Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Aviator✈️

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Cihazda AMOLED yanığı var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende S7 Edge var. Cihazın AMOLED yanığı dışında çiziği bile yok. Batarya sağlığına falan dikkat ettim. Kutusu, şarj aleti, kulaklığı her şeyi duruyor. Normalde 1900TL veriyorlar ancak sadece AMOLED yanığı olduğu için cihaza sadece 380TL veriyorlar. AMOLED yanığı olan arkadaşlar hiç denemesin bence değişim kampanyasını.

Bana amoled yanığını sordu ama benim cihazımda amoled yanığı olmadığı için yüksek fiyat verdi. Ses açma tuşum koptu ve arka kamera mercek koruyucum kırıldı. Bunları bildirmeme rağmen 1700 TL verildi.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Bana amoled yanığını sordu ama benim cihazımda amoled yanığı olmadığı için yüksek fiyat verdi. Ses açma tuşum koptu ve arka kamera mercek koruyucum kırıldı. Bunları bildirmeme rağmen 1700 TL verildi.
Benim sadece AMOLED yanığı var, onun dışında cihaz sapasağlam çok az veriyorlar

oguzhanuyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
S20 FE için çöp diyorsunuz şuan resmen başka cihaz almayı düşünüyorum sayenizde :) o zaman biraz daha bakacağız demektir bu... değişim kampanyasına katılamıyorum ekranım kırık olduğu için ama öneri ve yardım için teşekkürler

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
S20 FE için çöp diyorsunuz şuan resmen başka cihaz almayı düşünüyorum sayenizde :) o zaman biraz daha bakacağız demektir bu... değişim kampanyasına katılamıyorum ekranım kırık olduğu için ama öneri ve yardım için teşekkürler
S20 Fe ye çöp dememizin sebebi Exynos 990.S20 Fe 5g bulabilirsen onu al.Bu modelde Snapdragon 865 işlemci var.İstanbul tarafında isen Teknomehmet (Fatih), Doğubank (Eminönü) o taraflara bakmanı tavsiye ederim.İyi forumlar.

oguzhanuyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
anladım hocam acil durumlardan dolayı fe dusuncemi biraz kaydırdım yarın alacağım telefon fakat 4000 bütce ayırdım cunku s7 edge anakarttan sorun cıkarttı kullanılmaz halde 4 gundur telefonsuzum sizce ne almalıyım?

oppo reno 4 lite
xiaomi note9pro - mi note 10 lite - poco x3 nfc
realme 7 pro
samsung M51 - A51

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
anladım hocam acil durumlardan dolayı fe dusuncemi biraz kaydırdım yarın alacağım telefon fakat 4000 bütce ayırdım cunku s7 edge anakarttan sorun cıkarttı kullanılmaz halde 4 gundur telefonsuzum sizce ne almalıyım?

oppo reno 4 lite
xiaomi note9pro - mi note 10 lite - poco x3 nfc
realme 7 pro
samsung M51 - A51
Realme 7 pro öneririm.

oguzhanuyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
fakat cihazı görüp almak istiyorum şuan sadece piyasadaki cihazlardan alabiliyorum yarın almam lazım bu yüzden eğer teknosa içindeki ürünlerde varsa bakacağım nfc yok onu düşünüyorum sadece günlük yaşamda nfc kullanıyorum da

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Galaxy S7 ve S7 Edge Kullanıcıları Soru Sorun Görüş ve Önerilerini Buradan Dile getiriyor.

aa2d5ec8257f01f260c7f6619067e198.jpg

S7 (5.1)- S7 Edge (5.5) inç 2k Süper Amoled Ekran,
Exynos 8890 ve Snapdragon 820(Pazara Göre Farklılık Gösterir) İşlemci,
12 Mp Brittcell F/1.7 Arka,5-8 Mp ise Ön Kamera,
S7(3000 mAh),S7 Edge(3500 mAh) Çıkarılamayan Batarya,
32-64 Gb Depolama Seçenekleri,
Micro sd Desteği,
4 gb ram,

Suya ve Toza Karşı Sertifikalı,
Clear Force Ekran Teknolojisi,
Parmak izi Okuyucu.

Yazarın Görüşü: Samsung, Galaxy S6 Serisiyle geçen sene (2015) her ne kadar bazı konular da eleştirilse de, telefonlar oldukça beğenildi.Bu sene S7 serisinde ise bu hatalarından ders almış gibi görünüyor,Bu hataları ise küçük pil ve Micro sd Girişinin kalkması olmuştu. S7 modelinde Micro sd desteği geri geliyor ve Pil boyutu ise oldukça Büyüyor.Tasarım ise çok değişmemiş gibi görünüyor sadece ufak rötuşlar yapılmış bu sene teknik özellik bakımından söylemek gerekirse eksiksiz bir model olmuş gibi görünüyor,Samsung yine Android Dünyasının En Başarılı Cihazlarından birine İmza Atmış Gibi Görünüyor....
Galaxy S7 veya S7 Edge'yi Almayı Düşününlere Şimdiden Hayırlı Olsun
Ben hala S7 edge kullanıyorum

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
4.5 yıldır kullandığım s7 edge telefonum bir hafta önce ben cihazın hafızası dolduğundan dolayı bir şeyleri silerken tamamen dondu. Güç tuşuna ve ses kısma tuşuna basınca kapandı. Rastgele tuşlara bastım (hard reset tuşlarını unutmuşum). Custom rom yükleme ekranı geldi. O kısım gelince reboot'a bastım açılmadı. Bir daha tuşlara tepki de vermedi. Şarj etmeye çalıştım ona da tepki vermedi. Sıvı teması falan yok ne olmuş olabilir? Anakart mı yandı durup dururken. Eğer öyleyse ne kadar ücret çıkar sizce yetkili servis tarafından. Direkt anakart mı değişiyorlar?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
4.5 yıldır kullandığım s7 edge telefonum bir hafta önce ben cihazın hafızası dolduğundan dolayı bir şeyleri silerken tamamen dondu. Güç tuşuna ve ses kısma tuşuna basınca kapandı. Rastgele tuşlara bastım (hard reset tuşlarını unutmuşum). Custom rom yükleme ekranı geldi. O kısım gelince reboot'a bastım açılmadı. Bir daha tuşlara tepki de vermedi. Şarj etmeye çalıştım ona da tepki vermedi. Sıvı teması falan yok ne olmuş olabilir? Anakart mı yandı durup dururken. Eğer öyleyse ne kadar ücret çıkar sizce yetkili servis tarafından. Direkt anakart mı değişiyorlar?
S7 edge i elden çıkarıp yeni cihaz almanı tavsiye ederim.