Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Hele şükür düzeldi.
Package disabler programından dolayı oluyormuş.
Package disableri kaldırdım gmail'de mesajlarda düzeldi.

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bi benim telefona gelmedi lanet olasıca güncelleme smart switch den de olmuyor kafayı yemek üzereyim :D

serceymus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar nihayet benim s7 edgeye güncelleme dün geldi ilk gözlemim açılır kapanır ve uygulamalara çok hızlı bir erişimin olduğu pil tasarrufu da gözle görünür bir şekilde baya artmış diğer özelliklere henüz bakamadım bu iki temel özellik bile güncellemeye değer bulunur yalnız bir sorun var eskiden herhangi bir sık kullanılan dosyanın örneğin içinde word exel resim bulunan bir klasörün kısa yolunu oluşturduğumda ana ekrana atardı şimdi başlangıç bölümünde kısayol oluşturdu diyor ben de o başlangıç bölümüne ulaşamıyorum daha doğrusu bulamıyorum ner de olduğunu da bilmiyorum çok kullandığım bir klasör var 4 tane kısa yol oluşturdum bulamıyorum bir türlü bilen varsa ve yazarsa sevinirim

serceymus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Söz vermişlerdi daha doğrusu samsung pass s7 android 8 güncellemesinde yer alacaktı ama yok s8 ve s9 da varmış bence protesto edelim

Bartu Bilgi

Asistan
Reaksiyon puanı
21
AOD modundayken Snapchat'ten gelen bildirimlerde Edge aydınlatması oluyor ve bildirim sesi çıkmıyor, WhatsApp'tan gelen bildirimlerde sadece Edge aydınlatması olmuyor ama bildirim sesi geliyor. WhatsApp için de Edge aydınlatmasını AOD'de nasıl yapabilirim?

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Rom falan yüklemedim yani cihaz aldıgımdan beri aynı hiçbir ek değişiklik yok. smart switch e de bağlayınca hiçbir uyarı vermiyor.
Güncellemeyi alabildiniz mi ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

AOD modundayken Snapchat'ten gelen bildirimlerde Edge aydınlatması oluyor ve bildirim sesi çıkmıyor, WhatsApp'tan gelen bildirimlerde sadece Edge aydınlatması olmuyor ama bildirim sesi geliyor. WhatsApp için de Edge aydınlatmasını AOD'de nasıl yapabilirim?
Aynı sorun bende de var. Normal bir SMS geldiğinde de Edge aydınlatması çalışıyor. Ama Whatsapp'dan gelen mesajlar da çalışmıyor. Belki ileride Whatsapp güncelleme falan yayınlar, düzelir.

Son düzenleme:

Bartu Bilgi

Asistan
Reaksiyon puanı
21

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Güncellemeyi alabildiniz mi ?

Aynı sorun bende de var. Normal bir SMS geldiğinde de Edge aydınlatması çalışıyor. Ama Whatsapp'dan gelen mesajlar da çalışmıyor. Belki ileride Whatsapp güncelleme falan yayınlar, düzelir.
Malesef daha hala alamadım.

Samsung Members uygulamasında da güncelleme kernel sürümlerine göre gönderiliyor cihaza illaki güncelleme ulaşacaktır dedi.

Söz vermişlerdi daha doğrusu samsung pass s7 android 8 güncellemesinde yer alacaktı ama yok s8 ve s9 da varmış bence protesto edelim
Samsung pass şu an mevcut zaten cihazlarda kullanıyorum ben.

Son düzenleme:

oguzhanuyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
selamlar dostlar şimdi güncellemeyi indiriyorum mobil veri aracılığı ile bakalım yarın sabaha nasıl bir izlenim alcaz

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar aranızda package disabler programını kullananlar varmı?
Varsa tam sürümü gönderebilir misiniz?
Ben mağazadan satın almıştım üç gün öncesine kadar kullanıyordum ama andrid 8'e geçince format attım formattan sonra kullanamadım çünkü satın aldığım program mağazadan kaldırılmış ve kaldırıldığı içinde aktivasyon yapamıyorum.

serceymus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Samsung Members uygulamasında da güncelleme kernel sürümlerine göre gönderiliyor cihaza illaki güncelleme ulaşacaktır dedi.

