Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Death Mark

Don't Give Up
Yönetici
Moderatör
telefonu başka ne için kullanırız ki kamera, ses ve pil memnun etmedikten sonra emin misiniz note fe almayı düşünüyordum vazgeçmek üzereyim şuan xperia xz1 e heran yönelebilirim...
Hayır. Kötü bir cihaz değil. Neye göre kıyasladığını bilmiyoruz ama gayet iş görüyor.

Hayır. Kötü bir cihaz değil. Neye göre kıyasladığını bilmiyoruz ama gayet iş görüyor.
telefonumu değiştirmek istiyorum note fe ile xz1 arasında kaldım. Kullanıcı yorumlarına bakıyorum boyutları işleyişi hakkında bilgi almak için. Kamerası ve su altı çekimi önemli ikiside suya dayanıklı telefonlar ama kamera karşılaştırmasını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Death Mark

Don't Give Up
Yönetici
Moderatör
telefonumu değiştirmek istiyorum note fe ile xz1 arasında kaldım. Kullanıcı yorumlarına bakıyorum boyutları işleyişi hakkında bilgi almak için. Kamerası ve su altı çekimi önemli ikiside suya dayanıklı telefonlar ama kamera karşılaştırmasını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
@utkuversus kullanıyor. Herhangi ciddi bir sorunla karşılaşmadı.

telefonu başka ne için kullanırız ki kamera, ses ve pil memnun etmedikten sonra emin misiniz note fe almayı düşünüyordum vazgeçmek üzereyim şuan xperia xz1 e heran yönelebilirim...
Bu tamamen benim gözlemlerim yani benim beklentilerinle alakalı , yüzlerce kişi çok memnun, vaz geçme derim, bu fiyat bandında bulunan en iyi cihazlardan bence.

Ben note fe yi kamera olarak mi6 dan önceki cihazım olan lumia 950 xl ile kıyasladım, pil olarak ise mi6 ile.ses ve çekim gücü olarakta yine 950 xl ile kıyasladım.

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
Ben note fe yi kamera olarak mi6 dan önceki cihazım olan lumia 950 xl ile kıyasladım, pil olarak ise mi6 ile.ses ve çekim gücü olarakta yine 950 xl ile kıyasladım.
Vallaha çekim gücü bana NOTE 4'ten sonra fişek gibi geldi. Malum Note 4'te kronik bu sorun :D

Note FE fanatizmi ve fanboyluğu artık bir kenara bırakılmalı.
Note FE'nin ederi 2000-2200TL daha fazlası değil daha fazlasına çıktığında HTC U11 el sallamaya başlıyor. HTC U11 alın bence

Herkese Merhaba.
Geçen hafta Note FE aldım. telefonun her şeyinden memnunum oyun hariç. score match gibi çok basit bir oyunda bile takılmalar oluyor(oyun performans modu açık iken), hadi buna oyun iphone odaklı oldugu için diyelim, pubg mobilde de aynı sorun var. devamlı bir takılma, dediğim gibi kamera ve günlük kullanım her şey mükemmel ama oyun tarafından bayağı sıkınıtları var. bunu düzeltmenin bir yolu var mı ? sizde de böyle takılmalar oluyor mu ?

Herkese Merhaba.
Geçen hafta Note FE aldım. telefonun her şeyinden memnunum oyun hariç. score match gibi çok basit bir oyunda bile takılmalar oluyor(oyun performans modu açık iken), hadi buna oyun iphone odaklı oldugu için diyelim, pubg mobilde de aynı sorun var. devamlı bir takılma, dediğim gibi kamera ve günlük kullanım her şey mükemmel ama oyun tarafından bayağı sıkınıtları var. bunu düzeltmenin bir yolu var mı ? sizde de böyle takılmalar oluyor mu ?
Uygulama bazlı sorun vardır güncelleme ile optimize hale gelir

Arkadailar 6-7 aydır kullandığım telefon son 3 aydır kaleminde sorun yaşatıyor. Öğretmen olduğumdan baya bi soru çzöüp öğrencilerime yolluyorum. Ama kalemle yazarken sanki ucundan mürekkep akmış da harflerin sonlarına kuyruk eklemiş gibi kaldırmama rağmen kalemi yazmaya devam ediyor. Bu da yazma hissini berbat hale getiriyor. Bu hafta sonu telefonu sıfırlamayı düşünüyorum. Hatta yeni kalem mi alsam diyorum. Nasıl yapsak da sorunu çözsek? İlk zamanlar kurşun kalem hassasiyetinde yazıyordu. Forumları az araştırdığımda ekrandaki ve kalemdeki yakınlık sensörünün ayarından olduğu yazıyor. E bunu ben elimle ayarlayamam ki? Servise bu sebepten gönderen var mı? Ya da note 8 kalemleri buna uyuyor mu? Bi tane sipariş etsek mi?

Bu arada uçlarını değiştirmeyi denedim. x forumunun ilk sayfasında cache sıfırlama denen şeyi yaptım bi ara düzeldi sonra yine başladı. Biri çözüm söylesin ne olur? Telefonu alma sebebimdi kalemi