Samsung Galaxy S8 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Her yeni telefon çıktığında aynı muhabbet arkadaş sıkılmıyorsunuz da. Bir zaman da amiral gemisi değil uçak gemisi olsa hiçbir telefon iki bin liradan fazla etmez laflarını dinledik.

Dolar yüksek, hayvan gibi vergi var cihazların üzerinde haliyle her sene fiyatlar artıyor.

Adamlar nano teknoloji satıyor elimizdeki cihazlar birer bilgisayar. Sadece haberini okuyup geçtiğimiz işlemci denilen parmak ucu genişliğindeki bir parçayı üretmek için adamlar 'atom parçalıyor'. Retina taramayı adam günlük kullanıma sunuyor tabiki alacak parasını.

"Retina taramanın ne faydası var?" Evet hiçbir faydası yok o zaman kullanmazsın olur biter...

"Ne oldu sanki uçuyor mu?" Evet yakında o da olacak adamlar onu yapabilmek için para topluyor işte...

Fiyatı çok pahalı yaaa sizce performans olarak i7 plus mı s8 plus mı daha iyi

2770 tl dolar kuru ile beraber s8
4400 tl yapan vergilerdir. Uyumak güzeldir. Fakat uyanınca gercek yasanda neler kaybettiginizi görerek uyduğunuz anlara üzülürsünüz.

seyhmus21

Profesör
Kur yüzünden telefonlar bu fiyatlara çekildi eskiden iPhone a göre ucuz olduğu için çok fazla rağbet görüyordu ama şimdi iPhone dan bile fiyatı daha yüksek bakalım satış rakamları ne olacak çok merak ediyorum doğrusu s8 serisinin gidişat kötü kimse ses çıkarmıyor bu fiyatlara yarın bir gün 5000-8000 arası fiyatlara çıkacak bu telefonlar Avrupa'da da çok pahalı orta kesim orta seviye telefonları alırken bizdeki orta kesim amiral gemileri alıyor hemde cebinde doğru dürüst parası olmayan insanlar
S8 bu fiyata alınmaz orası kesin ama parası olupta almak isteyenlere de engel olmayın keriz enayi gibi hakaretler kırıla gidiyor kardeşim parası olan alır kendimizi zorlayarak telefon almanın bir mantığı yok

Kur yüzünden telefonlar bu fiyatlara çekildi eskiden iPhone a göre ucuz olduğu için çok fazla rağbet görüyordu ama şimdi iPhone dan bile fiyatı daha yüksek bakalım satış rakamları ne olacak çok merak ediyorum doğrusu s8 serisinin gidişat kötü kimse ses çıkarmıyor bu fiyatlara yarın bir gün 5000-8000 arası fiyatlara çıkacak bu telefonlar Avrupa'da da çok pahalı orta kesim orta seviye telefonları alırken bizdeki orta kesim amiral gemileri alıyor hemde cebinde doğru dürüst parası olmayan insanlar
S8 bu fiyata alınmaz orası kesin ama parası olupta almak isteyenlere de engel olmayın keriz enayi gibi hakaretler kırıla gidiyor kardeşim parası olan alır kendimizi zorlayarak telefon almanın bir mantığı yok
mantigi calisan insan ne guzel oluyor yahu

Pahalı olsun ya zaten paso yeni telefonda yeni telefon almaya çalılıyorlar en azından ceplerinde kalır paraları ben 6 dan 5s geçtim... 5s in inanın hiç bişeyi yok kaç senelik telefon bide güncelledim.

S8+ satin aldim onsiparis ile fakat cpu z ile islemciye baktigim zaman uzerinde exynos 8890 gozukuyor normalde 8895 ile gelmeyecekmiydi ?
--- Gönderi Güncellendi ---
S8+ satin aldim onsiparis ile fakat cpuz ile islemciye baktigimda uzerinde 8890 var gozukuyir normalde 8895 yok muydu uzerinde ?

S8+ satin aldim onsiparis ile fakat cpu z ile islemciye baktigim zaman uzerinde exynos 8890 gozukuyor normalde 8895 ile gelmeyecekmiydi ?
--- Gönderi Güncellendi ---
S8+ satin aldim onsiparis ile fakat cpuz ile islemciye baktigimda uzerinde 8890 var gozukuyir normalde 8895 yok muydu uzerinde ?
on siparisler dagitilmadi ki exynos gelecek rahat ol

Ben Fransa dan satin aldim o yuzden persembe gunu elime gecti telefon cpuz de exynos 8890 gozukuyor aida 64 ile baktigimdada 8895 yazisini gordum fakat tam detay vermiyor acaba yeni bir cpu oldugu icin mi boyle gozukuyor

Ben Fransa dan satin aldim o yuzden persembe gunu elime gecti telefon cpuz de exynos 8890 gozukuyor aida 64 ile baktigimdada 8895 yazisini gordum fakat tam detay vermiyor acaba yeni bir cpu oldugu icin mi boyle gozukuyor
8895 kullanildi cpu z guncelleme alinca hatayi duzeltir. Samsung gotursen 8890 kullanilmis benimkinde dese guzel bir gulerler :D

Samsung bir daha note 7 gibi tam nokta atışı bir telefon çıkarabilecek mı acaba ?
S8de iyi güzel hoş da Note 7 başka
S8de olması gereken özellikleri koymamış Samsung

Samsung bir daha note 7 gibi tam nokta atışı bir telefon çıkarabilecek mı acaba ?
S8de iyi güzel hoş da Note 7 başka
S8de olması gereken özellikleri koymamış Samsung
Note serisinin hitap ettigi kesimle s serisi farkli bu hep böyle oldu. Note 8 de ayni olucak. S serisi samsung un ana serisi note serisi rakipsiz kalem serisi ) note 3 note 5 kullanicisi olarak söylüyorum:) 2 seride kendine gore al benisi farkli denemek lazim