Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 3, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Yarin gidip iphone 8plus ile yoluma devam ediyorum. Yaziklar olsun boyle paspal guncelleme politikasi olan firmaya... daha da gozume gorunmesinler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Başka türlü anlamiyorlar Ekli dosyayı görüntüle 40321

aynen benimde samsung kullanimim s7 ile son bulmuştur yanımdaki arkadaş a8 2018 almayı düşünüyordu iş yerinde caydırdım. Xiaomi mi6 alacak bende bundan sonra kimseye ama kimseye tavsiye etmeyeceğim

Benim S7 1 Mart 2018.
Seninki o tarihten sonra güncelleme almamışsa manuel güncellemeye girdiğinde ne diyor?
Yoksa root mu yaptın cihazı?
Root yapmadım manuel de de en yeni güncellemeler zaten yüklendi diyor.

Root yapmadım manuel de de en yeni güncellemeler zaten yüklendi diyor.
Bendeki sürüm ile guncelmiyiz.com daki sürüm farklı

Son düzenleme:
İngiltere 8.0 romunu indirdim. Yüklemeye çalıştığım da odin 0.5saniyede pass veriyor ama telefon aynı 7.0 olarak açılıyor. Üstünde ki Rom Türkiye romu. Csc kısmına home csc seçiyorum acaba ondan mıdır?

TZCN

Asistan
Arkadaslar iyi gunumuz kotu gunumuz oldu ama ben samsung ile yollari ayirdim :) hakkinizi helal edin... Yoluma Huawei Mate 10 Pro ile devam ediyorum Allah a emanet olun kendinize iyi baki. Simdilik :)

Arkadaslar iyi gunumuz kotu gunumuz oldu ama ben samsung ile yollari ayirdim :) hakkinizi helal edin... Yoluma Huawei Mate 10 Pro ile devam ediyorum Allah a emanet olun kendinize iyi baki. Simdilik :)
Hayırlı olsun diyip yorumumu bitireyim. Çünkü Huawei hakkında konuşmaya baslarsam duramam :D

Hocam kamerası videosu naisl yorum yaparsanız güzel olur.

Son düzenleme:
Fazla övülüyor. Hele kamerası.Bana göre P20 Pronun bile 4K videosu çöp. Hatta pek bakinmadim ama Mate 10 Pro'nin 4K stabilizasyonu daha iyi olabilir bile

Kamera naisl sizce S7 Edge ve Mate 10 Prodan veya genel olarak kısa bir karşılaştırma yapsaniz

Son düzenleme:

Sucrofe

Profesör
Sonuçta güncellemeyi vereceklerini söylediler, neden bu kadar kasıyorsunuz? Er geç o güncelleme gelecek zaten. Ha eğer bu kadar beklemenize rağmen kusurlu olursa o zaman tepkinizi gösterin tabi.

TZCN

Asistan
Fazla övülüyor. Hele kamerası.Bana göre P20 Pronun bile 4K videosu çöp. Hatta pek bakinmadim ama Mate 10 Pro'nin 4K stabilizasyonu daha iyi olabilir bile

Kamera naisl sizce S7 Edge ve Mate 10 Prodan veya genel olarak kısa bir karşılaştırma yapsaniz
Tamam musait zamanda yaziya dokucem

S
Tamam musait zamanda yaziya dokucem
Samsung artik simdiden note9 u konusmaya basladi bugun telefoncu arkadasim biktik artik birader daha birinin kilifi bilmemneyi derken digeri cikio anlamadik bu isi biz dediler guncelleme ona keza 2 ara surumden sonra otesi yok yani s7 edge yi bile gozden cikardi samsung hazir benim telefonda sorunluyken acikcasi cazip geldi mate 10pro

Son düzenleme:
stat counter