Samsung galaxy s2

Bu konuyu okuyanlar

Don Corleone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bn suan yurt disindaym smasung galaxy s2 alacam alacagim telefonun orjinal olup olmadigini anlamam icin bir yol var mi acaba?

feres24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar galaxy s2 de voice talkı nasıl turkçe yapabilirim

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
[MENTION=115375]feres24[/MENTION] voice talk şu anda Türkçe destek vermiyor :)

[MENTION=125448]Don Corleone[/MENTION] samsung satış noktasından alırsanız sıkıntı yaşamazsınız en azından cihazı alın açın kullanılan ekran zaten şu anda hiç bir telefonda yok renk canlılığını görüp oha diye tepki verirseniz bilin ki orjinaldir :D

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
[MENTION=115375]feres24[/MENTION] voice talk şu anda Türkçe destek vermiyor :)[MENTION=125448]Don Corleone[/MENTION] samsung satış noktasından alırsanız sıkıntı yaşamazsınız en azından cihazı alın açın kullanılan ekran zaten şu anda hiç bir telefonda yok renk canlılığını görüp oha diye tepki verirseniz bilin ki orjinaldir :D
Ooohaaa!!!! yerine yuhhh!!!! diye tepki verirseniz endişelenmeyin ... O da orijinaldir :D

Don Corleone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar telefonu aldim suan da turkiyedeyim hem oha dedim hem yok , harika bir sey bu

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
iyice kontrol etseydin oradayken bi sıkıntısı var mı yok mu diye. kamera çekiminde pembe ışık sorunu varmış bir de son zamanlarda en çok duyduğum sorun ekranlarda ölü piksel çıkıyormuş. burada çıkarsa bu sorun uğraşılmaz onunla.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
kaça aldın? burda çok pahalı...

Don Corleone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hic bir sorun yok arkadaslar olu pixel filan yok 570 dolara aldim

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
sorun yoksa güle güle kullan arkadaşım. fiyatı da buraya göre uyguna almışsın burada 2 katı para ödüyorsun. sana tavsiyem kılıf, koruma bandı felan al iyi koru cihazı mazallah ekranı felan çizersin sonra ona yapacağın masraftan dolayı kafayı çizersin :)

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Samsung galaxy s 2 sahiplerini bir konu altında toplamayı düşünüyorum bu aralar hadi bakalım :)

AlienCripton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar çinden 1 hafta önce galaxy s2 aldım orijinal türkiyede tüm kayıtları yapıldı ve menü türkçe yanlız tek sorunum var(düşündüğüm) sanıyorumki çindeki android market sansüründen dolayı galaxy s2 de market yerine samsung apps var nasıl android amrket yükleyebilirrim yardımcı olursanız sevinirim

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
arkadaşlar çinden 1 hafta önce galaxy s2 aldım orijinal türkiyede tüm kayıtları yapıldı ve menü türkçe yanlız tek sorunum var(düşündüğüm) sanıyorumki çindeki android market sansüründen dolayı galaxy s2 de market yerine samsung apps var nasıl android amrket yükleyebilirrim yardımcı olursanız sevinirim

Tamam SDN çok güzel bir site ama Google daha da güzel bir site. :D

(Bkz: Android Market İndir)

veya kısaca

http://approb.com/Android-Apps/Tools-others/201107/1.html