Bu konuyu okuyanlar

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
kılıf kullanamıyorum arka ön koruma ne kullanmalıyım daha önce note 8 e aldığım öne bütün korumaları beğenmedim 5 dler falan şefaf kullandım oda kalem geçtiği yerlere iz yapıyordu ne kullanmalıyım

Mtnkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar oppo find x kullanıyorum bunu satıp snapdragon versiyon note 9 almak istiyorum fakat bu note 9 duos olanlar snapdragonlu mu oluyor bi bilginiz var mı?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar oppo find x kullanıyorum bunu satıp snapdragon versiyon note 9 almak istiyorum fakat bu note 9 duos olanlar snapdragonlu mu oluyor bi bilginiz var mı?
Türkiye'den alırsan ithalatçı garantili olanlar çift simli ve Snapdragon 845'li oluyor.

Mtnkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Evet buradan alıcam ama tüm ithalatci ganatili ürünler snapdragonlu mu oluyor çünkü örneğin Almanya dan gelme cihazlar var onlar exynos lu diye biliyorum ama onlar da yurt dışından geliyor.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Evet buradan alıcam ama tüm ithalatci ganatili ürünler snapdragonlu mu oluyor çünkü örneğin Almanya dan gelme cihazlar var onlar exynos lu diye biliyorum ama onlar da yurt dışından geliyor.
İthalatçı alırsan Snapdragon ve Amerikan priz uyumlu şarj adaptörüyle birlikte geliyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
P
Türkiye'ye gelen ithalatçı Note 8ler snapdragonlu çin versiyonuydu. Note 9da öyledir. Find X elindeyken kalem gerekli değilse S10 ailesini bekleneni tavsiye ederim hocam.

Mtnkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Find x e de note 8 den geçmiştim. Kalem çok kullanırım ama kalem için geçmiyorum, sırf find x in kamerası beni tatmin etmediği için geçiyorum çünkü kamera şuan icin önceliğim oldu.

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Note 9 elime ulaştı ama bir sorun var sorun mu bilmiyorum edge ekranın sağdan solda çok az ışık yansıması var dışarı

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Note 9 elime ulaştı ama bi.sorun var sorunmu bilmiyorum kenarlardan ışık yansıyor az dışarı

Mtnkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar Dubai den gelen note 9 larda hangi işlemci var bilen var mı?

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Size bir sorum olacak iphone 8 ile note 9 arasindayim ikisininde olumlu olumsiz uonelerini tecrubenize istinaden yazarmisinoz

Hocam ürünü alıp rahat rahat kullanıcam dersen note 9 al kesinlikle üzmez
Dersenki pek kurcalamayı sevmem standart kullanırım pekte değer kaybetmesin iphone 8 plus alın derim bunu deme sebebim ben samsung cihazımı 5999TL ye aldım 15 gün geçmedi 5500TL düşürdüler ve şuan için HB da bu fiyattan satılıyor ha tekrar ediyorum Note 9 cihazım mükemmel aldığımdan beri evde pc açtığımı hatırlamıyorum gerekli olan tüm işlemlerimi cihazdan hallediyorum ama fiyat kısmıne geldiğinde üzülerek söylüyorum hızlı düşüşe geçiyor.Pil konusuna değinmek gerekirse 4000mah hakkını rahat rahat veriyor tüm gün gear saate bağlı aktif kullanıyorum sabah 08.00da şarzdan aldım gece saat 12.07 şuan yüzde 30. Bu arada dip not Geçen gün bursada bir gezide bir arkadaşda iphnone x vardı çocuk bir hevesle geldi ikimiz aynı kareyi otomatik ayarda çektik çocuk üzüldü en son hava atma ya tamam falan diyordu birşey diyemedim :D

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
arka ön ekran koruyucu kullanmayan varmı çiziliyormu hemen ?

fatihykn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de yaklaşık 10 gün oldu note 9 alalı. S7den geçtim iyi ki geçmişim diyorum çünkü s7nin ciddi anlamda şarj sıkıntısı vardı. Günde iki sefer şarja takmak zorunda kalıyodum. Çok şükür note 9da öyle bi sıkıntı yok. 2 gün gittiği yerler oluyo şarjının. Kamera konusunda diyecek yok zaten s7de güzel fotoğraf çekiyodu note9la bu işi iyice geliştirmişler. Onun dışında face id ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım karanlık ortamlarda arkadaşların dediği gibi çalışmayabiliyor onun dışında bir problem yok.

