Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Galaxy S7 ve S7 Edge Kullanıcıları Soru Sorun Görüş ve Önerilerini Buradan Dile getiriyor.

S7 (5.1)- S7 Edge (5.5) inç 2k Süper Amoled Ekran,
Exynos 8890 ve Snapdragon 820(Pazara Göre Farklılık Gösterir) İşlemci,
12 Mp Brittcell F/1.7 Arka,5-8 Mp ise Ön Kamera,
S7(3000 mAh),S7 Edge(3500 mAh) Çıkarılamayan Batarya,
32-64 Gb Depolama Seçenekleri,
Micro sd Desteği,
4 gb ram,

Suya ve Toza Karşı Sertifikalı,
Clear Force Ekran Teknolojisi,
Parmak izi Okuyucu.

Yazarın Görüşü: Samsung, Galaxy S6 Serisiyle geçen sene (2015) her ne kadar bazı konular da eleştirilse de, telefonlar oldukça beğenildi.Bu sene S7 serisinde ise bu hatalarından ders almış gibi görünüyor,Bu hataları ise küçük pil ve Micro sd Girişinin kalkması olmuştu. S7 modelinde Micro sd desteği geri geliyor ve Pil boyutu ise oldukça Büyüyor.Tasarım ise çok değişmemiş gibi görünüyor sadece ufak rötuşlar yapılmış bu sene teknik özellik bakımından söylemek gerekirse eksiksiz bir model olmuş gibi görünüyor,Samsung yine Android Dünyasının En Başarılı Cihazlarından birine İmza Atmış Gibi Görünüyor....
Galaxy S7 veya S7 Edge'yi Almayı Düşününlere Şimdiden Hayırlı Olsun...

Son düzenleyen moderatör:

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Konu düzenlendi.
Sabitlendi açıklama düzenlendi, resim eklendi.

G

gokocan55

SDN Okuru
Galaxy S7 ve S7 Edge Kullanıcıları Soru Sorun Görüş ve Önerilerini Buradan Dile getiriyor.

S7 (5.1)- S7 Edge (5.5) inç 2k Süper Amoled Ekran,
Exynos 8890 ve Snapdragon 820(Pazara Göre Farklılık Gösterir) İşlemci,
12 Mp Brittcell F/1.7 Arka,5-8 Mp ise Ön Kamera,
S7(3000 mAh),S7 Edge(3500 mAh) Çıkarılamayan Batarya,
32-64 Gb Depolama Seçenekleri,
Micro sd Desteği,
4 gb ram,

Suya ve Toza Karşı Sertifikalı,
Clear Force Ekran Teknolojisi,
Parmak izi Okuyucu.

Yazarın Görüşü: Samsung, Galaxy S6 Serisiyle geçen sene (2015) her ne kadar bazı konular da eleştirilse de, telefonlar oldukça beğenildi.Bu sene S7 serisinde ise bu hatalarından ders almış gibi görünüyor,Bu hataları ise küçük pil ve Micro sd Girişinin kalkması olmuştu. S7 modelinde Micro sd desteği geri geliyor ve Pil boyutu ise oldukça Büyüyor.Tasarım ise çok değişmemiş gibi görünüyor sadece ufak rötuşlar yapılmış bu sene teknik özellik bakımından söylemek gerekirse eksiksiz bir model olmuş gibi görünüyor,Samsung yine Android Dünyasının En Başarılı Cihazlarından birine İmza Atmış Gibi Görünüyor....
Galaxy S7 veya S7 Edge'yi Almayı Düşününlere Şimdiden Hayırlı Olsun...
Arkadaslar merhaba sıķı bir samsung kullanicisiyim tum galaxy serisini kullandim edge e gecmek istiyorum ama birsey duydum 1.si kenarlari kavisli oldugu icin ekran filmi takilmiyormus 2. Cok fazla edgeden sikayet gelmis durup dururken egilimli olan yerdeki camlar kendiliginden catliyor ya da kiriliormus telefon isindigi zaman ekran cami genlesio ama yan taraflar tepkisiz kalio ve soguk sicak oldugu zmn catlama yapiomus boyle bi durumla karsilasan var mi o kdr da kasasini begeniordum bunu duyunca soru isareti olustu bende s7 ye devam bir de kenarlari cok hassas diolar arka cepte tasimayi dusunmeyin diolar kullanan varsa yorum yapabilir mi tesekkurler

Konu düzenlendi.
Sabitlendi açıklama düzenlendi, resim eklendi.
Bilgiler eksik batarya bir kez 3600mah 3500 değil ön kamera da 5mp
Tek elle tutulabilirlik güzel kulaklık ses çıkışı hakkında henüz bir bilgi yok ama yakın zamanda çıkar s7 edge alınası bir telefon olmuş çok iyi
s7 edge gold ön siparis verdim. gear vr cok merak ediyorum
not: avrupada yasiyorum
11 martta siparişe açılıyor neyin kafası bu

Tahminimden daha zayıf bir cihaz olmuş fiyatta çok önemli tabi uçarlarsa ellerinde patlar.

hemen açıldı mı konu ya ?

bence note 6 da patlatcak bombayı samsung s7 nin en iyi tarafı siyah renginin olması

Arkadaslar merhaba sıķı bir samsung kullanicisiyim tum galaxy serisini kullandim edge e gecmek istiyorum ama birsey duydum 1.si kenarlari kavisli oldugu icin ekran filmi takilmiyormus 2. Cok fazla edgeden sikayet gelmis durup dururken egilimli olan yerdeki camlar kendiliginden catliyor ya da kiriliormus telefon isindigi zaman ekran cami genlesio ama yan taraflar tepkisiz kalio ve soguk sicak oldugu zmn catlama yapiomus boyle bi durumla karsilasan var mi o kdr da kasasini begeniordum bunu duyunca soru isareti olustu bende s7 ye devam bir de kenarlari cok hassas diolar arka cepte tasimayi dusunmeyin diolar kullanan varsa yorum yapabilir mi tesekkurler
ben hiç böyle sorun yaşayan bir kullanıcı görmedim ve duymadım...

Note 6 siler süpürür sanırım bende alacağım özellikle 20megapixell 64 gb olursa tadından yenmez 16 da ısrar ederse şansını kaybeder.

A

ananzaaa

SDN Okuru
Bilgiler eksik batarya bir kez 3600mah 3500 değil ön kamera da 5mp
Tek elle tutulabilirlik güzel kulaklık ses çıkışı hakkında henüz bir bilgi yok ama yakın zamanda çıkar s7 edge alınası bir telefon olmuş çok iyi

11 martta siparişe açılıyor neyin kafası bu
avrupada on siparis verebiliyorsun ve yanina bedava gear vr var

stat counter