Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Sezerxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar cihazimin on kamera altinda siyah leke olustu ondan dolayi ekrani 16.9 formatina cevirmek istiyorum burayi pasif yapip siyahda belli olmuyor çünkü boyle bi mod varmidir cihazin tum arayuzu 16.9 formatindan olsun istiyorum

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
merhaba benim telefonum da cok isiniyor...bugun okulda etkinlik vardi ve vr gozlugu goturdum...vr in ekstra isitmasiyle ekranda yanik oldu malesef izi kaldi

fidan03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yeni güncellemeyi yapan var mı?ben bir değişiklik göremedim

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
umuyorum yazilimsal ve s9 serisi ile gelen yeni özellikleri bize de verirler ...
Portre modu gelecek dendi ortada yok, akıllı tarama da gelecek dendi oda yok, yavaş yavaş eskimeden gelmezse bu özellikler. Gelmicek demektir.
portre modu var diye biliyorum,kamera ya girince mod ayarlarında indir kısmından seçmeli odak indirince portre modu oluyor diye biliyorum arkadaşlar

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10
kamerada ağır çekim nerde dün aradım bulamadım ... daha önce hemen kolaydaydı...

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Ekran alma süreleriniz ne kadar oreo yüklü olanlar için?

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
teknosa mağazasında discover s8 gördüm telefon aynı fakat masa üstü arayüzü farklıydı.
bunun hakkında bilgisi olan varmı?normal s8 le bunun arasındaki fark ne?

fidan03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
telefonun açma-kapama(power) tuşu çalışıyor ama içeriye doğru çökmüş durumda.servise yollucam ama hangi servise yollamamı önerirsiniz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
telefonun açma-kapama(power) tuşu çalışıyor ama içeriye doğru çökmüş durumda.servise yollucam ama hangi servise yollamamı önerirsiniz?
Varsa kendi servisine gönder. Samsung adına Üçüncü parti (KVK vb) asrvis veren firmalar ile uğraşma

M

Murat Burç

SDN Okuru
daha önce hiç teknik servise cihaz yollamadım.bana en yakın ankara var ama hangi teknik servisin müşteri memnuniyeti iyidir bilemiyorum.birde cihazı hepsiburadanın kendisinden almıştım
Hocam konum İstanbul yaziyorm garanti belgesini faturayı al. Samsung'un Emaar Square'daki mağazasına git.

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10
instagram portre modu herkeste var mı? bende yok bazıları var diyor...

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Arkadaslar s8 den memnun musunuz ? Ithalatci garantili s8 almak var aklimda yani sceneklerden biris de.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
ben eskinden en fazla 3-3,5 saat alıyordum şimdide 3 saat falan alıyorum..
millet nasıl alıyor o kadar uzun ekran sürelerini kafama takılan bir durum.

S8e oreo entegre edemediler bende o civarda alıyorum şu gibi gidiyor s9 kullananlar kulübü gezerken gördüm 6-7 saat alanlar var

Deli cevat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar s8 plus kullanicisiyim araniza yeni katıldım. Anlamadığım şey şu iphone denen cihaz değerini uzun müddet korurken samsung birçok teknolojiyi ondan çok önce sunmasına ve daha donanımlı olmasına rağmen neden daha kıymetsiz görülüyor ve fiyatı 2. Elde düşüyor. İphone x ten bile şık ve donanımlı bence s8 plus. Ama nedense iphone diyince millet bi başka oluyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaslar s8 den memnun musunuz ? Ithalatci garantili s8 almak var aklimda yani sceneklerden biris de.
S8 plus kullanan biri olarak çok çok memnun olduğumu ancak elektronik eşyanın şans meselesi olduğunu bilmeni isterim. Her halükarda iphone dan iyi bence. Sene 2018 olmuş baktıkça açık duran ekranı yeni özellik diye sunuyorlar. Ben onu note 3 de kullanmıştım yavvv ithalatçı garantili cihazı da üreten samsung ancak tr garantili olması daha mantıklı yinede siz bilirsiniz

Son düzenleme:

MelodyPond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba s8 de instagram hikaye sorunu nasıl cozulur bilen biri aydinlatabilir mi ?

