı her kapama tuşuna bastığımda sarardı geçti sarardı geçti en sonunda çalışmaya başladı teli yeniden başlattım şuan düzeldi gibi bu ilerde sorun yaşatırmı bidaha aynı şeyi tekrarlar mı ya da telde kasma gibi durumlar olur mu yardımcı olursanız sevinirim

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Arkadaşlar s8 telefonum son zamanlarda hızlı şarj özelliğini kaybetti sebebi nedir

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Merhaba arkadaşlar Oreo dan pek memnun değilim 7.0 a dönmek istiyorum nasıl dönebilirim bilen var mı?

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Son güncelleme değil bir önceki güncelleme ile oldu acaba servise versem mi garantili cihaz

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Benim telefonun kamerası çok kötü çekmeye başladı özellikle gece ve kapalı ortamlarda ve ön kamera resmen ütüyle çekmiş gibi. 7 plus ile karşılaştırdım 7 plus çok daha iyi çekiyor fakat ilk aldığım zaman da böyle değildi.

onrtrkgl

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Ben note 8 spigen liquid ile arka ve yanlarinda kullanabilirmiyim

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Vay be on siparişle aldığımda buralarda ben vardim:) Bayagi büyümüş ekip:)
Telefon da 300 mb yer kaldı. Bayagi dolu. Uzun zamandir sifirlamiyorum. Ugrasamiyorum desem yeridir. Ve memnunum iletmek istedim sizlere. Instagram arada çökmesi dışında pek bir seye sinir olmuyorum. Şarjda cok iyi almiyorum. Uzun zamandir sifirlamadigimdan ötürü belkide. Deneyimlerim böyle. 2 sene daha kullanir değiştiririm.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Arkadaşlar şarjınız nasıl gidiyor full mobil veri kullanıyorum whatsapp facebook line smule 5 saate yakın ekran süresi alıyorum sizde durum nasıl acaba şu an ki durum bu
3507ab4b042226c2fb09e2f0f6762a74.jpg
ed9b9d8846d25b960b9fae216da22924.jpg

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Arkadaşlar raminizin kullanılabilir alanı genelde ne kadar bos alanınız var ? Benim günde 2 kere temizlemem gerekiyor acaba neden

Reaksiyon puanı
5,172
Arkadaşlar raminizin kullanılabilir alanı genelde ne kadar bos alanınız var ? Benim günde 2 kere temizlemem gerekiyor acaba neden
Androidin yapısı ile alaklı, android boş rami performans için doldurur. Eğer siz o rami temizlerseniz. Uygulamaları tekrardan başlatmak için cihaz boşu boşuna güç harcayacaktır. Burakında cihaz kendi bakımını kendisi yapsın.

Engin 1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 1 aydir s8 kullaniom telefon 1 ayda 4 kez kendiliginden ekran kilidi açıldı pin sifresi ve parmak izi kilidi girilmeden bunu yasayan arkadaslar varmi aramizda