Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 7)

Arkadaşlar bende İngiltere rom yüklü, oero geldi yükledim, size tavsiyem bir iki güncelleme daha bekleyip yükleyin umarım düzeltme güncellemesi gelir telefonumun şarjı her zaman iş çıkışı yüzde 40 falan olurdu şimdi 20 25 ancak oluyor, şarjı daha kötü oldu bence belki de uygulamalardan birisi yüzündendir gerçi biliyorsunuz oculus uygulaması böyle bir hataya yol açmıştı zamanında. Yine de benim tavsiyem yüklemek için bekleyin araştırın iyice

Öncelikle merhaba arkadaşlar benim telefonu root kaldırma sonucu yazılım gitti download moda pc yi görmüyor garantiye yollayım dedim root tespit edildi anakartın değiştirilmesi gerekiyor dedi 1000tl istiyor download modda açılıyor acaba şarj soketini değiştirsem düzelirmi

Yardımcı olabilecek yok mu ?
bende aynı bekleyeceksin başka şansın yok

---- Mesajlar birleştirildi ----

zaten samsungun en sevmediğim özelliği güncelleme durumu sırf bunun için GM8 e geçirecekler adamı resmen neyse bakalım gittiği yere kadar gitsin olmadı pixel 3 alırız bu gidişle

---- Mesajlar birleştirildi ----

zaten samsungun en sevmediğim özelliği güncelleme durumu sırf bunun için GM8 e geçirecekler adamı resmen neyse bakalım gittiği yere kadar gitsin olmadı pixel 3 alırız bu gidişle

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba arkadaşlar benim telefonu root kaldırma sonucu yazılım gitti download moda pc yi görmüyor garantiye yollayım dedim root tespit edildi anakartın değiştirilmesi gerekiyor dedi 1000tl istiyor download modda açılıyor acaba şarj soketini değiştirsem düzelirmi
Yardımcı olabilecek yokmu

Download modda pc yi gormuyorsa sorun pc dedir. Sarj soketi ile alakali degildir. ODIN in farkli surumlerinde dene ve SAMSUNG USB DRIVER lari yukle. Sorun bana gore bu ikisinde. Download modda gormeme sebebi pc den kaynaklidir.
Kardeşim dediklerini zaten yaptım 7 8 tane bilgisayarda denedim yazılım silinmeden 1 hafta öncede hızlı şarj olmuyordu büyük ihtimal şarj soketini sorun

TZCN

Asistan
Çok zor. Belki Note 7 faciasından sonra bir kıyas geçebilirler S7 müşterisini elde tutmak için.
Samimi olmak gerekirse artik s8 ya da s9 almak hic cezbedici gelmiyor. Oreo dan sonra yeterli stabiliteye kavusacagina inaniyorum. O stabilitede baya bi goturur beni diye dusunuyorum. Artik telefon borcu odemekten biktim vallaha :) s7 edge canavar telefon. Oreo ile 2 yil daha kullanirim.

stat counter