Samsung Galaxy S8 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Note serisinin hitap ettigi kesimle s serisi farkli bu hep böyle oldu. Note 8 de ayni olucak. S serisi samsung un ana serisi note serisi rakipsiz kalem serisi ) note 3 note 5 kullanicisi olarak söylüyorum:) 2 seride kendine gore al benisi farkli denemek lazim
Yok hocam ya S serisi note altında eziliyor gibi geliyor eziliyor degilse s serisini ana seri alamam ben note ana serisi ayrı kategorisi olsa bile
Note 3e 3Gb ram koydular S5e 2gb düşünün artık
Exynos 8895 mesela 4k 120 FPS video kayıt desteği var snapdragon 835 ise 4k 30 bu yüzden S8e 4k 60 veya 120 gelmedi
Ne yenilik varsa Note da getiriyorlar . S8 De kesinlikle [email protected] olmalıydı ama yok
Daha güçlü işlemci koyup [email protected] veya [email protected] bari koysalar note 8e

Yok hocam ya S serisi note altında eziliyor gibi geliyor eziliyor degilse s serisini ana seri alamam ben note ana serisi ayrı kategorisi olsa bile
Note 3e 3Gb ram koydular S5e 2gb düşünün artık
Exynos 8895 mesela 4k 120 FPS video kayıt desteği var snapdragon 835 ise 4k 30 bu yüzden S8e 4k 60 veya 120 gelmedi
Ne yenilik varsa Note da getiriyorlar . S8 De kesinlikle [email protected] olmalıydı ama yok
Daha güçlü işlemci koyup [email protected] veya [email protected] bari koysalar note 8e
Oyle bakma konuya s serisi her zaman daha cok satiyor. Samsung onemli gelir kaynağı. Onun icin s7 edge bosuna 2 sene secilmedi

ShiftBoss

SDN Okuru
Yasaklı
Galaxy S8+ vs LG G6 karşı karşıya! - 2017 model karşılaştırma!

Sa
Arkadaşlar kız arkadaşım almanyadan 750 euro ödeyip s8+ gri renk alıp deutsche post ile yollamış sanırım yarın tr de olur
1.gümrüğe takılır mı takılırsa vergi ne çıkar
2.cihaz sim lock çıkar mı çıkarsa tr de turkcell sim kart takıcam çalışır mı çalışmaz ise ne yapmalıyım
3.samsung tr de garantiye sokuyor mu
Teşekkür ederim bilen bir arkadaşım açıklarsa sevinirim

Sa
Arkadaşlar kız arkadaşım almanyadan 750 euro ödeyip s8+ gri renk alıp deutsche post ile yollamış sanırım yarın tr de olur
1.gümrüğe takılır mı takılırsa vergi ne çıkar
2.cihaz sim lock çıkar mı çıkarsa tr de turkcell sim kart takıcam çalışır mı çalışmaz ise ne yapmalıyım
3.samsung tr de garantiye sokuyor mu
Teşekkür ederim bilen bir arkadaşım açıklarsa sevinirim
750 euro artı gümrük vergisi ve tr garantisi olmayışı türkiye fiyatına gelmez mi neden bu şekilde bir alim yaptınız. Babalar günü kampanyası ile 3900 e denk geliyor diye okumuştum önümüzdeki hafta için