Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Tttunahan

Profesör
Kutudan çıkan 8 güncellemesi üstüne son yazılım güncellemesini yüklemeyecem sizde yüklemeyin performans pil düşüyormuş.
Telefonu yedekleyip sıfırlayın note 8 e de geldi ilk başlarda berbattı 2 dakkada bi pil düşüyodu geçen hafta sıfırladım şimdi çok rahat 1 günü çıkarıyorum hatta gece şarja takmazsam 2.güne %20 25 şarjla devam edebilirim

merhaba arkadaşlar benim s8+ telefonda instagram vb. sayfalarda dolaşırken ekranın yanlarını kesiyor büyük ihtimal telefonun ekranı büyük olduğu için ekranın yanlarını gözükmüyor bu sorunu her arkadaş yaşıyormu acaba telefondamı sorun var acaba yoksa yazılımsal mı sorun var cevaplarınızı bekliyorum

Tttunahan

Profesör
merhaba arkadaşlar benim s8+ telefonda instagram vb. sayfalarda dolaşırken ekranın yanlarını kesiyor büyük ihtimal telefonun ekranı büyük olduğu için ekranın yanlarını gözükmüyor bu sorunu her arkadaş yaşıyormu acaba telefondamı sorun var acaba yoksa yazılımsal mı sorun var cevaplarınızı bekliyorum
Herkeste olan bişey bu

Sadece yan değil hikaye attığında üst ve alt taraftan 1.5 parmak genişliği kesiyor hikaye atınca başka bir telefondan bak alt yada üst gitmiştir telefonla alakası yok tamam instagramla alakalı çerçeveli telefon göre ayarlayıp atıyor

ystipi

Asistan
Arkadaşlar bişey saptadım. S8 telefonların ön kamera üstünde karanlık bi ortamda ekran beyaz ve parlaklık yarı veya üstündeyken kasanın içinden 2 yan ince çizgi halinde ışık sızması gibi durumu var. Dikkatli bakınca görünüyor. Burdan su girer mi acep onu bilmiyom?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar bişey saptadım. S8 telefonların ön kamera üstünde karanlık bi ortamda ekran beyaz ve parlaklık yarı veya üstündeyken kasanın içinden 2 yan ince çizgi halinde ışık sızması gibi durumu var. Dikkatli bakınca görünüyor. Burdan su girer mi acep onu bilmiyom?
Su almaz diye haber aldım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar S8 plus var elimde geçenlerde hayalet ekran yüzünden servise verdim ve servis ekranını değiştirdi fakat jelatin edge ekranlarına yapışmıyor daha önceden yapışıyordu şu an yapışmıyor sizce neden yapışmıyor konu hakkında bilgisi olan var mı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Su almaz diye haber aldım.
Deneyen varmı su alıyor mu

stat counter