Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar bisi aklıma takıldı, S8'deki Kalp atış sensörü kalp krizi vb anında anlıyor mu eğer ölçmeye kalkarsak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bendeki s8 plusa şubat ayında gelmişti yazılım bu normal mi saygılar
Son güncellemeleri kontrol edin. Gelmesi lazım güncellemelerin en son eylül ayı güncellemesi aldik biz, sizde aldıysanız sorun yok. Ama almadıysanız Servis ile görüşme yapmanızı tavsiye ederim.

salihbatili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok usta malesef şubat ayı en son gelen başka gelmedi var bi gariplik bu işte.

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bir şey fark ettim son güncelleme den sonra ekranda sararma oldu bu nasıl olabilir?

kalipsotr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S8'i sürekli full parlaktikta ve 2kda kullanan varmi? Aldigimdan beri ikisini de yapmaya kiyamiyorum 37 gün oldu alali ??

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Geekbench testlerinde Andorid 10'lu S8 göründü :)

20191018_155653.jpg

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Geekbench testlerinde Andorid 10'lu S8 göründü :)

Ekli dosyayı görüntüle 80474
Geleceğini düşünmüyorum aynısı S7 serisi için söylenmişti kabullenmesi her ne kadar zor olsada Samsung bugüne kadar hiç bir cihazina 3 büyük güncelleme vermedi. (Note FE hariç o piyasaya yeniden girdi ve android 7 ile tekrardan sunuldu bu yüzden sanki 3 güncelleme almış gibi izlenim verildi.)

Bu resmi modeller dışında hiç bir modele güncelleme gelmeyecektir. Samsung sürpriz yapmayı seven bir firma olmadı hiç.

Bu resmi modeller dışında hiç bir modele güncelleme gelmeyecektir. Samsung sürpriz yapmayı seven bir firma olmadı hiç.
Geleceğini düşünmüyorum aynısı S7 serisi için söylenmişti kabullenmesi her ne kadar zor olsada Samsung bugüne kadar hiç bir cihazina 3 büyük güncelleme vermedi. (Note FE hariç o piyasaya yeniden girdi ve android 7 ile tekrardan sunuldu bu yüzden sanki 3 güncelleme almış gibi izlenim verildi.)

Son olarak Sammobile'a baktım dostum orada bu fotoğrafın asılsız olduğu böyle bir soy olmadığı iddia edilmiş.

Ekli dosyalar

• android_10_unofficial_samsung_list.png
    android_10_unofficial_samsung_list.png
    13.1 KB · Görüntüleme: 457
Son düzenleme:

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Samsung S8 telefon piyasası için hala yüksek donanıma sahip bir telefon fakat firmanın artık yavaş yavaş güncellemelerin içerisine kattıkları performans düşürücü kısıtlamalar ile (her firmanın satış politikasında olduğu gibi) insanları bunaltıp yeni modellere itmeye çalışıyolar.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Samsung S8 telefon piyasası için hala yüksek donanıma sahip bir telefon fakat firmanın artık yavaş yavaş güncellemelerin içerisine kattıkları performans düşürücü kısıtlamalar ile (her firmanın satış politikasında olduğu gibi) insanları bunaltıp yeni modellere itmeye çalışıyolar.
Bu yüzden artık güncellemiyorum.

Sedatcilsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tekrar yeni bir Güncelleme geldi ama sanki güncelemeden sonra telefon biraz kasmaya başladı

doc.36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s8 kulaklığım bozuldu yeni kulaklık olarak ne önerirsiniz?

