Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Aynen hızlı şarj esnasında ısınıyor. Cihazı hızlı şarjda kullanınca da AMOLED yanığına sebep oluyor mu acaba ?

TZCN

Asistan
Aynen hızlı şarj esnasında ısınıyor. Cihazı hızlı şarjda kullanınca da AMOLED yanığına sebep oluyor mu acaba ?
Amoled yanmasi ekran parlakligi ve ekranin uzun sure acik kalmasindan kaynaklanan bir sorun. Hizli sarj yahut isinma ile alakali bir durum soz konusu degil.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar fark ettiyseniz Samsung,

Android Guncellemelerinde hep Vietnam'a torpil geciyor? Sizce niye olabilir?
A3 de bugun Guncellendi mesela Oreo ya

Son düzenleme:
Amoled yanmasi ekran parlakligi ve ekranin uzun sure acik kalmasindan kaynaklanan bir sorun. Hizli sarj yahut isinma ile alakali bir durum soz konusu degil.

Arkadaşlar fark ettiyseniz Samsung,

Android Guncellemelerinde hep Vietnam'a torpil geciyor? Sizce niye olabilir?
A3 de bugun Guncellendi mesela Oreo ya
Güncellemeyi öyle ülkelerde denemiş oluyorlar işte,iyi birşey değil yani :)

selam hocam oreo dan sesler gelmeye başladı duyduğum habere göre ingiltere 'ede dağıtılmaya başlandığını söylentisi var hadi hayırlısı yakında bizede gelir bakalım

arkadaşlar s7 oreo sammobilden duyuruldu

Son düzenleme:

TZCN

Asistan
selam hocam oreo dan sesler gelmeye başladı duyduğum habere göre ingiltere 'ede dağıtılmaya başlandığını söylentisi var hadi hayırlısı yakında bizede gelir bakalım

arkadaşlar s7 oreo sammobilden duyuruldu
Evet Vodafone altyapili cihazlara guncelleme gelmiş. Bakalim biz ne zaman nasiplenecegiz. En olmadi ROM yuklerim beklemem vallaha :)

arkadaslar meraba. s7 edge kullanıyorum ve bugun başıma birşey geldi. telefonum sarj aletiyle sarj olmuyo sadece usb ile pc den sarj oluyor. öte yandan şarj cihazım orjinal ve sağlam baska cihazları şarj ediyor. bununla ilgili ne yapabilirim veya daha önce böyle birseyle karşılaşan oldumu

TZCN

Asistan
arkadaslar meraba. s7 edge kullanıyorum ve bugun başıma birşey geldi. telefonum sarj aletiyle sarj olmuyo sadece usb ile pc den sarj oluyor. öte yandan şarj cihazım orjinal ve sağlam baska cihazları şarj ediyor. bununla ilgili ne yapabilirim veya daha önce böyle birseyle karşılaşan oldumu
Hizli Sarj ozelligini kapat. 4-5 defa hizli hizli tak cikar. Sorun duzelecektir

Ekli dosyayı görüntüle 39399 ingiltere de resmi Rom guncellemesi gelmis. Bu demek oluyor ki sira ile dagitima baslanacak. Hayirlisi bakalim...

Ekli dosyayı görüntüle 39399 ingiltere de resmi Rom guncellemesi gelmis. Bu demek oluyor ki sira ile dagitima baslanacak. Hayirl Ekli dosyayı görüntüle 39399 Ekli dosyayı görüntüle 39399

Son düzenleme:

Claynt

Asistan
Arkadaşlar telefonu bugun aldım herşeyinden memnunum ancak bildirim gelince ekran uyanmıyor bi ayarı mı var?

ene49

Asistan
Arkadaşlar telefonu bugun aldım herşeyinden memnunum ancak bildirim gelince ekran uyanmıyor bi ayarı mı var?
Ben facebok kullanmıyorum ama watsaptan bildirim gelince ekran uyanmıyor.
Sadece bildirim ışığı yanıp sönüyor.
Ama normal mesajda ekran uyanıyor.
Watsap için ekranı uyandırma ayarı yok.
Ki bence uyanmaması daha iyi.

Dostlar s7 edgemde pembe cizgi olayi ortaya cikmaya basladi. Yaklasik 2 yildir kullandigim telefonda gecenlerde durduk yere cikip kaybolmaya basladi. Cozumu yok mu acaba servise vermek mi gerekiyor?

2 Mayıs çarşamba günü telefonumu Oreo'ya yükselttim, ancak Nougat kullanırken ara sıra karşıma çıkan bir sorun yeniden karşıma çıktı ve bu sefer 5 gün geçmesine rağmen düzelmedi. (Nougat kullanırken ertesi gün falan düzelirdi)

Sorunum Samsung Cloud'la ilgili, neden bilmiyorum ama Samsung Cloud uygulamasına girdiğimde "Samsung Cloud Yanıt Vermedi. Daha Sonra Tekrar Deneyin" hatasını alıyorum.

Dosyalarım uygulamasından Samsung Cloud kısmına girdiğimde orada bulunan dosyaları görebiliyorum ancak işlem yapamıyorum.

Samsung Cloud uygulamasını sıfırlamayı ve Hesabı kaldırıp tekrar oturum açmayı denedim ancak işe yaramadı. Sizde de var mı yoksa sadece bende mi böyle bunu merak ediyorum.

Dostlar s7 edgemde pembe cizgi olayi ortaya cikmaya basladi. Yaklasik 2 yildir kullandigim telefonda gecenlerde durduk yere cikip kaybolmaya basladi. Cozumu yok mu acaba servise vermek mi gerekiyor?
Yani pembe çizgi olayı ekrandan kaynaklanan bir şey. O yüzden servise götürmeniz daha doğru olacaktır.

Arkadaşlar S7 Edge kullanıyorum. Son günlerde pil bir hızlı tükenmeye başladı. Başka aynı problemi yaşayan var mı ? Artık cihaz Oreo verin diye bağıracak neredeyse

Son düzenleme:

Claynt

Asistan
Telefonum da çok hafif pembe çizgi çıkıyo arada kamerayı açınca kayboluyo bunun ilerlememesi için birşeyler yapabilir miyim

stat counter