Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

serceymus

Üyecik
Kendiliğinden otomatik güncelleyen varmı smart switch siz bilmiyorum yok galiba bu s7 edge şimdiye kadar güncellemeleri hep kendi yükledi bu sefer niye smart switch de görünüyor ama yüklemiyor kablosuz hiç yüklemeiyor anlamadım neyse bir arkadaşın dediği gibi binip de uzaya gidecek halimiz yok yarın ola hayrola kimbilir belki çok yoğundur

astegon

Profesör
Kendiliğinden otomatik güncelleyen varmı smart switch siz bilmiyorum yok galiba bu s7 edge şimdiye kadar güncellemeleri hep kendi yükledi bu sefer niye smart switch de görünüyor ama yüklemiyor kablosuz hiç yüklemeiyor anlamadım neyse bir arkadaşın dediği gibi binip de uzaya gidecek halimiz yok yarın ola hayrola kimbilir belki çok yoğundur
OTA'ya verilmedi hala. ISP'niz nedir? Yani Superonline'da problem var sanırım.

Yavuz Aslan

Üyecik
Arkadaşlar Smart Switch vasıtasıyla kurdum, cihaz 10 numara oldu. Çok hızlı oldu ve batarya performansında ciddi manada artış oldu.

sonerozkaynak

Asistan
Guncelleme bekledigimize deydi bence bariz bir sekilde hızlandı telefon klavye kısayolları çok güzel üstte olmuş kamera animasyonları güzel hareketli çekme tuşu güzel düşünülmüş. Always on display baya detaylandırılmış marketten istediğini indirebiliyorsun hareketli yazılar şekiller dual messenger filan guzel. en çok sevdiğim hızlanması telefon bariz whatssapp dan geri cikarken kasmaya başlamıştı şimdi saniyesinde kapanıyor. tek eksik yani beklediğim ama gelmeyen özellik ekran kapalıyken parmak iziyle açamıyoruz diğer samsunglar gibi geri kalan herşey 10 numara olmuş

Murat Burç

Def<3Öm
Ben bayadır beklıyordum bu güncellemeyı. Cihazı ciddi şekilde iyileştiridi. Bir nougat etkisi yaptı ama şuan cihazı kullanmıyorum yazık oldu. Kullananlar güle güle kullansın daha 2 sene gideri var cihazın. :D

Dogukan1905

Asistan
Yani uzun zamandır bekliyoruz zaten böyle olması kötü oluyor. Kademeli bir şekilde dağıtıyorlar.

Ufuk

Creative Mod
Yönetici
Super Moderator
Bu kadar beklediğimize değer inşallah..

aaa.jpeg

Murat Burç

Def<3Öm
Ben beğendim. :D Böyle bir etki yapacağını biliyordum. Keşke cihaz bende olaydı. :D
Pil nasıl beyler hücre askıda sorunundan bahsedenler var.

sahinilkr

Üyecik
Yeni gelen sürümde kilit ekranındaki bildirim çubuklarını şeffaflaştırabiliyorduk nasıl oluyor bilen var mı

stat counter