Samsung pass şu an mevcut zaten cihazlarda kullanıyorum ben.
Nasıl yani benim telefonum s7 edge kendisi açıklıyor bu program s8 den sonraki telefonlar içindir diyor ve butonlar sönük yeni uygulma site ve şifre ekleyemiyorsun yani ama sizin telefo s7 değil o zaman daha üst segment s8 s9 falan olsa gerek

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Nasıl yani benim telefonum s7 edge kendisi açıklıyor bu program s8 den sonraki telefonlar içindir diyor ve butonlar sönük yeni uygulma site ve şifre ekleyemiyorsun yani ama sizin telefo s7 değil o zaman daha üst segment s8 s9 falan olsa gerek
Ben kullanmıyorum işim olmaz ama bende de var.
Hemde nougattan beri var.
Telefonum düz S7

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Hayır kardeşim s7 edge kullanıyorum samsung pass uygulaması mevcut yani kullanıyorum kendim :)

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
beyler pil kullaniminda hücre askıda neden aşırı gözüküyor anlamadım. Tamam pil de eksilme filan olmadı ama neden böyle gözüküyor %40 pil tüketiyor görünüyor anlamadım gitti

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
beyler pil kullaniminda hücre askıda neden aşırı gözüküyor anlamadım. Tamam pil de eksilme filan olmadı ama neden böyle gözüküyor %40 pil tüketiyor görünüyor anlamadım gitti
Aynı sorun bende de var.
Ayrıca nougatta 3.4 gün giden pil oreoda 2 günü zor çıkarıyor.
Her yazılımın böyle bir sinir edici yanı var işte.
Umarım ufak güncellemelerle düzeltilir.

NefiseP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung Galaxy S7 Edge Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama - Tekno Bölge

Bu adreste ki yonlendirmeleri takip edin.

Bu adreste TURKIYE ROMU var. Onu es geçin size lazim olan ust msjda gonderdigim sammobile dan indirmeniz gereken telefonunuza uyumlu Andriod 7 sürümü.

Telefonunuzu baglamadan önce Samsung Driverlerini kurun. Indirdiginiz Rom u masa ustune alın. Ve tiklayip sıkıştırılmış klasörden cıkartin.
Daha sonra ODIN programini YONETICI OLADAK calistirin ve telefonunuzu baglayin.

Gonderdigim linkte ki yonergeleri sorunsuz takip ettiginiz takdir de sorunsuz kurulum yapa

Youtube da bununla ilgili bir kac video izlersen yuklemeden once sorunsuz yaparsin. Oyle cok abartilacak bi durum degil. Rica ederim. Sorun olursa ulaşirsin.
Tekrardan merhaba ancak fırsatım oldu G935T modelinden birini yükledim ancak türkçe dil seçeneği yok telefon tamamen inglizce oldu bunun bi çözümü var mıdır teşekkürler şimdiden

Batuhan Ertuğrul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oreo güncellemesinden sonra pil kullanımı oranım

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180618-111259_Settings.jpg
    Screenshot_20180618-111259_Settings.jpg
    36.2 KB · Görüntüleme: 383

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
İyiki varsın samsung.
Şu android 8'le gelen SmartThings programı varya herşeye bedel benim için.
Uzaktan kumanda özelliği, tv ekranını telefona, telefon ekranını tv'ye aktarması müthiş birşey.
Düşünün aynı interneti ortak kullandığımız komşuya gittim ordan evdeki televizyonu kumanda edebiliyordum.
Hatta evde hangi kanalı izlediklerini bile görebiliyordum:D

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
İyiki varsın samsung.
Şu android 8'le gelen SmartThings programı varya herşeye bedel benim için.
Uzaktan kumanda özelliği, tv ekranını telefona, telefon ekranını tv'ye aktarması müthiş birşey.
Düşünün aynı interneti ortak kullandığımız komşuya gittim ordan evdeki televizyonu kumanda edebiliyordum.
Hatta evde hangi kanalı izlediklerini bile görebiliyordum:D
Bu 7.0 ve 6.0.1 de de olan bi durumdu 8.0 a özel bi durum değil yani ?

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bu 7.0 ve 6.0.1 de de olan bi durumdu 8.0 a özel bi durum değil yani ?
Yapma yaw?
Ben yeni smart tv aldığım için yeni farkettim?
Programın ne işe yaradığını bilmediğim içinde devre dışı bırakmıştım menüde bile yoktu?
Yeni yazılımdan sonra format atınca demek geri gelmiş bende 8 ile gelen bir özellik sanmıştım?