Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Vay be on siparişle aldığımda buralarda ben vardim:) Bayagi büyümüş ekip:)
Telefon da 300 mb yer kaldı. Bayagi dolu. Uzun zamandir sifirlamiyorum. Ugrasamiyorum desem yeridir. Ve memnunum iletmek istedim sizlere. Instagram arada çökmesi dışında pek bir seye sinir olmuyorum. Şarjda cok iyi almiyorum. Uzun zamandir sifirlamadigimdan ötürü belkide. Deneyimlerim böyle. 2 sene daha kullanir değiştiririm.

Arkadaşlar şarjınız nasıl gidiyor full mobil veri kullanıyorum whatsapp facebook line smule 5 saate yakın ekran süresi alıyorum sizde durum nasıl acaba şu an ki durum bu

Arkadaşlar raminizin kullanılabilir alanı genelde ne kadar bos alanınız var ? Benim günde 2 kere temizlemem gerekiyor acaba neden
Androidin yapısı ile alaklı, android boş rami performans için doldurur. Eğer siz o rami temizlerseniz. Uygulamaları tekrardan başlatmak için cihaz boşu boşuna güç harcayacaktır. Burakında cihaz kendi bakımını kendisi yapsın.

Arkadaşlar 1 aydir s8 kullaniom telefon 1 ayda 4 kez kendiliginden ekran kilidi açıldı pin sifresi ve parmak izi kilidi girilmeden bunu yasayan arkadaslar varmi aramizda

Bende 1 sene olacak s8 kullanıyorum. İphone kesinliklr daha stabil bunu kabul etmek gerek. S8 de hızlı fakat, uygulama çökmeleri, donmalar vb. Hataların sonu yok hep bir hata alıyorum.
ben de ilk gecen yil mayis ayindan bu yana kullaniyorum ve size katiliyorum .. hala app hatasi almak da ne arkadas ? malesef Samsung android uyarlamasi konusunda cok geride .. bir sonraki cihazim android olursa kesinlikle pixel serisi olacaktir ..

ben de ilk gecen yil mayis ayindan bu yana kullaniyorum ve size katiliyorum .. hala app hatasi almak da ne arkadas ? malesef Samsung android uyarlamasi konusunda cok geride .. bir sonraki cihazim android olursa kesinlikle pixel serisi olacaktir ..
Diğer androidlerinde bu hataları aldığını düşünüyorum.

Arkadaşlar 1 aydir s8 kullaniom telefon 1 ayda 4 kez kendiliginden ekran kilidi açıldı pin sifresi ve parmak izi kilidi girilmeden bunu yasayan arkadaslar varmi aramizda
Muhtemelen hisset seçeneği aktiftir. Telefon elindeyken kullanıcıyı hissedip daha önce açılmış olan kilidi açık tutmaya devam ediyor...

Bende 1 sene olacak s8 kullanıyorum. İphone kesinliklr daha stabil bunu kabul etmek gerek. S8 de hızlı fakat, uygulama çökmeleri, donmalar vb. Hataların sonu yok hep bir hata alıyorum.
Arkadaslariminda var iphone 6s iphone 7si onlardada çöküp duruyor yada anlık takılmalar oluyor ben bizzat gordum

S8 plus telefonumda bazı sitelere girince tam ekranı doldurmak için buraya dokunun gelip duruyor onun gelmemesi için nasıl yok etcez

Bir uygulamaya girince hata alma ihtimalinin olmasi ve stabilite konusunun asilamadigini yazanlari görüyorum. Pardon da islevsellik artinca cok normal olarak stabilite de bazi durumlarda eksikler olabilir. Instagram uygulamasini yeniden baslat demek bana hayatta hicbir sey kaybettirmedi. Mukemmel bir sey yoktur. 100 100 stabilite olmadığı gibi. Iphone konusunu burda devam ettirmemek gerekiyor. Iphoneda da ayni şekilde guncellemeyle ilgili sorunlar oluyor çözüluyor. Veya sistemle ilgi donma olabiliyor. Normal seyler. Telefon da aradiginiz özellikler belli olmalı. Ben ekran kalitesi, kamera kalitesi, arayuzun islevsellik seviyesine dikkat ediyorum. Bu nedenle s8. Ki hen telefonu aglatan biriyim. Sarjda kullanırım canli yayin izlerim. Ekran koruyucu takmam. Yok yuzde 5 kaldi bataryam bozulmasin umrumda olmaz. Yine ufak bir hayat politikasi yazayim. Unutmayin siz satin aliyorsunuz telefonu telefon sizi degil:)

Arkadaşlar ben iphoneden samsung s8 e 7 ay önce geçtim fakat bir şikayetim var telefon gayet hızlı şık herşeyiyle güzel ama şarjım çok hızlı gitmeye başladı bir arkadaşım telefonda çok uygulaman varsa gereksizleri sil dedi fakat böyle bir donanıma da az uygulama yüklemek istemiyor insan telefonu kullanmayıncada şarj gidiyor kullanıncada aynı şarh gidiyor ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler