Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Guncellemeden önce 4 saat ekran alıyordum guncellemeden sonra sarj yüzde 53te 3saat 50 dk ekran aldım ıyi oldu bu guncelleme

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
son güncelleme de rich communications özelliği geldi tam olarak nedir bilen varmı

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
yeni güncellemeyle ne gibi değişiklikler oldu.
telefonunzda gözle görülür bir iyileştirme var dediğiniz bir şey varmı?

Sedatcilsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar son güncelleme ile whatsaptta sessize aldığım gruplarda eskiden bildirim sayısı gösteriyordu şimdi göstermiyor, Instagram da mesaj atıldığında bildirim gelmiyor, facebook bildirimlerinde yine bildirim gelmiyor yada bildirim sayısı göstermiyor bu yüzden sürekli bu uygulamalara girip bildirimlere bakmak zorunda kalıyorum lütfen yardım... ha telefona format çektim yine aynı...

Yeni güncellemen bildirim sistemi berbat. Bildirim çubuğundan gelen bildirimi parmağını sola kaydırıp kapatırsan, uygulamaya daha önce gelmiş olan bildirimlerde kayboluyor. Uygulamanın üzerinde bildirim sayısı yazmıyor. Uygulamalar boyna çöküyor ve kapanıyor. Bende kamera sorunu oldu video çekmiyor telefon. Üstteki yeni arama çubuğu tasarımını beğenmedim. Şarj daha az gidiyor. Telefon daha hızlı ve akıcı fakat uygulama açılışlarında yavaşladı gibi. Facebook u açıyorum veya snapchat baya bekliyorum uygulamanın açılması için.
Aynı sıkıntıları bende çekiyorum ve bu berbat bi durum çözüm henüz bulan yok sanırım...

Son düzenleme:

Shqiperia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
S8 cihazımın arka kısmında bir boşluk gördüm arka kısmın cam olduğundan dolayı içerideki kısmı görüyorum galiba. Bu sizde de var mı ?

KaedeRukawa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaslar samsung s8 plus kullanmaktayim edge aydinlatmasini whatsapp uygulamasinda calistiramadim yapabilen var mi?

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
S8 cihazımın arka kısmında bir boşluk gördüm arka kısmın cam olduğundan dolayı içerideki kısmı görüyorum galiba. Bu sizde de var mı ?Ekli dosyayı görüntüle 38004
kardeş bence fotoyu acil editle imei no görünüyor.

sorununu gelince çok hafif bende de var gibi ama dikkatli bakınca anlaşılıyor seninki kadar bariz değil çaprazdan bakınca anlaşılıyor bende bgelkide camın yansıması olabilir.

whasapp ta edge aydınlatması istiyorsanız whatsapp ayarlarlarından gelen mesajları her daim açılır pencere moduna almanız gerekecektir.

@KaedeRukaw

Shqiperia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
kardeş bence fotoyu acil editle imei no görünüyor.

sorununu gelince çok hafif bende de var gibi ama dikkatli bakınca anlaşılıyor seninki kadar bariz değil çaprazdan bakınca anlaşılıyor bende bgelkide camın yansıması olabilir.

whasapp ta edge aydınlatması istiyorsanız whatsapp ayarlarlarından gelen mesajları her daim açılır pencere moduna almanız gerekecektir.

@KaedeRukaw
Fotoyu nasıl düzenliyeceğim çünkü düzenle yazısı çıkmıyor, ama imei problem olur mu şu anda çünkü telefonu iade ettim ?

Son düzenleme:

AsmTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar bir kaç ay içerisinde S8 veya S9 alarak telefonumu güncellemeyi düşünüyorum; Sizlerden ricam uzun süredir kullananlar artıları ve eksileriyle deneyimlerini paylaşırsa sevinirim..

Son düzenleme:

mstfarlln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar sizin S8 iniz de şarjını çokyemeye başladı mı?

cagrx105bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar s8 aldım 1 hafta oldu jbl go jbl flip3 hoparlörüm var bluetooth çift sese aldığımda seslerde salise farkı her iki hoparlörden farklı çıkıyor bunu stabilite yapıcak bir uygulama veya çözüm varmı. Diger sorum ise whatsappda bildirim ledini sarı seçiyorum ama sarı yanmıyor. S8 de ledde sarı ışık yokmu. Birde telefonun şarjı çabuk bitmiyormu

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Selam arkadaşlar S9 serisindeki akıllı tarama halen S8 serisine gelmedi, gelir mı veya gelicekmi?

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bes gün içinde yeni güncelleme yayınlanacakmis içinde kamera içinde iyileştirmede varmış arka kamera için olmasada one portre bekliyoruz bu sefer

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Bes gün içinde yeni güncelleme yayınlanacakmis içinde kamera içinde iyileştirmede varmış arka kamera için olmasada one portre bekliyoruz bu sefer

bu bahsettiginiz guncelleme nisan guvenlik guncellemelerini iceren guncelleme midir ? oyle ise ben kamerada bir degisiklik goremedim...almanyaya gectigimiz haftalarda geldi

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
G950FXXU1CRD7 (nisan ayı) güncellemeyi yükleyen varmı?
en çok merak ettiğim kamerada iyileştirme diyor portre modu geldimi?

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
yok hayir gelmedi .. Kamera modlarinda bie degisiklik bulunmamakta ..

Sedatcilsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
G950FXXU1CRD7 (nisan ayı) güncellemeyi yükleyen varmı?
en çok merak ettiğim kamerada iyileştirme diyor portre modu geldimi?
Yeni yükledim bir değişiklik fark etmedim.. özelikle son android yüklenmesiyle bozulan bildirimlerin düzeltilmesini bekliyordum..

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
merhaba bilgisayardan guncelleme yapayim dedim ama bende cikan boyuta bakin ???
telefon üzerinden denediğimde 570 mb çıkıyor
15245970729861138028907074017212.jpg

Son düzenleme:

mstfarlln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar s8 im çok aşırı ısınmaya başladı nasıl bir çözüm yolu bulmam gerekli? garantiye de yollamayı düşünüyorum.