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
arka ön ekran koruyucu kullanmayan varmı çiziliyormu hemen ?
Ben 2 ay a yakın süredir kullanıyorum arka tarafta sürekli kılıf takılı ama ön camda herhangi bir koruma yok telefon konusunda titizimdir genel anlamda ama iphone 8 plus ımı kullanırken çizildi bir şekilde note 9 da daha herhangi bir çizilme yaşamadım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

370 mb'lık güncelleme geldi bugün.

Cihazınız türkiye cihazımı benimki samsung türkiye garantili herhangi bir yazılım güncellemesi gelmedi

Son düzenleme:

Okan Turk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
2 aydir kullaniyorum cihazi pil konusunda cok memnundum ama son zamanlar pubg oynamaya basladim cok sarj yiyor haliyle sarjdayken falan oynuyorum sanki eskiye gore daha cok sarjim gidiyo gibi hissetmeye basladim tribe mi giriyorum bilmiyorum ama kafami kurcaliyo sureklu pil kullanima bakiyorum sizce etkisi olabilir mi

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
nano sıvı koruma vs birşey yokmu ön kısımda bende titizimdir çizilirse kullananmam o derece yani hiç kılcalda olsa çizik oluşmadımı

Ben 2 ay a yakın süredir kullanıyorum arka tarafta sürekli kılıf takılı ama ön camda herhangi bir koruma yok telefon konusunda titizimdir genel anlamda ama iphone 8 plus ımı kullanırken çizildi bir şekilde note 9 da daha herhangi bir çizilme yaşamadım.

Cihazınız türkiye cihazımı benimki samsung türkiye garantili herhangi bir yazılım güncellemesi gelmedi

nano sıvı koruma vs birşey yokmu ön kısımda bende titizimdir çizilirse kullananmam o derece yani hiç kılcalda olsa çizik oluşmadımı

Son düzenleme:

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

Herhangi şekilde koruyucu yok sıvı jelatin vs normal direk kendi orjinal camı birşey oluşmadı ama dediğim gibi ben titizimdir telefon konusunda ben telefonun cam dokusunu sevdiğim için kaplatmadım aynı zamanda spigen jelatin bile taksam bir süre sonra kalkıyor bundan dolayı böyle kullanmak daha iyi diye düşünüyorum.

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Herhangi şekilde koruyucu yok sıvı jelatin vs normal direk kendi orjinal camı birşey oluşmadı ama dediğim gibi ben titizimdir telefon konusunda ben telefonun cam dokusunu sevdiğim için kaplatmadım aynı zamanda spigen jelatin bile taksam bir süre sonra kalkıyor bundan dolayı böyle kullanmak daha iyi diye düşünüyorum.
evet edge ekranlarda biraz sıkıntı görüntü kötü görüntü vs note 8 de de kullanmamıştım ama incede olsa çizikler olmuştu cebimde bir tek telefonu taşırım

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Attan inip eşeğe binmiş olursun

valla değiştirdim eşşekten inmiş ata binmiş gibi oldu :) şarj çok güzel gidiyor fazlasıyla yetiyor kurcalamama rağmen piriz başında beklemiyorum saatlerce portre modu kalitesi harika x e göre en güzeli su geçirmemesi ve store hoparlor neredeyse x i 2 ye katlar eşimdede x var kıyaslama yapıyorum hız ses şarj nerdeyse x2 imrenerek bakıyor :)

Nano Tam Yapışan Sıvı Uv Kırılmaz Cam Galaxy Note 9 8 S8 S9 Plus - n11.com

bu üründen kulanan oldumu hiç nasıl ?

Son düzenleme:

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bende Galaxy S9+ dual sim model telefon var,

Kadıköy'de telefoncudan aldım, İthalatçı garantili, Snapdragon 845 işlemcili, Turkcell altyapısı işlemciyi aLgıLaYaMıyor. Türk Telekom hat taktığımda "VoLTE desteği yOk" yazıyor, ancak 4,5G kullanabiliyorum.

güncellemeler Çince geliyor, cihaz galiba Hong Kong çıkışlı

Bugün farkettiğim bir şey daha; telefonda analog yayınları alan radyo var. Kablolu kulaklık takıp radyo dinleyebilirsin ancak internet üzerinden yayın yapan radyolardaki ses kalitesi yok