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Android 8 de kamera ve şarj sorunu yaşadığım için android 7.0 sürümüne geri döndüm. Telefon şuan çok iyi daha da hızlandı, şarjıda çok iyi gidiyor. Tek sorunum pubg de aşırı takılıyor oyun. Nasıl çözebilirim bunu?

Sedatcilsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Android 8 de kamera ve şarj sorunu yaşadığım için android 7.0 sürümüne geri döndüm. Telefon şuan çok iyi daha da hızlandı, şarjıda çok iyi gidiyor. Tek sorunum pubg de aşırı takılıyor oyun. Nasıl çözebilirim bunu?
Nasıl 7 ye dönüş yaptın detaylı anlatırmısın

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Nasıl 7 ye dönüş yaptın detaylı anlatırmısın
Firmware yi indirdim sammobile yada başka yerden. Odin le yükledim youtube da var anlatımı. Fakat dikkatli olmak gerekli çünkü yanlış bir işlemde telefon kullanılmaz hale gelebilir. Samsung servisleride bu şekilde yazılım sıfırlıyor çalıştığım için biliyorum garanti açısından sıkıntı olmayacaktır.

Sedatcilsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Firmware yi indirdim sammobile yada başka yerden. Odin le yükledim youtube da var anlatımı. Fakat dikkatli olmak gerekli çünkü yanlış bir işlemde telefon kullanılmaz hale gelebilir. Samsung servisleride bu şekilde yazılım sıfırlıyor çalıştığım için biliyorum garanti açısından sıkıntı olmayacaktır.
Teşekkür ederim deneyeceğim bakalım

tong jin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
HuaWei Honor10 telefonu bugün İngiltere-Londra'da lansman yapmıştır.Honor10' un yakın zamanda Türkiye'ye geleceğini umuyoruz.Telefonun Türkiye'deki satış fiyatını doğru tahmin eden takipçilerimiz Hua Wei şirketi tarafından hediyelendirilecektir.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Benim telefonda odak problemi var Fhd60fps de telefon odaklamıyor ve kamerasıda iyi çekmiyor. İphone 7 plus ile evde aynı fotoğrafı çektim 7 plus bariz daha iyi çekiyor. Sizde de böyle mi? videodan çektiğim ekran resmini paylaştım.
20180516_221353.png

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Merhaba arkadaşlar benim s8 de şöyle bir sorun yaşamaya başladım.Cihazı kablo ile bilgisayara bağladığımda bilgisayar cihazı görmüyor ve telefon üzerinden de bağlantı ayarını seçemiyorum.Yani telefon sadece şarj oluyor.Geliştirici seçenekleri açıp oradan ayarlarını kontrol ettim usb modunu mtp olarak görünüyor.Sizce sebebi başka ne olabilir.

castlerock

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Merhaba arkadaşlar benim s8 de şöyle bir sorun yaşamaya başladım.Cihazı kablo ile bilgisayara bağladığımda bilgisayar cihazı görmüyor ve telefon üzerinden de bağlantı ayarını seçemiyorum.Yani telefon sadece şarj oluyor.Geliştirici seçenekleri açıp oradan ayarlarını kontrol ettim usb modunu mtp olarak görünüyor.Sizce sebebi başka ne olabilir.
Bağlantı yaptığınız kablo data kablosu değil sadece şarj kablosu olabilir...

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Orjinal kablosu ile bağlanmaya çalışıyorum örneğin geçen hafta her hangi bir problem yoktu bağlanabiliyordum

Sedatcilsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Muhtemelen kablo zarar görmüştür farklı bir kablo deneyin. Daha önce bende karşılaştım.

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Elimde şuan başka typc usb kablo yok fakat başka bir standart kabloyu micro usb çevirici ile telefona bağladım yine aynı şekilde sadece şarj alıyor bilgisayardan görmüyor ve telefondan da her hangi bir seçim ekranı gelmiyor sadece sarj oluyor diye bir bildirim geliyor o kadar