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
s8 kulaklığım bozuldu yeni kulaklık olarak ne önerirsiniz?
Kz zsn Pro ile Xiaomi hybrid pro Hd arasında kalmıştım Uzun araştırmalar sonucu Kz zsn Pro aldım ve cidden pişman değilim, pek bilinmeyen marka ama kalitesi çok iyi, kablosu kulaklığa ayrı takılıyor böylelikle kablo bozulunca falan kulaklık çöpe gitmiyor. Kulağa arkadan takılıyor ve çok şık duruyor tasarım göreceli ama belki beğenmeyebilirsin cunki diğer kulakliklardan farklı bir tasarımı var ama verdiğin parayı kesinlikle hak ediyor. Bu kadar yazdım ama inş kulaklık almamışsındır. He bu arada bas konusunda akg nin baya gerisinde ama sesi çok geniş ve güzel ve ayrıca ekstra sürücüsü var ve müziklerdeki yeni şeyleri keşfediyorsun. Bir bak derim

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar son zamanlarda telefon da megafon kısmından çok az ses gelmeye başladı konuşur ken karşı tarafı duymak için telefonu kulağıma yapıştırdığım halde duymak da zorluk çekiyorum bu sorunla karşılaşan oldumu acaba?

posedion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Arkadaşlar merhaba, akşam iş dönüşü eve gelince s8 telefonumu herzamanki gibi bolca dezenfektan ile dezenfekte ettim ancak bu sefer çok döktüm galiba telefonun sanırım biryerinden sıvı girdi. Sonradan farkettim kırmızı şarj bildirimi ışığı sürekli yanmaya başladı. Kapatıp açtım, fönle kuruttum, fayda etmedi. Şarja taktım şarj oluyor herşey çalışıyor ancak kırmızı bildirim ışığı takılı kaldı. Menüden bildirim ışığını kapatmayıda denedim olmadı. Telefonu kapatıp açınca hemen yanmaya başlıyor ve sönmüyor. Acaba sim kartın olduğu yerdenmi aldı. Yoksa direkt şarj soketi nin karadan aldı emin olamadım. Bildirim led lerini kapatmanın başka bir yolu varmıdır? Telefonu açar açmaz yanmaya başlayınca hardresette işe yaramaz diye düşünüyorum. 3 senedir sorunsuz kullandığım cihazında telefon tamircisine götürüp açtırmak istemiyorum. Bir fikri olan varsa yardımcı olabilir mi?

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Arkadaşlar merhaba, akşam iş dönüşü eve gelince s8 telefonumu herzamanki gibi bolca dezenfektan ile dezenfekte ettim ancak bu sefer çok döktüm galiba telefonun sanırım biryerinden sıvı girdi. Sonradan farkettim kırmızı şarj bildirimi ışığı sürekli yanmaya başladı. Kapatıp açtım, fönle kuruttum, fayda etmedi. Şarja taktım şarj oluyor herşey çalışıyor ancak kırmızı bildirim ışığı takılı kaldı. Menüden bildirim ışığını kapatmayıda denedim olmadı. Telefonu kapatıp açınca hemen yanmaya başlıyor ve sönmüyor. Acaba sim kartın olduğu yerdenmi aldı. Yoksa direkt şarj soketi nin karadan aldı emin olamadım. Bildirim led lerini kapatmanın başka bir yolu varmıdır? Telefonu açar açmaz yanmaya başlayınca hardresette işe yaramaz diye düşünüyorum. 3 senedir sorunsuz kullandığım cihazında telefon tamircisine götürüp açtırmak istemiyorum. Bir fikri olan varsa yardımcı olabilir mi?
S8 de bildiğim kadarıyla sıvı koruması var. İçine girdiğini sanmıyorum. Başka bir problem olmasın ? Sıvı temansı olsa cihaz hata verirdi sanki kısa devre yapardı.

posedion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
S8 de bildiğim kadarıyla sıvı koruması var. İçine girdiğini sanmıyorum. Başka bir problem olmasın ? Sıvı temansı olsa cihaz hata verirdi sanki kısa devre yapardı.
Dezenfektan döktükten sonra sıvı teması uyarısı geldi, sonra uyarı gitti bu kırmızı lamba yanmaya başladı. Bende anlamadım. Akşam şarja taktım. Şimdi çektim halen kırmızı lamba yanmaya devam ediyor.

KerimKeskin55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abilerim s8 kullanmaktayım 4g full çeken bir ortamda yerdeğiştirme yapmadan 4g den 3g yani h ye düşüyor bu telefoun kronik bir sorunu mudur yoksa hat ile mi alakalı

Son mesajlar